reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Lilu19, Jarzebinko dzięki za poprawienie mnie... jakaś niedouczona jestem;-):baffled:, to powiedzcie mi proszę, jeśli teraz jestem już po owu, w ciążę raczej nie zaszłam, to moge zacząć brać i wtedy jak się nowy cykl zacznie to przed owu zakończyc branie?
wiesz co kochana lepiej nie bierz poczekaj na @ i zacznij brac od 1 dc a noz widelec moze jednak sie udalo...

Jest miejsce, idę na 19. Trzymajcie kciuki żebym szybko wyszła :tak:

kinguś trzymamy, trzymamy, i bardzo bardzo mocno przytulamy

Podpisuje sie pod tym postem :-) Bedz dzielna, i szybciutko wracaj do nas ;-):tak:
 
reklama
Hej Laski :-)
Nareszcie wróciłam do domu po wcale nie lekkiej pracy. Rozmawiałam z przełożonymi i wszystko będzie ok... Mają mnie przenieść na lżejsze warunki i pytali o kwalifikacje, więc będzie dobrze, na pewno :-) Puki co mam sie nie przemęczać i takie tam :-)
No i za 1,5h na usg... Jakoś się trochę denerwuję... Może nie do końca tym czy z Dzidzią wszystko ok, jak tym całym badaniem... Boję się troszke... I mam nadzieję, że Maluszek zdrowo rośnie i jest JEDEN:-)
Opiszę wsio jak tylko wrócę do domu i dopadnę neta:-)
3majcie mocno kciuki by wszystko było jak najlepiej, ja tymczasem zmykam pod prysznic i przyszykować się do badania:-)

PS. A podczas badania będę widzieć monitor i co się tam we mnie dzieje??? :confused::confused::confused::confused:
Ciekawi mnie to wszystko... A najgorsze jest to, ze muszę być napojona, a ja ciągle biegam siusiu i boję się, ze się posiusiam na leżance:-)
 
PS. A podczas badania będę widzieć monitor i co się tam we mnie dzieje??? :confused::confused::confused::confused:
Ciekawi mnie to wszystko... A najgorsze jest to, ze muszę być napojona, a ja ciągle biegam siusiu i boję się, ze się posiusiam na leżance:-)
Tak widzi się monitor.
Ja jak miałam usg dopochwowe to mogłam mieć opróżniony pęcherz, jak się robi przez brzuch to wtedy trzeba dużo wypić tak mi się wydaje.
 
Cześć Dziewczyny! Jestem nowa na tym forum i mam nadzieje, ze nie macie nic przeciwko zebym do Was dolaczyla. Od 2 cykli staramy się o fasolkę. Marzy mi się dziewuszka. W każdym razie w tym miesiącu zaeksperymentowałam po raz pierwszy z testami owulacyjnymi, ale przy 6-tym już mi cierpliwości zabrakło - jednego dnia miałam 2 kreski prawie tego samego koloru, a już następnego "ta" kreska była koszmarnie blada. Mocz nie był rozcieńczony, bo pilnowałam. Generalnie mam nadzieje, ze jakim cudem zafasolkowałam, aczkolwiek objawów nie mam zadnych :( Generalnie chodze podminowana, bo tak bardzo bym chciala....... Mężowi nie zalezy tak bardzo na dzieciaczku (ma inne marzenia, np. dalekie podróże) i czuje sie w tym wszystkim troche osamotniona. Mąż mówi, ze wprowadzam terror w domu i generalnie nie wychodzi nam za bardzo przytulanie w "tym" czasie (mąż czuje się zestresowany). Chcialam sie Was doradzic w kwestii testow ciazowych, ktore wykrywaja ciaże po 2-3 dniach od zaplodnienia. Czy wierzycie w takie testy? Korci mnie, zeby sie przetestowac w 22 dc (mam dzis 19dc, a przytulanie było w 13-tym, cykle 27-30 dniowe). Myslicie, ze już by test coś wykrył? Chciałabym wiedziec, bowiem w weekend szykuje mi sie weselicho przyjaciółki i nie wiem czy mogę sie napic za szczescie mlodej pary :)

Pozdrawiam serdecznie wszystkie starające się :)
 
Chcialam sie Was doradzic w kwestii testow ciazowych, ktore wykrywaja ciaże po 2-3 dniach od zaplodnienia. Czy wierzycie w takie testy? Korci mnie, zeby sie przetestowac w 22 dc (mam dzis 19dc, a przytulanie było w 13-tym, cykle 27-30 dniowe). Myslicie, ze już by test coś wykrył? Chciałabym wiedziec, bowiem w weekend szykuje mi sie weselicho przyjaciółki i nie wiem czy mogę sie napic za szczescie mlodej pary :)
Witaj:-D
Nie warto robić bo tylko się zestresujesz. Najwcześniej wyjdzie Ci test ciążowy z krwi (bhcg) który można robić już 10 dni po owulacji ale przeważnie każe się czekać 14 dni.
Mój M też się na początku buntował, że nie ma spontaniczności itp. ale już się przyzwyczaił.
Mi testy owulacyjne nic nie dały dopiero monitoring cyklu (usg)wszystko wyjaśnił.
 
Oj jak wrócę to będzie się działo, proszę pomału szykować dla mnie fluidki.
No dziewczynki proszę szybciutko o nowe kruszynki bo będę potrzebować fliudków.

Lece ugotować M obiadek i ja też muszę się posilić.:-)
Dziękuje za wsparcie, jesteście kochane.
 
Madzio1980 witaj, no i czekamy na wynik testowanka, może jednk się uda...;-)
a jak nie to jest juz nas kilka w kolejce na październik.....:tak::tak:
dzięki:-D, coś czuję, że ustawie się z Wami do tej kolejki bo wredota @ napewno zawita w czwartek:baffled:

ell obiecuję poprawę i będę częściej się odzywac, bo zaglądac zaglądam codziennie po parę razy:tak: chyba się uzależniłam od naszego forum.

Kinguś obyś miała rację;-). Czekamy na Twój powrót ze zdwojonymi siłami. Październik będzie nasz Kobietki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry