reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
hej!!! mam takie pytanie o testy owulacyjne bo w końcu się za nie wzięłam nie do końca w nie wierze no ale cóż trzeba wszystkiego próbować... bo chyba naprawdę nie trafiamy z mężem w te dni...teraz jestem po hsg lekarz twierdzi że mam najlepszy okres na zajście, jednak już chyba przestałam w to wierzyć...wracam do mojego pyt. czy one naprawdę działają bo zrobiłam już 3 i wciąż to samo,robię zgodnie z instrukcją a jak wogóle nie pokaże owulacji...
 
lilu19- poczekaj kochanie przesle ci listem poleconym :);-) a rodzinke mozna wyczarowac cos takiego jak kamerki komputerowe u ciebie i twoich rodzicow.. i pogadywac z nimi a przy okazji ich widziec:-D
 
Dziewczyny, ja chyba oszaleję. Spodziewana @ ma byc w sobotę a już teraz mnie szl........ trafia. Ten czas się tak wolno ciągnie, mam wrazenie, ze od ostatniej @ minęły wieki a to dopiero trzy tygodnie:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
Jeszcze coś zaczyna mi sie z kolanem dziać, jak będę musiała siedzieć w domu to furia gwarantowana:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wczoraj wyżyłam się na mężu a dzisiaj już smacznie chrapie:-p
Mam nadzieje że się nie obudzi bo chciał się poprzytulac a ja na 5 dni przed @ się boję ewentualnego poronirnia - ŻYCIE KOBIETY JEST CIĘŻKIE!!!!!!!!!!!!!!
 
Dzień doby Dziweczynki
A ja jako nowa mam pytanko. Czy bolące przy dotyku piersi i podbrzusze mogą być efektem wyobraźni? Dopiero zaczynamy się starać, więc niewielka jest szansa na to, bym już była zafasolkowana, a jednak zaobserwowałam u siebie takie objawy. Jak to jest? Czy potrzeba macieżyństwa mogła to wywołać, czy warto już się testować?
czesc, wyobraznia moze to wywolac... ale moze to byc tez ze faktycznie to sa objawy ciazy... czy wczesniej Ci sie tak zdarzalo ze mialas takie bole np przed @? jesli nie to moze to byc objaw bardzo wczesnej ciazy. trzymam kciuki zeby to byla fasolka
 
czy mnie ktos jeszcze pamieta.............?
czy byly ostatnio nowe fasoleczki...................?
bo u mnie chyba jest............!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jestem po spodziewanej @ juz 4 dni, dzis rano test digital clearblue powiedzial mi PREGNANT 3 WEEKS+..............
:tak::tak::tak::tak:
badanka w polsce ktore palnowalam sprawdzic czy mam owu, zamienia sie w badanka potwierdzajace ciaze.
tak wogole dziewczyny to juz tydz temu wyszly mi II, jedna jasniejsza, ale nie chcialam w to uwiezyc, nie wchodzilam na bb bo ubzdutalam sobie ze jak tylko wam cos napisze to ta wredna malpa przylezie i skonczy sie moja RADOSC!!!!!!!!!!!!!!!!!
na dzien dzisiejszy malpy niema, a test jasno i wyraznie powiedzial ze cos tam sie wspanialego dzieje pod moim serduszkiem.
 
reklama
Dziewczyny, ja chyba oszaleję. Spodziewana @ ma byc w sobotę a już teraz mnie szl........ trafia. Ten czas się tak wolno ciągnie, mam wrazenie, ze od ostatniej @ minęły wieki a to dopiero trzy tygodnie:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
Jeszcze coś zaczyna mi sie z kolanem dziać, jak będę musiała siedzieć w domu to furia gwarantowana:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wczoraj wyżyłam się na mężu a dzisiaj już smacznie chrapie:-p
Mam nadzieje że się nie obudzi bo chciał się poprzytulac a ja na 5 dni przed @ się boję ewentualnego poronirnia - ŻYCIE KOBIETY JEST CIĘŻKIE!!!!!!!!!!!!!!
dlaczego sie boisz poronienia jak bedziesz sie przytulac 5 dni przed @? ja o tym nic nie wiem....
 
Do góry