reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Mam podobne cykle a nawet krótsze. Gin powiedział mi, że 22 dniowy cykl to za częsty a na mój 24/28 dniowy powiedział ze może być, gdyby cały czas był 24 dniowy cykl to troszkę gorzej a ze śluzem to różnie bywa, może po prostu masz taki wręcz wodnisty? Wtedy go tak nie widać.

USG 3 lata temu:szok:


Ja mam co najmniej raz w roku, w tym roku częściej przez odstawienie tabletek i to w dodatku w państwowej przychodni a nie prywatnie!!!

A co do śluzu, wtedy co widzisz mniej te inne cykle, co drugi robiłaś test owu? Może nie masz wtedy owulacji, może coś na jajniku nie tak, albo z hormonami, ponieważ śluz robi się płodny pod wpływem wydzielanych hormonów w danym okresie cyklu....?
hmm, wlasnie nie wiem.... bylam u dwoch lekarek i kazda po zadaniu mi wielu pytan stwierdzila, ze wszystko ze mna jest OK. nie robilam testow owu... czasem mam tak ze widze sluz plodny a czasem ze go nie widze ale czuje mokro, ponoc tak tez moze byc, gdzies to czytalam. musze chyba isc do lekarza, bo mnie ten sluz troche martwi...
ale lekarzka mi powiedziala, ze jak mam cykle regularne bardzo i okres jest bardzo normalny to napewno owuluje...no ale moze sie jeszcze raz wybiore... nie wiem
 
reklama
dziewczynki ja tylko na sekundkę dosłownie


dziękuje za pamięć elizabeth, rzeczywiście dzisiaj testowałam rano! Temperatura spadła rano do 36.9 ale sobie pomyślałam, że to nie duży spadek, no ale niestety jedna krecha.
A po południu @ przylazła :wściekła/y: Wredna cholera! A już takie nadzieje miałam!
Kolejny cykl starań przede mną

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za testujące Staraczki, oby miały lepsze wieści ode mnie!

Calla niestety nie zawitam do lipcówek! :crazy: Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Maleństwa!
przytulam mocno butterfly, napewno sie uda w nastepnym cyklu
 
Witajcie dziewczynki. Jestem juz po wizycie u nowego gina. Nie mam dobrych wieści - okazalo sie ze nie mam w ogole owulacji - moje pecherzyki maja zaledwie 8 mm w 12dc a powinny okolo 20mm - dostalam leki - Clostilbegyt i Duphaston - na poczatku podlamalam sie. Moja prolaktyna jest troche za wysoka, jak clo nie pomoze dostane lek ziolowy castagnus na zbicie prolaktyny. Juz nie wiem co mam o tym myslec. Juz przestalam plakac - ale latwo nie bedzie.
 
Witajcie dziewczynki. Jestem juz po wizycie u nowego gina. Nie mam dobrych wieści - okazalo sie ze nie mam w ogole owulacji - moje pecherzyki maja zaledwie 8 mm w 12dc a powinny okolo 20mm - dostalam leki - Clostilbegyt i Duphaston - na poczatku podlamalam sie. Moja prolaktyna jest troche za wysoka, jak clo nie pomoze dostane lek ziolowy castagnus na zbicie prolaktyny. Juz nie wiem co mam o tym myslec. Juz przestalam plakac - ale latwo nie bedzie.

nie zamrtwiaj się tak, najważniejsze że znasz już przyczynę i wiesz co dalej robić, na tym forum są dziewczyny które miały podobny problem i przy pomocy dobrze dobranego leczenia zaszły w ciążę, będzie dobrze ;-)
 
juz nic w nie wierze! beta mniej niz 1:wściekła/y:!!!!! nie wierze w testy owulacyjne w objawy które miałam i mam nadal i w siebie! mam dosc wszystkiego!!!!moja samoocena jest równa zero,nic mi nie wychodzi ostatnio!! Albo ronie ciąże albo nie moge w nią zajsc przez kolejna kilka miesiecy a niby wszystko jest ok!!!!
zwariowac mozna poprostu,to jakies błędne koło sie robi,temp,testy owul,testy coazowe,objawy,beta i NIC!!
dziewczyny czy ja juz mam tak narabane w głowie i zjechana psychike ze mozliwe ze ból mega piersi,ból w podbrzuszku,sikanie non stop,podwyzszone temp i brak okresu 9 dni to objawy które sama sobie stwarzam bo tak bardzo chce by były objawami oznaczającymi ciąże??
 
aga bardzo mi przykro, wiem co czujesz bo przechodziłam to przez ponad 2 lata zanim udało mi się zajść w ciążę i urodzić synka, nie trać nadziei, napewno się uda (zobacz mi się w końcu udało mimo, że nie raz myślałam że już nie dam rady) MUSI SIĘ UDAĆ!!!!
 
