reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

czy mnie ktos jeszcze pamieta.............?
czy byly ostatnio nowe fasoleczki...................?
bo u mnie chyba jest............!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jestem po spodziewanej @ juz 4 dni, dzis rano test digital clearblue powiedzial mi PREGNANT 3 WEEKS+..............
:tak::tak::tak::tak:
badanka w polsce ktore palnowalam sprawdzic czy mam owu, zamienia sie w badanka potwierdzajace ciaze.
tak wogole dziewczyny to juz tydz temu wyszly mi II, jedna jasniejsza, ale nie chcialam w to uwiezyc, nie wchodzilam na bb bo ubzdutalam sobie ze jak tylko wam cos napisze to ta wredna malpa przylezie i skonczy sie moja RADOSC!!!!!!!!!!!!!!!!!
na dzien dzisiejszy malpy niema, a test jasno i wyraznie powiedzial ze cos tam sie wspanialego dzieje pod moim serduszkiem.
Gratuluje!!! super, moze ja tez tak zrobie, nie bede wchodzic a potem z dobra nowinka wyskocze ;-)
 
reklama
Gemini..ja też wchodze tu juz raczej od świeta.....ale trafiłam własniena takie wieści!!!! GRATULUJĘ...i oby szczesliwych kolejnych 8 miesięcy!!!!!!...no i może to wymarzona Gabrysia :-) a jak nie to Gabryś......
 
Ja dzisiaj zauważyłam u siebie biały śluz.:confused: Ciekawa jestem, czy to oznaka wczesnej ciąży podobno pojawia się on kiedy wzrasta poziom progesteronu ale równie dobrze może być oznaka nadchodzącej @ (tfu tfu! a kysz!!:wściekła/y:)
Kupiłam dziś test jutro rano go zrobię bo już nie wytrzymam najwyżej powtórzę za kilka dni.:tak: Dam Wam od razu znać.
 
Ja dzisiaj zauważyłam u siebie biały śluz.:confused: Ciekawa jestem, czy to oznaka wczesnej ciąży podobno pojawia się on kiedy wzrasta poziom progesteronu ale równie dobrze może być oznaka nadchodzącej @ (tfu tfu! a kysz!!:wściekła/y:)
Kupiłam dziś test jutro rano go zrobię bo już nie wytrzymam najwyżej powtórzę za kilka dni.:tak: Dam Wam od razu znać.
ja czytalam ze jesli sluzu jest duzo to moze to byc oznaka wczesnej ciazy, jesli wczesniej tak nie mialas to moze to swiadczyc o ciazy:-)daj znac jak test poszedl. ja trzymam kciuki
 
Gemini-najserdeczniej Ci gratuluję!!!!!!!!!!!!!! Nie masz pojęcia jak się cieszę...:-);-):-D:tak: ja własnie już kilka dni temu o Ciebie pytałam na forum, bo tak nagle zaginęłaś....no ale skoro wracasz z takimi wieściami to wszystko zostaje Ci wybaczone - i oczywiscie dawaj fluidki raz dwa!!!!!!! (i naturalnie w takich okolicznościach pozostaje nam spotkanie jedynie przy soczku:-p-jak zakoncze już temat "mieszkanie" to napewno dam Ci znać)

Alex-trzymam mocno kciuki za Twoje jutrzejsze testowanko!!!!

Tikanis - no to teraz kochana możesz juz w pełni cieszyć się ciążą...tylko się za bardzo nie rozpędzaj przy lodówce żarłoczku:-p:-D;-)

A ja dopiero teraz znalazlam chwilkę żeby odpalić komputer... i właśnie dzisiaj po cichu zaczyna mi się @, pewnie jutro będe zwijała sie - jak co miesiąc - z bolu:-(... no a do tego mamy niemałe kłopoty z przeprowadzką, a dzisiaj miało być już po wszystkim...ech czasem jak coś brzmi zbyt dobrze to okazuje się wielką klapą...stres, stres i jeszcze raz stres przez ostatnie 3 dni naokrągło:wściekła/y: i wszystko na wariackich papierach...ale nie będę opowieściami o tym zaśmiecała forum. Jak będę już "po" to ponadrabiam forumowe zaległości. A tymczasem - witam nowe forumowiczki i pozdrawiam Was serdecznie! Buziaki dla wszystkich!
 
Nie zrobiłam jednak testu, stchórzyłam :zawstydzona/y:
Moje cykle są bardzo nie regularne. Raz co 24 a raz co 28 dni. Poczekam jednak jeszcze chociaż do piątku żeby się nie rozczarować niepotrzebnie.
 
