reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Kinguś podziwiam Cie za optymizm i mocno trzymam kciuki za Ciebie!:-D Życzę z całego serca, żeby jak najszybciej spełniło się Twoje marzenie o dziecku. Przytulam mocno.

Ell, Katarzynak wierzę, że będzie wszystko dobrze. Bądźcie dobrej myśli.

Tikanis - piękne zdjęcia. Wyglądałaś bosko!:-D

Witam wszystkie nowe Staraczki i życzę jak najszybszego zafasolkowania:-)

Pozdrawiam
 
reklama
buterfly27- dziekuje kochana:)
imigation- o sorki moze mi sie cos pokielbasilo.. taka zakrecona jestem:):-D
w.kropeczka- przed ciaza bralam diane35 i sparwdzala sie w 100% niedojz ze cera byla sliczna, to mimo ze nie naleze do osob otylych to jednak schudlam i to sporo..takze same pozytywy diane35 ale po odstawieniu problem wracal, stsowalam rozne srodki m.in davercin, masci cynkowe, skinoren, i kosmetyki ktore sa dostepne w sklepach, toniki, maseckzi zele i z tego co wyprobowalam to najlepsza jest zel w postaci maseczki - do stosowania codziennie nazwa- silicol skin - wersja niemiecka- koszt ok 30zl. jest jeszcze wersja polska silica skin ale ta kompletnie rozni sie skladem i jest beznadziejna.. wiec polecam wersje niemiecka.. w moim przypadku tradzik byl spowodowany zbyt wysokim poziomem hormonow przysadki mozgowej fsh :hs stad tradzik.. teraz jestem w ciazy i tradzik jak reka odjal ustepuje z czego ja jestem w 7 niebie:-D

wiec polecam ci silicol skin - wersja niemiecka- firma saguna, punktowo mozesz stosowac antybiotyk w postaci masci trybiotic a jesli chodzi o peling tez juz mam wyprobowany z firmy st. ives dostepny w realu- peling do skory tradzikowej..koszt ok 16zl.
a jesli chodzi o antybiotyki doustne to slyszlam ze unidox jest antybiotykiem ktory leczy tradzik..ale musisz miec recepte od dermatologa:) powodzonka :) tylko tego unidoxu nie mozna brac jak sie stara albo jak juz sie jest w ciazy:)
 
Ostatnia edycja:
http://;-) kurczę cześć dziewczyny coś moja owulacja sie nie śpieszy wczoraj mi nic nie wyszło ale mam nadzieję że dziś będzie -bo ile można czekać;-) test owu. już przygotowany i czeka noi weekend jest i staranka w drodze zobaczę co mi wyjdzie;-)
 
Witajcie dziewczyny... :tak:
Tikanis piękne zdjęcia, wygladałaś promiennie i naprawdę uroczo ;-)
Julitka, Lilu nie wiem czym ten zabieg jest w szczegółach, ale rozumiem że nie est to przyjemna sprawa więc życzę Wam abyście przeszły przez to cało i zdrowo, no i oczywiście najlepiej bezboleśnie ;-);-)
Imagination kochana odpoczywaj, pogoda nie służy, łatwo teraz o osłabienie bądź choróbsko więc dbaj o siebie, słodkich snów :tak:
No i Elisabeth..... a właściwie jej małe szczęście dzisiaj jest ważniejsze... STO LAT, STO LAT dla Dwulatka:-):-):-) wszystkiego dobrego ;-);-)

U mnie bez większych zmian, @ jak nie było tak nie ma... powinna już być od wczoraj... plamienie właściwie ustąpiło, śluz już momentami prawie biały.... ale o co chodzi dalej nie wiem... czas pokaże....
pozdrowienia dla wszystkich
 
http:// a jak u was staraczek , wszystko przygotowane , moze macie jakieś pomysły aby dopomóc naturze bo ja sie tak oczytałam że juz nic nie wiem hahaha, pozdrowionka i owocnych przytulanek, buziaki
 
a jak u was staraczek , wszystko przygotowane , moze macie jakieś pomysły aby dopomóc naturze bo ja sie tak oczytałam że juz nic nie wiem hahaha, pozdrowionka i owocnych przytulanek, buziaki

Podobno najlepiej rozluźnić się i nie mysleć o dzidziusiu! Zadręczanie się myślą o ciąży może blokować psychicznie i w rezultacie prowadzić do odwrotnego skutku! jest tylko jeden problem - tak bardzo trudno nie myśleć, skoro tak bardzo pragnie sie maleństwa!
Dzisiaj rozmawiałam z koleżanką i opowiadała o swojej kuzynce, która przez rok starała się o dzidzie i nic. Wyjechałi na wakacje i tam udało jej się!

