reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

nie wiem co mam mysleć bo brzuch mnie boli coraz bardziej, tak jakbym miała dostac dziś??? kurcze mam jeszcze 3 dni nigdy tak wczesnie nie dostałam??? cos chyba mi się poprzestawiało!!?

okres starankowy może tak wpływać na naszą szanowną @ ... jednak to jest stresująca sytuacja i tak się może zdarzyć :tak: mi ostatnio spóźniła się 8 dni, gdzie wcześniej była dość regularna, więc spokojnie, tylko spokój może nas uratować .... :tak:

mam pytanie czy test owualcujny moze wykryć ciąże??? zrobiłam sobie właśnie bo mi został tak z ciekawości i wyszedł taki jak na owulację 2 takie same kreski? przecież nie mozliwe że znowu owulacja? teraz juz zgupiałam????

no i znalazłam : TEST OWULACYJNY zawsze WYCHODZI POZYTYWNIE W CIˇŻY
ale
POZYTYWNY TEST OWULACYJNY po owulacji NIE MUSI oznaczać ciąży
więc z jednej strony dobra oznaka ale jeszcze nic nie wiadomo!!!:crazy:

mi w ostatnim cyklu @ spóźniła się 8 dni, w terminie @ zrobiłam test owulacyjny i pokazał II kreseczki, ale test ciążowy juz tego nie potwierdził, więc nie sugeruj sie tym wynikiem tylko cierpliwie czekaj do terminu @ i zrób test ciążowy.....ja zaciskam kciuki za II kresczki oczywiście :tak:

a z weselszych informacji - bede mama chrzestna!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
studia podganiam jak szybko sie da - sama sie dziwie ze tak sie zawzielam ale jakos daje rade .... ciutek niewyspana chodze - wstaje o 5.30 - ale jak rano patrze ile wieczorem projektu zrobilam to mi sie geba cieszy! :-D wiec moze mi sie uda swiętowac na swieta koniec!!!!
milego dnia dziewczynki!!!! ;-)

to super,że wszystko sie tak pięknie układa, ja też będę trzymała dzieciątko do chrztu i to już w Boże Narodzenie, mojego siostrzeńca :tak: no i życzę zakończenia spraw studenckich do końca roku :tak:

a wogóle to witam wtorkowo i miłego dnia życzę ..... :tak::-D:tak:
 
reklama
Dzien dobry! :-D

No tak ci nasi niektorzy lekarze to .... tylko wolać o pomste do nieba!!!! Mam nadzieje ze powtorne badania wyjdą idelane!!!! :tak: Można powiedziec ze ja mam też obciązenie genetyczne ale rakiem płuc.... moj dziadek (tata mamy) zmarl na to i mój tata wiec z obu lini :-( ale niestety u nas w kraju nie ma zadnego programu opiekującym sie grupą ludzi z obciązeniem genetycznym ... chyba w tej kwesti najlepiej sie ma rak piersi! jak kiedys ogladalam program na ten temat amerykanski to tam wrecz twoj lekarz by przyslal ci zaproszenie do kliniki na badania okresowe!!!!!!!!!!!!!! :angry:
;-)

No widzisz Eve, w naszym kraju jest potworna znieczulica w stosunku do pacjenta. Co jakąś babę obchodzi, że ja jestem młoda-dla niej równie dobrze mogę jutro umrzeć i trafić pod ziemię....

U mnie na białaczkę zmarł:
-mój tato
-moja babcia (mojej mamy matka)
-moja ciocia (mojej mamy siostra)-zmarła mając 37 lat, zostawiając 15 letnią córkę i 4 letniego syna....

Dlatego trzeba się tym bardziej często badać.
 
Cześć dziewczyny!!!
Błągam podpowiedzcie mi cosik na mdłości, zaparcia i wymioty:dry: Jak tak dalej pojdzie to sie wykoncze zanim urodze ;-)
 
to super,że wszystko sie tak pięknie układa, ja też będę trzymała dzieciątko do chrztu i to już w Boże Narodzenie, mojego siostrzeńca :tak: no i życzę zakończenia spraw studenckich do końca roku :tak:
a wogóle to witam wtorkowo i miłego dnia życzę ..... :tak::-D:tak:
dzieki Kochana jestes! :tak: a chrzest tez chyba bedzie w swieta albo zaraz po! :tak:

No widzisz Eve, w naszym kraju jest potworna znieczulica w stosunku do pacjenta. Co jakąś babę obchodzi, że ja jestem młoda-dla niej równie dobrze mogę jutro umrzeć i trafić pod ziemię....

U mnie na białaczkę zmarł:
-mój tato
-moja babcia (mojej mamy matka)
-moja ciocia (mojej mamy siostra)-zmarła mając 37 lat, zostawiając 15 letnią córkę i 4 letniego syna....