Gemini- kochanie gratuluje z aclaego serducha:) :-) przypomnij nam wszytskim ile sie kochana staralas??:-D
w.kropeczka- no jeszcze tam co nieco mdlosci mnie trzymaja,, ale juz w 80% przeszly.. jak w zegarku hehe:-D widac tez ze apetyt mi sie poprawil.. staram sie nie obzerac.. tzn nie jem slodyczy:-D ale jak jestem glodna tez sie nie obzeram a np zjem 2 kromeczki, takze nie jest to az takie obzarstwo heheh:-D


a dzis w robocie kompletnie nie chce sie siedziec ale staram sie o tym nie myslec.. tylko czyms zajac tak szybciej czas leci..:-D moze do tej 15 jakos mi zleci:-D:rofl2:
 
czy mnie ktos jeszcze pamieta.............?
czy byly ostatnio nowe fasoleczki...................?
bo u mnie chyba jest............!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jestem po spodziewanej @ juz 4 dni, dzis rano test digital clearblue powiedzial mi PREGNANT 3 WEEKS+..............
:tak::tak::tak::tak:
badanka w polsce ktore palnowalam sprawdzic czy mam owu, zamienia sie w badanka potwierdzajace ciaze.
tak wogole dziewczyny to juz tydz temu wyszly mi II, jedna jasniejsza, ale nie chcialam w to uwiezyc, nie wchodzilam na bb bo ubzdutalam sobie ze jak tylko wam cos napisze to ta wredna malpa przylezie i skonczy sie moja RADOSC!!!!!!!!!!!!!!!!!
na dzien dzisiejszy malpy niema, a test jasno i wyraznie powiedzial ze cos tam sie wspanialego dzieje pod moim serduszkiem.

Gratulacje!:-):-):-):-)
Co do tego nie mówienia wcześniej myślę, że masz rację:dry:
Wierzę w to, że ciążą zbyt wcześnie nie powinno się chwalić;-)
Jeszcze raz gratulację. Nowa fasolina długo wyczekiwana:-):-):-):-):-):-):-)

dlaczego sie boisz poronienia jak bedziesz sie przytulac 5 dni przed @? ja o tym nic nie wiem....

Ponoś podczas dobrego przytulanka mogą wystąpić takie skurcze macicy, że mogą wywołać poronienie.
Ale moje obawy przytuliły się do poduszki i już nie mały ochoty na sex.
 
Witam sie poniedziałkowo :dry:
czy mnie ktos jeszcze pamieta.............?
czy byly ostatnio nowe fasoleczki...................?
bo u mnie chyba jest............!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jestem po spodziewanej @ juz 4 dni, dzis rano test digital clearblue powiedzial mi PREGNANT 3 WEEKS+..............
:tak::tak::tak::tak:
badanka w polsce ktore palnowalam sprawdzic czy mam owu, zamienia sie w badanka potwierdzajace ciaze.
tak wogole dziewczyny to juz tydz temu wyszly mi II, jedna jasniejsza, ale nie chcialam w to uwiezyc, nie wchodzilam na bb bo ubzdutalam sobie ze jak tylko wam cos napisze to ta wredna malpa przylezie i skonczy sie moja RADOSC!!!!!!!!!!!!!!!!!
na dzien dzisiejszy malpy niema, a test jasno i wyraznie powiedzial ze cos tam sie wspanialego dzieje pod moim serduszkiem.
ale siuperaśnie!!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!! :-D:-D:-D:-D nareszcie jakas dobra wiadomość z poniedziałku!

Nie zrobiłam jednak testu, stchórzyłam :zawstydzona/y:
Moje cykle są bardzo nie regularne. Raz co 24 a raz co 28 dni. Poczekam jednak jeszcze chociaż do piątku żeby się nie rozczarować niepotrzebnie.
wcale ci sie nie dziwie !!!! ;-):sorry2: tez bym sie bala! ale to co piszesz o tym cosiku bialym to ehh... pieknie wrozy :-D

tikanis bardzo sie ciedze ze juz lepiej sie czujesz! nudnosci to chyba najgorsza rzecz .... wolalabym miec juz zatkany nos nic nudnosci ;-) i tez mi sie nie chce siedzec dzisiej w robocie .... nie cierpie poniedzialkow!
kingus chyba cosik zapracowana teraz jestes tak malo sie na bb :sorry2:
w.kropeczka i jak slonko przyszla ta @ :confused: mam nadzieje ze bardzo nie boli (wiem co czujesz) :sorry2:
pixella77 no wlasnie co nas tak malo odwiedzasz!? :-( jak sie czujesz :sorry2:
niunia27 ty masz takie samo myslenie jak ..... moj M :-D juz od dawna mnie zapewnia ze nie bedzie przytulanek po staraniach a jak juz bedzie fasolka to juz w ogole moge zapomniec :confused::confused::confused::dry:

a pro po M wczoraj do mnie wypalil ... ze jest juz gotowy i teraz to kiedy zaczniemy starania zależy tylko ode mnie! :dry: .... i ze on juz chce ... i zaczął na glos gadac ze to juz nie dlugo ... o i ze podoba mu sie imie Gabryś :confused: (mi też) a ja mialam przed oczami tylko te pie... studia i obrone ..... czy mi odbilo!!!! :confused::baffled:

i bym zapomniala ... dzieki za gratulacje z okazji zaostania ciocią pozniej moze zdjatko wkleje no i witam nowe staraczki !!!!
 
reklama
Gemini25 GRATULACJE!!!:-):-):-)
super wiadomość :-D:-D:-D trzymam kciuki żeby dzidziuś zdrowo rósł :tak::tak::tak:

a ja dziewczynki znow jestem ciocia :-):-):-) nowy maluszek urodził sie w sobote ma 57 cm i 3900kg :-):-):-) mały wielkoludek :-)

u mnie zaczyna sie gorrrracy okres :-D:-D:-D najprzyjemniejszy w całym cyklu:tak: trzymajcie kciuki:zawstydzona/y:
 
Do góry