reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Tikanis -będzie dobrze słonko! brzuch rośnie-ma prawo -w koncu to ciąża:-)))) Mdlości to też dobry objaw, choć wierzę ze mogą doprowadzić do szału, ale to jeden z "uroków" stanu blogoslawionego... A ze wzrokiem -ja tez mam minusy -nieiwelkie, ale noszę okulary - i słyszałam tez że tak się zdarza, że w ciąży się pogarsza waga...jednak jest nadzieja na cofnięcie po porodzie-a nawet jeśliby mialo trochę więcej dioprii pozostać to dla takiego szczęścia jak dziecko warto zmienic szkła w oprawkach. Więc może napawa mnie duuuuży optymizm, ale wydaje mi się, że naprawdę nie musisz się kochana niczym martwić. Odliczam z Tobą do 20ego:-)

Ell fajnie słyszec, ze dobry humor ci dopisuje i apetyt na zapieknki:-))) Z takim skłonnym do poświęceń mężem to tylko w ciązę zachodzić! Pozdrawiam!
 
reklama
Wiesz co, a może połączyc luz z kuracją? Ja po 1,5 roku starań zaszłam w ciąże gdy włączylismy luz, a następna dzidzia też ze śmiechem płodzona więc cos w tym jest :-).
Załóż że przez następne 2 cykle próbujecie z kuracją na zasadzie przygotowań do poczecia za 3 miesiące, pobawcie się ze soba, poromansujcie, posmiejcie się, wyluzujcie. Jak Twój organizm poczuje że już nie stresujesz się to uzna, że zagrozenie katasrofa minęło i czas się rozmnażac ;-).


No to ponawiam, kogo dopisywac nalistę, a komu dostawiac II???? PM do mnie słac proszę!
 
Izabell96 - dzięki również za pomoc w wyborze termometru...Ja nigdy wcześniej nie mierzyłam i sama jestem ciekawa jak to u mnie wyjdzie i co mierzenie pokaze:-)Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją siostrę-ale byloby fajnie jakbyście obie jednocześnie miały dzidziusie - podwójne szczęście w rodzinie...moze się uda:-):blink:

Elizabeth i Fionka -Wam również jeszcze raz dziekuję za linki i wszystko.;-)

SmallSong i Roma -witajcie na forum. Zyczę wam powodzenia w starankach i dobrze trafilyście-więcej informacji i lepszego wsparcia nie znajdziecie nigdzie
Roma-skoro badania okazały się w porządku to moze rzeczywiscie za bardzo się stresujesz? A monitorujesz cykl, robisz pomary temperatury, obserwujesz śluz, robisz testy owulacyjne? Wiem, ze niektóre dziewczyny aby dokładnie określic owulację i starać się o dzidzie w odpowiednim czasie monitorują cykl na usg-wtedy możesz dokladnie okreslić kiedy jest jajeczko dojrzewa.
Czy masz potwierdzenie swoich badan od innych lekarzy czy tylko jednego?
Napisz coś więcej o sobie - pozdrawiam!!!
 
Jak miło, że tyle osób na mnie czekało :tak::tak::tak: Niech Wam Bóg w dzieciaczkach wynagrodzi.
Jestem już po wszystkim niepotrzebnie się tak bałam.
Poszłam do szpitala o 19 a przyjęli mnie na oddział ok 23 tam dostałam tabletki do pochwowo i czekałam ale tylko pojawił się lekki ból jak na @ ale dostałam kroplówkę z pyralginą. Rano poleciało kilka skrzepów, na usg powiedzieli, że prawie wszystko się oczyściło ale lekarze zdecydowali że lepiej oczyścić. Zabieg trwał 5 minut nic mnie po nim nie bolało tylko trochę spać mi się chce. Nie miałam żadnych krwawień nawet jednej podpaski nie zabrudziłam (sorki za szczegóły) .
Jestem zachwycona personelem, jak poszłam o 2 w nocy po kroplówkę to pani z uśmiechem powiedziała, ze już szykuje i wróciła po 2 minutach. W nocy zaglądają pytają jak się czujesz, na prawdę super.
Ale się rozpisałam przepraszam :sorry2:

Gdzie są wszyscy??

Ufff kamien z serca mi spadl. witaj ponownie jako staraczka :-D:-D:-D

Lilu kochana-to ja już dzis z okazji tych przyszłych urodzinek Ci życzę...sama wiesz czego-pięknych 2 kreseczek i zdrowej fasolki!!! Może własnie Twoja dzidzia na mamusi urodzinki aby się ujawnić? Mocno Ci kibicuję i mam nadzieje, że wkrótce Ci się uda i będziesz wspaniałą mamusią!

