reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

dzidziusng7.jpg


O to nasz maleńki Cud
 
reklama
Witam Dziewczynki!
Jestem lekko podłamana. Moja nowa ginekolog podała mi CLO a kiedy wyczytując na forum, że powinien być monitoring zadzwoniłam do niej, ona mówi, że jest na urlopie i mogę iść gdzieś tam to mi zrobią USG. Przykro mi się zrobiło. Tak bardzo zależało mi żeby podejść do tematu poważnie. Znalazłam innego lekarza. Zdziwił się, że nie są śledzone efekty po CLO. W 14 d.c. pęcherzyki mają 18 i 20 mm, ale nie wiadomo ile dni już takie są. Jeśli zbyt długo to może być lipa. Dostałam pregnyl. Zobaczymy.... mam ponoć zbyt małe endo:(
 
Witam, witam,
Znowu jestem z Wami, bo mi bardzo brakuje wiesci co słychac u forumowiczek. "Stare" staraczki wiedza o mnie wszystko i jestesmy w kontakcie, ale widze, ze tutaj ostatnio przybyło mnóstwo nowych dziewczyn, wiec pewnie bedę "nowa".
Byłam "staraczka" przez 7 miesiecy... Potem radosc z 2 kreseczek i tydzien pozniej poronienie...Teraz zamierzamy wstrzymac sie do czerwca i znow przystapimy do staran.
Chwilowo jestem strasznie nie w temacie, wiec wybaczcie, jak bede pytała o cos, o czym juz wszystkie czytały jakies 30 postów wczesniej. A nadrobic ponad 100 stron nijak nie dam rady...

Majeczko - Śliczna Fasolinka.
Nenius - Trzymam kciuki za wizyte w poradni. Mam nadzieje, że uda sie jak najszybciej rozwiazac wszystkie problemy i przygotowac organizm na przyjecie Fasolki.
 
reklama
Do góry