reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

a jak leczę się w enel-medzie, to jak mam to zrobić? Iść poprostu żeby mi zrobili czy musze mieć skierowanie od lekarza?

Przed chwilą obiecywałam że nie będę nic testowała do poniedziałku, a tu teraz się dopytuję jak to zrobić... co chęć posiadania fasolki ze mnie robi! Co ja sama ze sobą robię!
Małpeczka jesli chodzi o Beta-Hcg to robisz to gdziekolwiek w pukcie diagnostycznym gdzie poieraja kew-kosztuje ok 25zł poprostu idziesz i mowisz ze chcesz zrobic bete i nikt o nic sie nie pyta,wyniki zwykle sa na drugi dzien..aha jesli sie leczysz w prywatnej klinice to podejrzewam ze jest tak jak u mnie w Lux-medzie,idziesz do lekarza,mowisz jak jest i daje Ci skierowanie na Bete-nie wiem jak jest u Ciebie w enel-medzie ale u mnie jak mnie lekarz kieruje to mam Bete za free,tylko czasem nie chce mi sie tam jechac czekac i robie prywatnie w Diagnostyce bo mam na przeciw bloku;) i od ręki
powodzenia!
ja zrobie w piatek jak @ nie przyjdzie
 
reklama
Czesc staraczki!ja tylko na chwilke,bo troche nie mam czasu.pozdrawiam was wszystkie cieplutko.moze pozniej cos naskrobie.buzka!pa!;-);-);-);-)
 
No dobra jak to się mówi, "troszkie" poczytałam i juz piszę
Imagination kochana wierzę, ze Cię ciekawość zjada ale jeszcze troszkę i będziesz wiedziała, kiedy koleje usg?... może wtedy dzieciaczek pozwoli Wam podejrzeć:-)

Butterfly trzymam kciuki za czwartek powodzenia:tak:

Pysiaku z tymi jajnikami to u mnie się zawsze potwierdza, jak boli prawy to było z prawego i odwrotnie, z reguły miałam owu z prawego ale teraz kiedy się udało miałam wrażenie ze lewy się postarał.... no i na usg okazało się że miałam rację, owu była w lewym....
ale myśle ze jest to indywidualna sprawa każdej kobiety te odczucia z jajników....

Owieczko trzymaj się, życzę żeby w następnym cyklu sie udało....


Katastrafaxx no to teraz musi udać, dobra atmosfera, częste przytulanki i te nogi do góry:-D, to musi zadziałać..... no i wszystkiego najlepszego oczywiście.....:tak:
ps haha ja też sie kwalifikuje do starych d...., jakby co....;-)

Elisabeth trzymam kciuki za ten sezon starankowy i testowanko....


A ja czekam z utęsknieniem na kolejne usg, które mam w przyszły czwartek.....ale kiedy to będzie, lata świetlne.........:baffled:;-)

pozdrowienia
 
Nia nastawiaj się, mi tym razem tez wrózyli córę i nic z tego :-p. Chociaż niby do porodu nie ma 100% pewnosci... U nas jest 99% :-p.
No dobra jak to się mówi, "troszkie" poczytałam i juz piszę
Imagination kochana wierzę, ze Cię ciekawość zjada ale jeszcze troszkę i będziesz wiedziała, kiedy koleje usg?... może wtedy dzieciaczek pozwoli Wam podejrzeć:-)
nie nastawiam się, co ma być to będzie :tak:
Wizytę mam dopiero 1 grudnia, a kiedy usg, nie wiem... kiedy gin da mi skierowanie, wtedy będzie... Mam nadzieję, ze poznamy wtedy płeć.


Ale doła złapałam... wszystko po telefonie od mojego... Prosiłam, by wracając z pracy kupił masło, a ten mi opr, że siedzę całe dnie w domu i mi ciężko wyjść do sklepu i że wróci późno, bo musi zostać długo w pracy...
Ale mnie wnerwił!!!:wściekła/y: wiem, ze siedzę w domu, że mogę kupić, ale to nie znaczy, ze ma się na mnie drzeć i wypominać Bóg wie co...
On ma wszystko w d....użym poważaniu. Przychodzi z pracy, obiad czeka na stole i może sobie dalej pracować. A rozmowy nasze to tylko praca, praca i brak czasu by poprawił pracę dyplomową... A jak ja chcę z nim pogadać o czymkolwiek co dotyczy mnie, to nie mogę... Mogę, ale to trwa ułamek sekundy...
Kompletnie nie interesuje się jak ię czuję itp. Nic go nie obchodzi. Gdy nieraz zasłabłam w sklepie to się denerwował, ze musi sam spakować zakupy itp. zamiast się zainteresować moim stanem zdrowia...
A ja jak był chory to biegałam w kółko jak przy jajku :-(
Jestem za bardzo cierpliwa... Gdyby nie dziecko bym już nieraz Go kopnęła w zadek... boję sie co będzie jak się Malec urodzi... dobrze, że jesteśmy jeszcze przed ślubem...:-(

Siedzę i beczę...:-(
Po masło nie poszłam... Zje w pracy kanapki bez masła... Ja nie mam ani sił ani ochoty wychodzic teraz do sklepu...:no:

Przepraszam, ze tak o sobie, ale musiałam sie wygadać...
 
