reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Cześć kobitki ja tylko na chwilke pochwalic sie ze jestem ponownie (od 3 godz) ciocią! Siostra mężą urodziła - Miłoszek urodzil sie o 6:00, 57 cm 3600 g porod w 2 godziny - ekpress to mało powiedziane! :-D:-D:-D:-D ale sie ciesze!!!!
no i swieże fluidki od swieżo narodzonego szkraba! `~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:-D:-D:-D
wow, super:-D spory dzidziuś :-)
 
reklama
Cześć kobitki ja tylko na chwilke pochwalic sie ze jestem ponownie (od 3 godz) ciocią! Siostra mężą urodziła - Miłoszek urodzil sie o 6:00, 57 cm 3600 g porod w 2 godziny - ekpress to mało powiedziane! :-D:-D:-D:-D ale sie ciesze!!!!
no i swieże fluidki od swieżo narodzonego szkraba! `~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:-D:-D:-D

Dzięki. Ale długi:shocked2:
 
Cześć kobitki ja tylko na chwilke pochwalic sie ze jestem ponownie (od 3 godz) ciocią! Siostra mężą urodziła - Miłoszek urodzil sie o 6:00, 57 cm 3600 g porod w 2 godziny - ekpress to mało powiedziane! :-D:-D:-D:-D ale sie ciesze!!!!
no i swieże fluidki od swieżo narodzonego szkraba! `~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:-D:-D:-D

Gratuluję świeżoupieczonej cioci i dziękujemy za fluidki, napewno się nie zmarnują;-)
 
spory dokladnie a to byl dopiero 38 tydzien!!!!! a jak szfagiereczka dziewczynke rodzila 3 lata temu z reszta tez w 38 tyg to miala nie cale 3 kg! niezle roznice co! :rofl2:
różnica spora, ale zazwyczaj faceci rodzą się duzi :-) moja koleżanka urodziła też syncia tydzień temu i też spory jest, 55cm i waży 3,2kg :-)
 
Hej dziewczynki.
IMAGINATION Twoja dzidzia tez pieknie rosnie, niedlugo bedziesz sie mogla pochwalic nam ile mierzy:-)
EVE super zostac ciocia no nie? ja tez zostalam 5 tyg temu. moja siostra urodzila slicznego Nikusia 52 dlugi i 2600 wagi. chudzielec jednym slowem:-D
a ja dzisiaj nie poszlam do pracy:zawstydzona/y: zle sie czuje :no: nie mam nawet sily czytac wszystkich postow (a nie bylo mnie dwa dni). czytalam za to na necie ze moja dzidzia jest wielkosci pestki od jablka:-) malenstwo takie a jak meczy:szok:
 
Ja mam dopiero za tydzień dostać @. Dzisiaj tak delikatnie pobolewał mnie brzuch.
Jak dziewczyny myślicie, wziąć no-spe? Czytałam, że lekarze przepisują w ciąży no spe ale czy można ją brać wcześniej, czy nie zaszkodzi w tak wczesnym stadium ewentualnej ciąży?
Jednak obawiam sie, ze teraz z tego może nic nie być ponieważ zawsze tydzień przed @ już znacznie bolał mnie brzuszek a w zeszłym miesiącu to wręcz umierałam.... Teraz tylko jeden mały bolący skurcz przy prawym jajniku - jak zwykle, i już miną. Temoeratura jak zaklęta utrzymuje się na poziomie 36,8 i ani drgnie poza pojedynczym wyskokiem.....
A bo też tak wszystko pomieszane mam po takim czasie brania tabletek anty. Jak brałam je to wcale nie tyłam. Odstawiłam tabletki i z 55 kg w trzy miesiące skoczyłam na 59 kg. Przed nimi miałam cykle 28-29 dniowe a teraz mam 24-28 dniowe przeważnie naprzemienne. Wtedy wyskakiwały mi syfki na twarzy tak na dwa dni przed spodziewaną @ a teraz prawie non stop coś mi paskudzi buźkę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zawsze były jakieś sygnały napięcia przedmiesiączkowego a teraz takie niewiadome co a w ty cyklu to już w ogóle.
Czuje się od jakiegoś tygodnia jak nowo narodzona, nawet gardło i atak astmy mnie nie zdołował. Znoszę humory męża, nie dopada mnie chandra, nawet o dziwo nie mam ochoty poszaleć na zakupach - to sie okaże dzisiaj, dostałam wolne i za jakąś godzinkę idę poszwędac sie po sklepach......:cool2:
Wiecie, ze nie pamiętam już kiedy piłam kawę - ale tak na serio, idzie normalnie baz niej żyć a przecież jak mój M jedzie na 6:00 do pracy i wstaje 4:40 ja nie mogę już zasnąć:szok: że aż teściowa sie dziwi czemu ja nie śpię....

Sorki dziewczyny, że tak o sobie ale mam wolne, wolny czas sprawia że myślę za dużo i tak stwierdziłam, ze staranie sie o dziecko zmieniło moje podejście do zycia, a w tym cyklu to już w ogóle żyje jakby w innym świecie niż zawsze;-)
 
Niunia- no to zycze Ci zeby sie okazaalo ze i Ty niebawem bedziesz miala swojego szkrabika :)
Co do pobolewan to cięzko mi cokolwiek stwierdzicbo czasem oznacza to@ a czasem ciąze. Musisz poczekac i sama sie przekonasz
Buziaki
 
reklama
Niunia ja bardzo dlugo bralam tabletki i powiem Ci ze dlugosc cyklu mi sie nie zmienila, ale tez przytylam. przez kilka lat wazylam 57 kg a po odstawieniu tabl waga skoczyla na 62 :wściekła/y:. Ale to podobno normalne jest i tez tak jak Tobie cos ciagle wyskakiwalo mi na buzce.
Ratunkiem od tego kochana moja jest ciaza:tak: teraz buzke mam gladziutka jak pupcia niemowlaczka:-D
trzymam kciuki zeby Tobie tez sie udalo:tak:
 
Do góry