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D

w.kropeczka- dzieki kochana.. ze mi odpisalas:) w sumie masz racje ze kazda ciaza inna.. ja nie moge sie doczekac usg 20 pazdzirnika.. chcialabym zobaczyc sliczna zdrowa fasolinke:) oczywiscie prawidlowo rozwijajaco sie.... a u mnie pogorszenie wzroku.. ja mialam przed ciaza wafe jedno oko -7, drugie na szczescie bylo tylko -0,5... teraz mam dalej -7 ale te co bylo -0,5 teraz jest -1,75 :(:baffled: okulistka powiedziala ze tak moze sie pogorszyc wzrok przez ciaze..i powinna wada ta ktora przed ciaza mialam wrocic po karmieniu...mam nadzieje ze wroci... a tak kiepsko sie czuje,, mdlosci trawja u mnie caly dzien,, brzuch mam nabuzowany jak nie wiem... juz sama nie wiem czy to sadlo czy to tak urosl..

tikanis kochana mi sie wydaje e to bym pecherzyk u Ciebie w 4 tyg, napewno nie fasolka, wiec nie martw sie wszystko bedzie dobrze :-)

Czesc Dziewczyny!wlasnie sie zarejestrowalam bo chcialam popisac sie z kims kto mnie zrozumie.Padlo na Was..!z mezem staramy sie od ponad roku o dzidzie,niestety bez rezultatow,obydwoje bylismy u lekarza,wyniki ok,jestem po pierwszej kuracji clos i duphastonem-niestety nieskutecznie:-(nie mam pojecia co dalej.probowac nastepnej kuracji,czy poprostu wrzucic na luz i moze wtedy sie uda?!pozdrawiam Was wszystkie!buziaki!

Witaj :happy2:
 
Kluliczku w twoich słowach 100% prawdy-stres to wróg numer jeden poczęć. Wiele osób spośród moich znajomych starających się o maluchy dopiero jak wyjechali na wakacje albo wrzucili na totalny luz to zmajstrowali bobaski.

Ja się zaczynam przygotowywać do staranek, we wrześniu prawdopodobnie miałam ciążę chemiczną (test wyszedł II a potem przyszla@) Teraz biorę antybiotyk, który uniemozliwia starania - więc wstrzymuję się ze starakami na jakieś 2 mce ale do listy staraczek chętnie przystąpie!
 
Romka- przepraszam zgubilam u ciebie "K" w poprzednim poście, wybacz!

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i życze udanej i owocnej nocki!
Buźki:-)
 
Wiesz co, a może połączyc luz z kuracją? Ja po 1,5 roku starań zaszłam w ciąże gdy włączylismy luz, a następna dzidzia też ze śmiechem płodzona więc cos w tym jest :-).
Załóż że przez następne 2 cykle próbujecie z kuracją na zasadzie przygotowań do poczecia za 3 miesiące, pobawcie się ze soba, poromansujcie, posmiejcie się, wyluzujcie. Jak Twój organizm poczuje że już nie stresujesz się to uzna, że zagrozenie katasrofa minęło i czas się rozmnażac ;-).


No to ponawiam, kogo dopisywac nalistę, a komu dostawiac II???? PM do mnie słac proszę!
dzięki Ci bardzo za odpowiedź!! wiesz, niby wydaje mi się,że jest ok i nie myślę już tak bardzo o tej sprawie,ale gdzieś w podświadomości wciąż rozmyślam,że może tym razem się uda..ale tym razem naprawdę wyluzuję i zobaczymy,dzięki raz jeszcze i pozdrawiam Cie Szczęściaro!
 
wiesz...właśnie w tym problem,że nie monitoruję mojego cyklu.nie mieszkam w polsce,nie mam zaufania do tutejszych lekarzy!W polsce jestem dosyć często,ale nie na tyle żeby mieć na to wszystko oko.Niestety też nie mierzę temp i nie obserwuję śluzu a to wszystko po to,żeby (sory za słowo)nie popaść w ten cały szał.Pwenie któraś z Was mnie skrytykuję,ale piszę szczerze..!Niedługo lecę do kraju i znowu udam sie do lekarza po kolejna dawkę leków...aha no i leczę się tylko u jednego lekarza.dwa miesiące temu wyszłam za mąż,polecielismy w naszą podróż poślubną,myślałam,że tam się uda,wiecie sprzyjający klimat,relaks... niestety....ale wiecie co?mój mężczyzna będzie miał kilka dni urlopu i mamy zamiar skożystać z niego na maxa!buziaki!:-)
 
no to ja pierwsza:) :-D
w.kropeczka- dzieki za te slowa otuchy.. nie wiem bardzo chcialabym zeby dziudzius byl zdrowiutenki i stad moze te zamarwteinia.. jesli bedzie 20 na usg wszytsko w porzadku wtedy sie uspokoje napewno:) :-D
lili19- lili lili lili jestes kochana dzieki za slowa podniesienia mnie na duchu,, kurcze ja teraz juz wsyztskiego sie boje..:///:baffled:
 
reklama
To znowu ja, trochę unikam BB bo nie chcę sie nakręcać. W tamtym cyklu nie udało się.Miałam owulację nie wtedy kiedy myślałam. A kiedy Owulka się pojawiła nie było zbliżeń, a bo to imprezka rodzinna, a następnego dnia coś tam innego.... I klops nici z majowego dzidziusia.

Dziewczynki, która testuje 01 PAŹDZIERNIKA?

Moje cykle od odstawienia tabletek wyglądały tak:
1 cykl- okres po 40 dniach
2 cykl- okres po 33 dniach
3 cykl- okres po 40 dniach

Sama cholera nie wiem kiedy ta owulacja przyjdzie :(
Ostatni okres był 22 września (w 40 dniu cyklu)

Trzymam kciukasy za Nas wszystkie :)
 
Do góry