w.kropeczka- kochaie dzieki za te slowa pocieszenia... licze na to ze mojabuzka faktycznie bedzie gladka narazie jest na policzkach tez biedronka:) :szok::-D
 
juz nic w nie wierze! beta mniej niz 1:wściekła/y:!!!!! nie wierze w testy owulacyjne w objawy które miałam i mam nadal i w siebie! mam dosc wszystkiego!!!!moja samoocena jest równa zero,nic mi nie wychodzi ostatnio!! Albo ronie ciąże albo nie moge w nią zajsc przez kolejna kilka miesiecy a niby wszystko jest ok!!!!
zwariowac mozna poprostu,to jakies błędne koło sie robi,temp,testy owul,testy coazowe,objawy,beta i NIC!!
dziewczyny czy ja juz mam tak narabane w głowie i zjechana psychike ze mozliwe ze ból mega piersi,ból w podbrzuszku,sikanie non stop,podwyzszone temp i brak okresu 9 dni to objawy które sama sobie stwarzam bo tak bardzo chce by były objawami oznaczającymi ciąże??
Nie smutkaj sie kochanie!nawet wiesz jak ja cie rozumie.w tym miesiacu przezywalam to samo,bylo we mnie okropnie duzo zlosci i smutku.moze cie to nie pocieszy,ale sama musisz sobie to w glowce poukladac,nikt ci w tym nie pomoze.pamietaj jednak,ze nikt ci w tym momencie (kiedy przyszla@)nie odebral szansy na ponowne staranka.nie pedz tak ,daj sobie czas,przeciez masz go jeszcze bardzo duzo,a zobaczysz,ze fasolka w koncu sie pojawi,ja ci to obiecuje!buziaki i glowka do gory!;-):tak:;-):tak:;-):tak:
 
hmm, wlasnie nie wiem.... bylam u dwoch lekarek i kazda po zadaniu mi wielu pytan stwierdzila, ze wszystko ze mna jest OK. nie robilam testow owu... czasem mam tak ze widze sluz plodny a czasem ze go nie widze ale czuje mokro, ponoc tak tez moze byc, gdzies to czytalam. musze chyba isc do lekarza, bo mnie ten sluz troche martwi...
ale lekarzka mi powiedziala, ze jak mam cykle regularne bardzo i okres jest bardzo normalny to napewno owuluje...no ale moze sie jeszcze raz wybiore... nie wiem

Ale nie miałaś chociaż raz na rok robionego USG dopochwowego. Przecież dzięki temu ja miałam, przez przypadek dosłownie, wykryty torbiel! Nie miałam żadnych znaczących objawów! USG lekarz moim zdaniem powinien zrobić!:nerd:

Witajcie dziewczynki. Jestem już po wizycie u nowego gina. Nie mam dobrych wieści - okazalo sie ze nie mam w ogole owulacji - moje pecherzyki maja zaledwie 8 mm w 12dc a powinny okolo 20mm - dostalam leki - Clostilbegyt i Duphaston - na poczatku podlamalam sie. Moja prolaktyna jest troche za wysoka, jak clo nie pomoze dostane lek ziolowy castagnus na zbicie prolaktyny. Juz nie wiem co mam o tym myslec. Juz przestalam plakac - ale latwo nie bedzie.

Dziewczyny mają rację, ważne, że wiesz co Ci dolega;-)
A terz głowa do góry, uwierz w działanie leków i niedługo ciesz się zdrowiem i możliwością ciąży!:-)

juz nic w nie wierze! beta mniej niz 1:wściekła/y:!!!!! nie wierze w testy owulacyjne w objawy które miałam i mam nadal i w siebie! mam dosc wszystkiego!!!!moja samoocena jest równa zero,nic mi nie wychodzi ostatnio!! Albo ronie ciąże albo nie moge w nią zajsc przez kolejna kilka miesiecy a niby wszystko jest ok!!!!
zwariowac mozna poprostu,to jakies błędne koło sie robi,temp,testy owul,testy coazowe,objawy,beta i NIC!!
dziewczyny czy ja juz mam tak narabane w głowie i zjechana psychike ze mozliwe ze ból mega piersi,ból w podbrzuszku,sikanie non stop,podwyzszone temp i brak okresu 9 dni to objawy które sama sobie stwarzam bo tak bardzo chce by były objawami oznaczającymi ciąże??

Jestem zdania, ze psychika człowieka może wiele:nerd:!
Jednakże idź do jakiegoś lekarza, dobrego gin jak nie dostaniesz @. Trzeba sprawdzić co to jest!
A jeżeli cuda się zdarzają i wczesna ciąża!
Znam przypadek - dziewczyna nie dostała okresu, testy były negatywne, betka też, gin po zrobieniu USG powiedziała że to torbiel. Ona do szpitala za dwa dni na zabieg a tu lekarze stwierdzają ciąże!
Byłaś z betką u lekarza?
 
reklama
Witajcie dziewczynki. Jestem juz po wizycie u nowego gina. Nie mam dobrych wieści - okazalo sie ze nie mam w ogole owulacji - moje pecherzyki maja zaledwie 8 mm w 12dc a powinny okolo 20mm - dostalam leki - Clostilbegyt i Duphaston - na poczatku podlamalam sie. Moja prolaktyna jest troche za wysoka, jak clo nie pomoze dostane lek ziolowy castagnus na zbicie prolaktyny. Juz nie wiem co mam o tym myslec. Juz przestalam plakac - ale latwo nie bedzie.

dobre chociaz jest to,ze wiesz jak jest i mozesz dzielac w tej spawie!dostalas leki ktore pomogly wielu kobietom w zajsciu w ciaze!!!!mozesz nawet pocztac o tym na forum tych tabletek.wydaje mi sie,ze lepiej jest leczyc kobiece problemy w zajsciu w ciaze niz meskie,poniewaz dobrze dobranymi lekami lekarz moze zdzialac wiele,nawet wtedy kiedy nam wydaje sie,ze swiat sie zalamal,a z meskimi problemami raczej zbyt wiele sie nie poradzi...mam na mysli np plemniczki.nie zalamoj sie,glowa do gory,moja kolezanka miala dokladnie taka sama diagnoze i udalo jej sie wlasnie po tej terapii!pozdrawiam goraco...!!!!
 
Do góry