Ostatnia edycja:
Oj a u mnie kiepsko:dry:

Owulka byla około czwartku i wtedy temperaturka była bardzo niska w piatek zaczeła wzrastac i wtedy do dziś utrzymywała się na poziomie 36,7. Dzisiaj kolejny wzrost temperaturki i 36,9.
Co do choinki się dzieje!:confused:
A może to dzidziuś u Ciebie już zamieszkał?:-)

Justyska ja polecam bete, pojdziesz i bedziesz wszytsko wiedziec :-) pozdrawiam i przesyłam fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Piękna fotka. mam nadzieję, że dziewczynki troszkę i dla mnie zostawiły, więc łapię:-D
wiecie co ja tez odpadam... adolfinko dolaczam do Ciebie i niestety w tym miesiacu nie udalo sie :-(@ przyszla dzis...
Przytulam mocno! Nastepnym razem na pewno sie uda!
Mgk i Kluliczek jak dlugo sie staralyscie?
butterfly zycze powodzenia i 2 pieknych kreseczek!
Nie-dziękuję - żeby nie zapeszyć!
Kochanie juz mam zacisniete kciuki!!!!!!!! czekam na super wiesci! :tak:
Mam nadzieję, że takie będą :-D

Witajcie kochaniutke
Miałam napisac jak mi wyszedł test po 21 dniach braku miesiączki.....
Przytulam mocno! Może rzeczywiście tak jak radzą dziewczyny idź na betkę! To rozwieje Twoje wątpliwości. A temperaturę masz podwyższoną?

Witam po przerwie!

Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i przepraszam te staraczki, do ktorych nie ustosunkowalam sie indywidualnie, nadrobie w nastepnym poscie:-)
Twoje posty sa niesamowite! Życzę szybkiego uporania się z papierkami, no i oczywiście szybkiego zafasolkowania na nowym mieszkaniu!:-D

Witam wszystkich...
Kropeczko ja własnie jestem po "okresie starankowym";-),
Pozdrawiam
Trzymam kciuki, aby staranka okazały się owocne:-D

ja ciągle czekam na @ juz ponad tydzien ale tez sie juz nie nastawiam,1szy test negatywny wiec czekam na @ lub pojde po weekendzie do lekarza na wywołanie no bo trzeba przyspieszyc czas do nastepnej owulacji:)pozdrawiam serdecznie
Oby @ nie przyszła juz do Ciebie przez najbliższe 9 miesięcy! Z powodu fasolinki oczywiście:-D
owieczko81 żałuje że go zrobiłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
jedna wredna krecha, Termina @ mam w poniedziałek, cały czas mam jakieś głupie myśli. Najchętniej położyłabym się i przespała ten czas do poniedziałku, żeby się obudzić i już wiedzieć! Wiedzieć że jest fasolka oczywiście!
Zaciskam kciuki za piękne dwie krechy w poniedziałek!
Witajcie dziewczynki
Ja tylko na chwilkę z ważną:tak: informacją, później wpadnę to skrobnę nieco wiecej... Ale mam dla Was super niusa o którego przekazanie poprosiła mnie Tomtom, że jest ze mną na Lipcówkach....:-)
Prosiła żeby Wam przekazać, bo sama ma problemy jakieś z zapisaniem posta na tym wątku... miło być posłańcem dobrych wiadomości..
pozdrowienia
Super wiadomość! Pogratuluj Tomtom serdecznie i życz spokojnej ciąży! A jak Ty czujsz się?

nie nastawiam się, co ma być to będzie :tak:
Wizytę mam dopiero 1 grudnia, a kiedy usg, nie wiem... kiedy gin da mi skierowanie, wtedy będzie... Mam nadzieję, ze poznamy wtedy płeć.
Ale doła złapałam... wszystko po telefonie od mojego... Siedzę i beczę...:-(
Po masło nie poszłam... Zje w pracy kanapki bez masła... Ja nie mam ani sił ani ochoty wychodzic teraz do sklepu...:no:
Przepraszam, ze tak o sobie, ale musiałam sie wygadać...

Przytulam mocno! Nie przejmuj się takimi kłótniami o pierdółkę. Zje kanapki bez masła i już. Pamiętaj , że teraz musisz dbać o Dzidziusia i nie wolno Ci sie zamartwiać! Pozdrawiam


Dziewczynki postanowiłam poczekać jeszcze jeden dzień i zatestuję w piątek rano! Mam nadzieję, że @ do mnie nie przylezie! Chociaż objawów u mnie żadnych! Tylko piersi bolą tak jak na @. Temperatura za to rano 37.2. Zmierzyłam dziś jeszcze wieczorem a tu 37.9:szok: Jeszcze jeden dzień i będzie wszystko wiadomo....
Trzymajcie kciuki

Kinguś jak w pracy? Zadowolona jesteś?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Może w sobote spróbuję zatestować. To będzie 35 dc.
Trzymam kciuki:tak::tak:

Kinguś, a na czym polega twoja nowa praca?
wlasnie kingus na czym polega ta nowa praca bo nie wiem czemu nie jestem w temacie,moze nie doczytalam czegos takze sorki
Zajmuje się teczkami osobowymi, wpinam różne dokumenty itp.

