reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

calla ja mam w tabletkach operal...czy jakos tak takie zółte przezroczyte tabletki, dziwne gumowate troche a jak sie przegryzie, to w srodku jakies płynne wypełnienie

Co do wiesiolka to tabletki nazywaja sie "OEPAROL" (wiesiolek w kapsulkach ) podobno poprawia sluz plodny, ja niestety nie zauwarzylam poprawy:-(
bralam 3x1 tabl. codziennie od 1dc do spodziewanej owulki, pozniej brac nie wolno bo wiesiolek wywoluje skurcze i jak doszlo do zaplodnienia moze zaszkodzic fasolce....


Kingus- Co u Ciebie kochana i jak jest miejsce w szpitalu ???

Dziewczyny lactovaginal polecam :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
no tak jak byłas pewna, że sie udało, to nie było sensu brac dłużej, u mnie tez nie jest napisane czy mozna brać w ciąży, ale myślę sobie, że skoro tam sa kwasy Omega 6 i jakie stam inne , które są potrzebne kobiecie przed miesiączką:baffled:, to chyba nie powinno zaszkodzić...

wiesiołek bierze sie tylko do owulacji ........
 
adolfina ja tez miewałam plamienia i mimo wszystko udało się:tak:moze dlatego ze owu była szybko 13 dc na 29/30 - głowa wiec do góry:tak:
 
Hej, u mnie po staremu, problemy z Darią więc i humor marny, do tego kocioł w pracy.

Witam, przepraszm, ze niec nie pisalam, ale caly weekend spedzilam na placzu w poduszke :-( Wczoraj dostalam @, wiec stracilam calkiem nadzieje na moje malenstwo, prawdopodobnie stracilam je w pierwszym tygodniu ciazy, dzisiaj bylam jeszcze raz na wszelki raz zrobic bete, ale juz tylko dla potwierdzenia :-( dziekuje Wam za wsparce, szczegolnie w.kropeczka

Tak strasznie mi przykro, przytulam Cię z całych sił, trzymaj się kochana!

Do szpitala idę jutro:-( Boję się strasznie, ale z drugiej strony to lepiej mieć lekarza pod ręką całą dobę. Matka Polka nie ma znowu takiej złej opinii więc jestem raczej dobrej myśli. Przyjęta na oddział zostanę od razu, bo już dzwoniłam i pytałam. Dzięki za słowa otuchy i powodzenia :blink:

Trzymam mocno kciuki, żeby jednak było dobrze :tak:
 
Lilu19, Jarzebinko dzięki za poprawienie mnie... jakaś niedouczona jestem;-):baffled:, to powiedzcie mi proszę, jeśli teraz jestem już po owu, w ciążę raczej nie zaszłam, to moge zacząć brać i wtedy jak się nowy cykl zacznie to przed owu zakończyc branie?
 
kingus ja testuje dopiero za 2 tyg :-D o ile wczesniej @ nie przylezie....
No to może otworzysz Nam ten worek z fasolkami ;-)



Dzięki Calla za pamięć... jestem, czytam, ale nie mam czasu na odpisywanie... mój synek w sobotę kończył 2 latka i miałam urwanie głowy przez kilka dni... ale teraz myslę że będe częściej pisać...Ja biorę globulki, dokupiłam probityki dla kobiet i ten wiesiołek i od nowego cyklu bede działac, bo teraz na bank się nie udało..
Wszystkiego najlepszego dla synka :-)
Co się tak bronicie żeby rozpocząć nową falę fasolek. Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła.

Ja powinnam testować w czwartek bo owulkę miałam 25 września (pozytywny test owulacyjny), ale juz wiem, że nic z tego nie wyszło:zawstydzona/y:. Bolą mnie cycuchy, w krzyżu miałam wczoraj bardzo silne bóle, że nie mogłam w nocy spać a dziś odczuwam już charakterystyczne skurcze w podbrzuszu:baffled:, wię w czwartek z rana przywitam wredną @:-(. Załapałam dołka:-:)zawstydzona/y: i jakoś ta mi strasznie źle
Mnie też bolały piersi i miałam bóle jak na @ a później zobaczyłam II, więc jeszcze nic straconego. Czekamy ...;-)

Kingus- Co u Ciebie kochana i jak jest miejsce w szpitalu ???
Kinguś daj znać co ze szpitalem...... żebyśmy wiedziały.....

Jest miejsce, idę na 19. Trzymajcie kciuki żebym szybko wyszła :tak:
 
reklama
Do góry