reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

O tak - trzeba byc dobrej mysli:tak:
My o pierwszego maluszka staralismy sie prawieze rok.....jak w koncu sie udalo - poronilam w 8tc:confused:......ale za 3 tygodnie znowu zafasolkowalam:shocked2: i Kubus ma sie bardzo dobrze...ma juz ponad 8 m-cy. Mam nadzieje ze teraz uda sie bez problemow:tak:
 
reklama
To tym bardziej przesyłaj tu nam fluidki :) Nowy rok się zaczął i nowe fasolki czekają na mamusie :)
 
hej :)

ja do Was dołączę jako staraczka tak gdzieś w okolicy połowy roku, jak mi się uda w końcu pozbyć grzybicy :baffled:

a na razie trzymam kciuki za te dziewczyny, które starają się już teraz :tak:
pozdrawiam
 
To ja tez sie do was przyłączę , staram sie tak naprawde teraz drugi miesiąc, biore hormony na II lepsza fazę i jestem po poronieniu w sierpniu.Myślę że po tym mi sie wszystko rozregulowało ale mam nadzieję że juz oki. Bo widzę że mój okres wraca do normalności. Doła to ja juz łapałam nie raz. Wierze że w ty roku bedziemy tulić maluchy, w chwili obecnej drugi dzień cyklu. Używałam testów owulacyjnych ale w tytm miesiacu sie nie udał:no:
 
A czy miala ktoras z was tak, ze okres byl przez 2 dni(skapy - 2 podpaski na dzien) a potem dzien przerwy i znow 2 dni plamienie. Taki mialam ostatni i sie wystraszylam ze moze cos nie tak
 
Ja również zapisuję się jako starająca, mam nadzieję, że w tym miesiącu nam się uda.To juz będzie trzeci cykl starań.
 
Witam
Ja tez sie zapisuje jako starajaca, to juz 4 cykl. Jak dobrze pojdzie bede testowac w polowie stycznia. O pierwsze dziecko staralismy sie 6 miesiecy
 
A czy miala ktoras z was tak, ze okres byl przez 2 dni(skapy - 2 podpaski na dzien) a potem dzien przerwy i znow 2 dni plamienie. Taki mialam ostatni i sie wystraszylam ze moze cos nie tak
Tak nie miałam, ale generalnie mam od poronień krwawienia bardziej skąpe - ok 3 dni, po dwie podpaski. Teraz też dostałam @ 30.12, wczoraj już było tylko lekkie plamienie. Nie wiem, czy obfitość @ ma jakieś znaczenie...
 
Witam wszystkich.

Z Nowym Rokiem przyszła do mnie @ - nie proszona i przed czasem ale mam nadzieję, ze to już ostatni raz. Wraz z nią otwarty został 3 miesiąc starań. Myślę, że do 3 razy sztuka;)

Dziewczyny.
W Nowym Roku życzę wam samych zdrowych fasolek:)
 
reklama
Ja tez w Nowym Roku zycze Wam dziewczyny i sobie fasolki.
Fajnie,ze jest takie miejsce gdzie mozna sie wyzalic,poradzic i dostac wsparcie duchowe.
Trzymajcie sie przyszle mamy !!!


Mi pani doktor powiedziala,ze @ musi trwac ok 4-6 dni,gdy jej powiedzialam ze moja trwa 2-3 dni.powiedziala,ze moze to byc brak owulacji.Ale jak juz sie zorientowalam kazdy mowi inaczej.Ja uzywalam testow owulacyjnych i w polowie cyklu wychodzily mi dodatnie,wiec chyba jednak mam owulacje....
W polowie stycznia testuje....a moze nie wytrzymam i szybciej....
 
Do góry