reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

No to i ja się dopisuję, bo właśnie zaczęliśmy starania o druga dzidzię! Mamy nadzieje, że nie będziemy musieli długo czekać na fasolkę. Pozdrawiam serdecznie wszystkie starające się i zapraszamy na nasz blog o moim największym skarbie, moim syneczku: Blog kacperek3 na www.smyki.pl
 

Załączniki

  • Mam ju_ 8 msc.jpg
    Mam ju_ 8 msc.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Ale śliczny Mikołaj z twojego synka.....spojrzalam ze ma 8 miesiecy...kurcze i juz o drugim maluszku myslicie.....?
Chyba tylko ja nie mam tyle odwagi...ale na nas pewnie tez przyjdzie czas;-)


 
Mnie dziisiaj energia rozpiera i juz dzis zabrałabym się za majstrowanie dzidziusia jednakże ciagle jeszcze mam @ :cool:
 
A ja mam nadzieje ze do mnie w tym miesiacu i przez nasteny rok nie przyjdzie @. Juz nie moge sie doczekac kiedy zajde, tylko zagladam wszystkim do wozkow. Malo tego - pracuje w przedszkolu wiec codzien sie naogladam i przytulam dzieci.
 
Witam. Ja też myślę o kolejnym dziecku.:tak:;-):-) Moja Natalka ma prawie 9 miesięcy, ale my już z mężem chcemy mieć kolejnego bobaska i potem dopiero dłuższa przerwa. W grudniu myślałam, że się udalo, choć nie staraliśmy się aż tak bardzo, ale niestety, nic nie wyszło.:baffled::-:)no: Po 35 dniach dostałam @, choć zawsze miałam cykle 29 dniowe. Po ciąży wszystko się rozregulowało i miałam najpierw po 29 dniach, potem kolejno po 30, 31, 28 i teraz po 35 dniach. Robiłam nawet test, ale był negatywny. Tak więc zaczynamy staranka w styczniu. Mam tylko nadzieję, że te nieregularne cykle się unormują, bo inaczej chyba się wybiorę do gina, żeby cos mi na to przepisał.
Ostatnio wyszło nam za 3 lub 4 razem (już dokładnie nie pamiętam). Mam nadzieję, że teraz też się uda:happy2::tak:;-):-D.
Pozdrawiam.
 
witam:-)

tez bym chciala do was dolaczyc, ale jak na razie maz nie chce wspolpracowac:dry:, nie chce trzeciego dziecka

a ja bym chciala, nie wiem czy jestem normalna, trzecie dziecko z tak mala roznica wieku

no w kazdym razie moze uda mi sie go namowic, ale na pewno nie teraz

zycze wszystkim staraczkom powodzenia:cool2:
 
Dziewczyny, Wy wszystkie macie takie maluszki i planujecie drugie (albo trzecie) , tylko ja taka weteranka...

Starająca się - też mam nadzieję że właśnie mi się skończyła ostatnia @ w tym roku :tak:
Pysia25 - moja córeczka też Natalia, tyle że dziewięciolatka ;-)
Justyna z Wrześni - super masz Mikołajka, baaardzo bym chciała takiego na następne święta...
Atol - moja koleżanka ma czworo dzieci i mówi że nie wyobraża sobie życia bez któegokolwiek... Mąż się w końcu da przekonać :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie ciepło!
 
Witajcie dziewczyny :-D

atol, u mnie było na odwrót mąż chiał trzecie dziecko a ja nie, między moimi synkami jest 1,2mięsiące różnicy. Byłam wtedy zmęczona maluchami. Teraz mam już duuuzych synów a ja pragnę mieć córeczkę, ale jak na razie nam się nie udaje. Powiem tylko, że nie ma co za długo czekać, bo później może się nie udać. Za nami dwa cykle niepowodzeń, ale ja się nie poddaje, mam nadzieję, że ten rok będzie mój, hehe
 
reklama
WANILIA_SKY - mnie tez marzy sie coreczka:blink::tak:
NEWFIE - :-D weteranka czy tez nie......cel mamy taki sam:-D Ty przynajmniej bedziesz miala wiekszy spokoj (tak mi sie wydaje)....moj Kuba jest niesamowicie zywym i ruchliwym dzieckiem, wiec troche sie boje co to bedzie jak bedzie drugi maluch - ale i tak chce:-)
Pozdrwiam gorąco wszystkie staraczki :-)
 
Do góry