reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Jutro wybieram się na pierwsze usg! Jejku troszkę sie boję...jakis dziwny nie pokój jest we mnie...Brzydkie przeczucie...

Majka, proszę mi tu złe myśli wyrzucić na księżyc!!! Musi być dobrze bo ja tak mówię!!!!

I co, groźna jestem? ;-)

A poważnie, kochanie a która dziewczyna w ciąży się nie denerwuje? To zupełnie normalne. Zobaczysz, wszystko będzie w jak najlepszym porządku :tak:
 
Jutro wybieram się na pierwsze usg! Jejku troszkę sie boję...jakis dziwny nie pokój jest we mnie...Brzydkie przeczucie...

Majeczko kochana wiem o czym mowisz ale nie martw sie bedzie dobrze taki niepokuj to chyba normalne bo z tego co pisza nasze kochane staraczki i ja tez to przezyłam to kazda z nas sie martwi i pewnie po urodzeniu kochanego skarba tez bedziemy sie martwic a to o to by było zdrowe ato zeby dało rade sobie w szkole i tak do konca naszych dni to juz tak jest i nazywa sie "Miłościa madczyna " bedzie dobrze zobaczysz :-)
 
Majeczko kochana wiem o czym mowisz ale nie martw sie bedzie dobrze taki niepokuj to chyba normalne bo z tego co pisza nasze kochane staraczki i ja tez to przezyłam to kazda z nas sie martwi i pewnie po urodzeniu kochanego skarba tez bedziemy sie martwic a to o to by było zdrowe ato zeby dało rade sobie w szkole i tak do konca naszych dni to juz tak jest i nazywa sie "Miłościa madczyna " bedzie dobrze zobaczysz :-)

:tak::tak::tak::tak::tak:w pełni się zgadzam
 
dobra dziewczynki uciekam pokarze sie napewno jutro a teraz trzeba obiadek zrobic maz wróci dzis bardzo głodny poszedł rano na badania z krwi okresowe i nie wzieła sobie moja kochana skleroza kanapek do pracy pewnie juz mu w brzuszku burczy bardziej niz mi teraz :-D
 
dobra dziewczynki uciekam pokarze sie napewno jutro a teraz trzeba obiadek zrobic maz wróci dzis bardzo głodny poszedł rano na badania z krwi okresowe i nie wzieła sobie moja kochana skleroza kanapek do pracy pewnie juz mu w brzuszku burczy bardziej niz mi teraz :-D

Miłego gotowania. Mi też zaczyna burczeć w brzuchu tylko mój mąż jak zwykle się spóźni.

anets z suwaczka majeczki02 wynika, że to 8 tc
 
Majeczko ja mialam robione USG w 7 tygodniu i 5 dni.Jak zobaczyłam to maleństwo to łzy mi się zakręciły.Zobaczysz u Ciebie będzie również dobrze
 
reklama
Witam Dziewczynki poniedzialkowo. Mialam fatalny dzien w pracy, bo staram sie o urlop dla podratowania zdrowia i dyrekcja szkoly potraktowala mnie protekcjonalnie i niezbyt ladnie :wściekła/y:. Na szczescie zgodzili sie na urlop. W Finlandii taki urlop przysluguje po 10 latach pracy, a ja jestem tutaj niecale 8 wiec troche sie jeszcze denerwuje czy mi zalicza lata pracy z Polski (powinni bo jestesmy w UE, jakby nie bylo). Ale jak wszystko pojdzie dobrze to bede pracowac jeszcze tylko 2 miesiace :rofl2:. Moze wtedy cos pusci z fasolinka jak przestane pracowac jak wariat i stresowac sie niepotrzebnie.

Ale moze fasolka przyjdzie wczesniej, bo nasze zafasolkowane obsypaly nas fluidkami :-D:-D:-D. Gusia, Anets, Majeczka dzieki :tak::tak::tak:

Gusia, masz racje, zmien gina

Majeczka :-) Bedzie dobrze, nic sie nie denerwuj, bo to niedobre dla fasolki. Jutro ja zobaczysz sliczna i zdrowa.

Lunia :-) Wspolczuje zlego samopoczucia, ale mowia, ze jak Ci niedobrze, to wlasnie jest wszystko OK :tak::tak::tak:.

Misia, Kelner witajcie i powodzenia :tak:


Migotka, Kasia, Nenius dzieki za zyczenia bociankowe:laugh2:

Migotka, jak tam. Testowalas juz?? :-)

A Dorotka123... gdzie Ty sie slonce podziewasz?

Buziaki dla pozostalych staraczek! Lapcie fluidki i bocianki :tak::tak::tak:

Meczcie swoich dawcow materialu genetycznego ile sie da! Ja swojego dopadne dopiero w piatek ;-) bo go nie mam pod reka.
 
Do góry