reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Mam prośbę od aktywnych staraczek. Ponieważ obecnie mam nawał obowiązków i dodatkowo Misiek wymógł na mnie polegiwanie, dlatego proszę abyscie zgłaszały mi nowe staraczki, bądź zafasolkowania dziewczyn na PM, bo ja nie moge obiecac, że bede zagladac tutaj codzień, a lepiej już nie będzie.
Moje apele tez dają ile dają, wiec jeśli któraś z Was byłaby tak miła i na bierzaco przesyała mi takie uzupełnienie do listy byłabym bardzo wdzięczna. Listy juz nie przekazuje, bo jeszcze 2 miesiące tego roku zostało, więc sensu nie ma, a w przyszłym juz ktos inny zajmie się nią :-).

Pozdrawiam :-).
 
reklama
Witam
Sorko że nie pisałam ale jakoś tak przeleciał mi szybko czwartek że poszłam wcześniej spać bo rano do pracy:-(.
@ miałam dostać
w czwartek ale narazie go nie ma pobolewaja mnie troche jajniki ale tak inaczej.(Ale się nie nastawiam narazie), poczekam do poniedziałku i zobacze czy dostane:sorry2::sorry2:. A wtedy zrobie test;-);-)
Pozdrawiam
 
i wróciłam już po spotkaniu z psiółką i co najważniejsze po wizycie u ginekologa :-) Nie miałam co prawda usg, ale powiedział, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, co ogromnie mnie cieszy:-D:-D:-D
Dostałam skierowanie na szereg badań, na usg i założono mi cudną kartę ciąży:-D
A termin, tak jak myślałam - 26.maja:-D:-D:-D Tak więc w TM zostaję do środy, bo badanka trzeba porobić... Oj, Ukochany nie będzie pocieszony... ja też będę tęsknić :-(
Ale najważniejsze, ze wszystko gra :-)
 
Witajcie dziewczynki....
Imagination gratulacje ogromne, super że wszystko się prawidłowo rozwija :tak::-)
Gemini myślę, że z tą płcią to zawsze jest w tym nutka przypadku i nigdy do końca nie wiadomo kiedy w co się "trafi".... ale życzę Ci bardzo spełnienia Twojego marzenia:tak:
Kinguś ja bym się podjęła tej pracy, jak nie bedzie Ci odpowiadać to na spokojnie zmienisz ;-) powodzenia;-)
Agalotta moja kolejna @ powinna być 8-9 listopada więc i ja w tym terminie będę testować :-D trochę nas będzie....:-)

Ja dzisiaj byłam z wynikami progesteronu u gina, mam w dolnej granicy normy... dostałam luteinę do brania... dziewczynki czy któraś z Was brała i może mi coś więcej na ten temat napisać .... proszę....

pozdrawiam Was wszystkie
 
Ja dzisiaj byłam z wynikami progesteronu u gina, mam w dolnej granicy normy... dostałam luteinę do brania... dziewczynki czy któraś z Was brała i może mi coś więcej na ten temat napisać .... proszę....

pozdrawiam Was wszystkie

Calla a te badania na hormonki robiłas ze skierowania czy płaciłas za nie?
Bo ja sie tak własnie zastanawiam czy ich nie zrobic tylko nie wiem czy robić na własna rekę co sie wiąze z kosztami, czy iśc do gina po skierowanie ale nie wiem czy wogole badania hormonków mozna robić ze skierowania....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Pysiu ja robiłam prywatnie. Co prawda lekarz dał mi skierowanie ale go nie brałam bo i tak bym płaciła (bo skierowanie z prywatnej kliniki) więc niestety nie wiem, czy ze skierowaniem wogóle można robić akurat to badanie bezpłatnie.
Koszt badania max 30 pln.
Ja je zrobiłam bo w styczniu poroniłam a ostatnim cyklu plamiłam więc to mógł być powód, no i po wynikach dostałam luteinę po język....:baffled::nerd:
 
U mnie w tym cyklu jest cos nie tak 18 dzień, a śluzu własciwie nie ma( znikoma ilosć ledwo widoczna) fakt cylke ma nieregularne: najkrótsz 26 dni, najdłuzszy 31, ale brzuszek i jajniki bolą mnie od 3 dni. Nie wiem co jest i troszke mnie to martwi:-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Pysiu skoro to 18 dc to może te bóle związane są z owuacją, może niedawno była?...... jesli masz cykle nawet 31 dni to mogłby się zgadzać.... nie martw się na zapas;-)
A co do śluzu to dziewczyny często pisały, że miały mniej czy więcej a fasolki potem były :tak:
Głowa do góry ;-)
 
reklama
tomtom - miała bym ochotę zatestować już w poniedziałek, kusiło mnie by dziś kupić testy ale nie będę się nakręcać. Ostatnio zrobiła test trzy dni po terminie a za pół godziny niespodziewanie dostałam, bez żadnych objawów:wściekła/y: Nie mam objawów na okres - oznak na twarzy, wzdętego brzuszka, tylko tak mnie poniżej pępka dziwnie w środku piecze, tak jakby było tam o wiele cieplej, a wczoraj o mało nie zaczęłam przytulac się z toaletę - ale to raczej za wcześnie na objawy (dopiero był by początek czwartego tygodnia):baffled:
kinguś - ważyłam już 59 kg, w wakacje zaczęłam biegać z psem, ćwiczyć i zjechałam dwa kila - musiałam ponieważ przybieram na brzuszku, a w efekcie tracę talię i trudno kupić ciuszki na duży brzuszek a małą odstającą pupę!!!! Bliźniaki mogą byc ale obawiam się, ze mąż by mnie zostawił samą sobie (jego nałóg to pogoń za pieniędzmi - na 33 lata i brak dzieci!) a teściowa nie nadaje się do opieki nad dziećmi (wiek.......):rofl2::nerd::-D

 
Do góry