Kingus hm czy poczekam do stycznia? napewno nie specjalnie ale znajac zycie doczekam sie i ciebie i biorac pod uwage moje 37 dniowe cykle to kto wie, jeszcze mnie wyprzedzisz
W styczniu musi się udać "starym staraczką" ;-);-);-)starym stażem ;-)

Bylam dzisiaj w przychodni i pani potwierdzila CIAZA! Hurra:-D:-D:-D:-D
No widzisz już wiadomo na 100%;-)

Weszłam tylko tak na chwilkę żeby prosić o kciukasy! W czwartek mam zamiar testować, jeśli oczywiście wcześniej nie będę mieć nieproszonego gościa i bardzo przydadzą się Wasze zaciśnięte kciuki!
Oczywiście trzymam mocno kciuki:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

niestety w tym miesiacu nie udalo sie :-(@ przyszla dzis...dzis juz troche ryczalam z tego powodu, gadalam z mezem i przyjaciolka wiec teraz juz mi lepiej.
Głowa do góry:tak:

A dziewczynki mam pytanko w związku z tym : Jeżeli w czasie owu i przed owu boli jeden jajnik, czy to znaczy, ze akurat z tego jajnika będzie owu?:confused::confused:
Nie mam pojęcia :baffled:


Kingus...-gratuluje podjecia pracy -mam nadzieje, ze bedzie ci sie podobala i zaowocuje fasolka juz niebawem.....bo teraz tylko jezcze jedna@ i do dziela!
Jestem zmęczona po pracy i nie mam siły myśleć o starnkach więc mój cel osiągnięty wrzucić na luz. No zobaczymy co czas pokaże ale mam nadzieje, że w końcu nam się uda:-D:-D

Witam wszystkich...
Czekam na dobre wieści;-);-)

Ja tylko na chwilkę z ważną:tak: informacją, później wpadnę to skrobnę nieco wiecej... Ale mam dla Was super niusa o którego przekazanie poprosiła mnie Tomtom, że jest ze mną na Lipcówkach....:-)
Prosiła żeby Wam przekazać, bo sama ma problemy jakieś z zapisaniem posta na tym wątku... miło być posłańcem dobrych wiadomości..
Właśnie wczoraj zajrzałam na lipcówki i zobaczyłam Tomtom;-);-)

Uciekam bo jestem zmęczona, może namówię M na masaż plecków :tak:
Buziaczki:-)

Lilu
buziaczki dla Ciebie
 
Ostatnia edycja:
Imagination Kochana Ty sie takimi bzdurkami nie przejmuj bo Ci teraz absolutnie nie wolno, pamiętaj o tym:tak: A jak Twój Pan nie chce masła to nie będzie miał haha, Ty się kochana tak teraz nie oglądaj na to co myśli i mówi, myśl o sobie i maleństwie przede wszystkim... faceci to duże dzieci a jak to duże dzieci są "fochaśći":-):-p
 
Imagination Kochana Ty sie takimi bzdurkami nie przejmuj bo Ci teraz absolutnie nie wolno, pamiętaj o tym:tak: A jak Twój Pan nie chce masła to nie będzie miał haha, Ty się kochana tak teraz nie oglądaj na to co myśli i mówi, myśl o sobie i maleństwie przede wszystkim... faceci to duże dzieci a jak to duże dzieci są "fochaśći":-):-p
dzięki za pocieszenie... masz rację, nie ma sensu psuć sobie humoru bzdurami, ale ja mam Jego zachowanie chwilami powyżej uszu... jest wielkim egoistą, choć sam twierdzi, że jest inaczej...:dry:
Dzwonił i jakby nigdy nic, ze zaraz będzie sie zbierał do domu... a ja oschła...
O maśle mu nie powiem, chyba, ze zapyta...

A moze to moje hormonki tak szaleją? pewnie coś w tym jest też ich winą...:confused:
 
Skrobiecie całe dnie a ja muszę w pracy siedzieć:crazy:
Poczytam trochę, tylko wpierw sobie frytki usmażę. Mniam;-) tłuste chrupiące słone ziemniaczki.
A tak w ogóle to u mnie strasznie leje. Dobrze, ze jeszcze mrozu nie ma:-)
 
reklama
Imagination nawet nie zastanawiaj się:tak:... przecież nic sie nie stało... każda z nas musi sie czasami naużerać z tymi naszymi dużymi dziecmi, tak byo jest i będzie, normalka.....;-) a hormony swoją drogą.... ale to się nie liczy, jestes usprawiedliwiona w 100%;-)

Butterly kochana dziękuję, ja się mam dobrze, nie mogę narzekać... ale mam dni kiedy się martwię... chyba to normalne....... no i czekam na kolejen usg bardo, bardzo....
a Twoja tempka... naprawdę obiecująca.... trzymam kciuki i czekam na info;-)
 
Do góry