Dlatego trzeba się tym bardziej często badać.
szkoda tylko ze czlowiek musi prosic wrecz o skierowanie!!!!!!!!!!!!! to jest chore dla mnie! a tak na marginesie co do wieku i badan ostatnio pisalam o mojej kolezance ktora trafila na konowala gina ale czesniej tez nie miala lepszej lekarki! ja ją wtedy namawialam na usg piersi! no i ona zagadnela swoja ginke a ta jej odpowiedziala ze jest jeszcze za mloda na usg! ze dopiero po 25 roku jest podstawa do badania!!!!! a ja juz w wieku 22 lat mialam 4 torbiele w piersi!!!! gdzie ci lekarze konczyli studia ze takie herezje wygaduja!!!!!! :crazy:
Marcia26 na nudnosci to podobno imbir np cherbatka i nie wiem czy nie migdaly ale to sprawdz a na zaparcia polecam siemie lniane! a co do wymiotow uwazaj zebys sie nie odwodnila! jak cos to jedz na pogotowie na kroplowke!
 
marcia26- to samo niedawno przechodzilam,, na mdlosci dobre sa landrynki... i slone krakersy... sprobuj :-D wogole staraj sie nie byc glodna bo jak jestes glodna twoj zoladek szaleje i mdlosci sie podwajaja...:rofl2:
 
Czesc dziewczynki ja tylko na momencik sie przywitac i jade pozalatwiac sprawy:-(
jest tego tyle ze az glowa boli:szok:ale damy rade:tak::-D

A tak apropo wstreciuchy niema:-Dpoczekam do jutra i zrobie test jak nie przyjdzie:rofl2::tak::-Da kyszwstreciucho:-D

Buzki kochane milego dnia zycze
 
Ach te teściowe;-):tak: Nie martw się, znajdziesz lepszą pracę. Ja dziś się rejestrowałam w urzędzie dla bezrobotnych:zawstydzona/y::wściekła/y: ehh.. ale jestem dobrej myśli.:-D Pozdrawiam Kochane!!

w urzędzie pracy przyda się dobra myśl, jak na razie to ja sama za każdym razem znalazłam sobie prace:dry:

Dzien dobry! :-D
widze ogolnie ze malo kto czuje ten klimat swiat jaki byl gdy sie bylo dzieckiem! :nerd: jak to sie wszystko zmienia gdy czlowiek jest dorosly! trzymam kciuki zeby tesciowa okazala sie czlowiekiem w wigilie! ;-) i byla zachwycona ze wszystkich prezentow! a ty sloneczko sie usmiechnij i powiedz sobie ze dacie rade ze wszystkim bo kto jak nie wy!!!! :tak::tak::tak: ja co prawda pracuje w zawodzie mimo ze jeszcze sie nie obronilam ale u mnie byla inna sytuacja bo ja ten zawod w genach dostalam :-p ale za to tez z mezem ciagle skubiemy grosz do grosza takie czasy! :dry: ja szybko pracki nie zmienie bo wrazie bobaska mam tu ciepla posadke a maż jako glowa rodziny szuka caly czas czegos lepiej platnego ale latwo nie jest! :baffled:

tak ja właściwie mam supe sytuację bo mam dwa zawody które sama wybierałam i nikt nie namawiał mnie na taką a nie inną szkołę czy studia. Oba wybory były trafne tyle że po studiach miała bym lepszą płacę a to co teraz robię jest fajne ale kiepsko płatne!
 
Dzin Dobry babeczki
U nas znowu szaro i pada..
ale wiecie co szłam wczoraj Ul Nowy Swiat w Warszawie.....Boze jak tam pieknie świetzcnie udekorowali cala ulice aż do Krakowskiego Przedmiescia
Czulam sie jak w bajce..naprawde coś cudownego!!!!!!!!!!!!!!
i ....idąc tak poczulam te magia Swiąt :)
pieknego dnia dla kazdej z Was
krew.jpg
 
tak ja właściwie mam supe sytuację bo mam dwa zawody które sama wybierałam i nikt nie namawiał mnie na taką a nie inną szkołę czy studia. Oba wybory były trafne tyle że po studiach miała bym lepszą płacę a to co teraz robię jest fajne ale kiepsko płatne!
niestety wiele prac w tej chwili jest kiepsko platnych biorac pod uwage jak rosnie utrzymanie!!!! u mnie przez czysty przypadek poszlam w tym samym kierunku co tata, brat i bratowa :-p na poczatku mialam byc psychologiem lub architektem wnętrz bądz plastykiem a mam byc teraz inżynierem wod-kan wiec smiesznie to mi sie w zyciu ulożyło! :-D ale każda z moich pasji nadal jest w zanadrzu wiec moze tym architektem wnetrz jeszcze zostane! :rofl2: mam taka nadzieje!


Dzin Dobry babeczki

U nas znowu szaro i pada..
ale wiecie co szłam wczoraj Ul Nowy Swiat w Warszawie.....Boze jak tam pieknie świetzcnie udekorowali cala ulice aż do Krakowskiego Przedmiescia
Czulam sie jak w bajce..naprawde coś cudownego!!!!!!!!!!!!!!
i ....idąc tak poczulam te magia Swiąt :)
pieknego dnia dla kazdej z Was

krew.jpg
Dzieki!!!!! i wzajemnie!!!! piekna ta fotka!!! :tak: a to malenstwo z misiami ehmmm,.... miodzio normalnie! :tak: tak mi zarekalamowalas ten Nowy Świat ze sie chyba dzisiej przespaceruje :-D
 
reklama
Do góry