Trzymam kciuki za Twoje staranka!:-D
 
Ostatnia edycja:
buterfly27- dziekuje kochana:)
imigation- o sorki moze mi sie cos pokielbasilo.. taka zakrecona jestem:):-D
w.kropeczka- przed ciaza bralam diane35 i sparwdzala sie w 100% niedojz ze cera byla sliczna, to mimo ze nie naleze do osob otylych to jednak schudlam i to sporo..takze same pozytywy diane35 ale po odstawieniu problem wracal, stsowalam rozne srodki m.in davercin, masci cynkowe, skinoren, i kosmetyki ktore sa dostepne w sklepach, toniki, maseckzi zele i z tego co wyprobowalam to najlepsza jest zel w postaci maseczki - do stosowania codziennie nazwa- silicol skin - wersja niemiecka- koszt ok 30zl. jest jeszcze wersja polska silica skin ale ta kompletnie rozni sie skladem i jest beznadziejna.. wiec polecam wersje niemiecka.. w moim przypadku tradzik byl spowodowany zbyt wysokim poziomem hormonow przysadki mozgowej fsh :hs stad tradzik.. teraz jestem w ciazy i tradzik jak reka odjal ustepuje z czego ja jestem w 7 niebie:-D

wiec polecam ci silicol skin - wersja niemiecka- firma saguna, punktowo mozesz stosowac antybiotyk w postaci masci trybiotic a jesli chodzi o peling tez juz mam wyprobowany z firmy st. ives dostepny w realu- peling do skory tradzikowej..koszt ok 16zl.
a jesli chodzi o antybiotyki doustne to slyszlam ze unidox jest antybiotykiem ktory leczy tradzik..ale musisz miec recepte od dermatologa:) powodzonka :) tylko tego unidoxu nie mozna brac jak sie stara albo jak juz sie jest w ciazy:)
Tikanis dziekuje bardzo za wskazówki. Ja teraz biore acnemycin-antybiotyk-pochodna erytromycyny, jak na razie zero poprawy. Mialam kilka razy wczesniej rozne leki do łykania, smarowania itd.w tym takze robione na zlecenie dermatologa-ale dzialalo tylko jak nakładałam, jak konczyłam to na nowo sie trądzik pojawiał, w dodatku jeszcze więcej-a przeciez nie da sie brac lekow naokraglo kilka miesiecy:-(
Zrezygnowalam juz z wszystkich kosmetykow zapachowych itd.., stosuje tylko apteczne, mydla siarkowe itp. No ale o tym żelu co piszesz nie slyszalam nigdy, wiec musze go zdobyc i wybróbuję koniecznie. Dziekuję bardzo-mam nadzieje, że pomoże. A czy Ty kupowałas go w aptece czy w drogerii? Ja mieszkam teraz w UK ale zaciagnę bratową do akcji w Polsce i poproszę zeby mi to zdobyła i przysłała.
A tak wogóle to chyba też pownnam zbadać hormony-bo może w tym właśnie leży problem, skoro leki nie pomagają. Badałam poziom hormonów tylko raz w życiu, ale wieki temu i z tego co pamiętam to było wszystko dobrze, ale nie badalam tego, o ktorym Ty piszesz, tylko podstawowe: progesteron i chyba prolaktyne. Orientujesz sie może co jeszcze powinno sie sprawdzić pod tym kątem? Dziękuję Ci bardzo za informacje. Zycze miłego weekendu:-)
 
http:// a jak u was staraczek , wszystko przygotowane , moze macie jakieś pomysły aby dopomóc naturze bo ja sie tak oczytałam że juz nic nie wiem hahaha, pozdrowionka i owocnych przytulanek, buziaki
Powodzenia kochana i trzymamy kciuki, a Ty działaj! Badz dobrej mysli i staraj sie relaksowac i przytulac dla samej przyjemnosci nie myslac o poczęciu...wtedy na pewno sie uda!
 
Podobno najlepiej rozluźnić się i nie mysleć o dzidziusiu! Zadręczanie się myślą o ciąży może blokować psychicznie i w rezultacie prowadzić do odwrotnego skutku! jest tylko jeden problem - tak bardzo trudno nie myśleć, skoro tak bardzo pragnie sie maleństwa!
Dzisiaj rozmawiałam z koleżanką i opowiadała o swojej kuzynce, która przez rok starała się o dzidzie i nic. Wyjechałi na wakacje i tam udało jej się!

Trzymam kciuki za Twoje staranka!:-D
Całkowicie sie z tobą zgadzam Butterfly! trzeba sie poprostu zapomnieć i zatracić w starankach! wszystkim staraczkom powodzenia na ten weekend.
 
reklama
odpoczywaMY ile się da :-) w sumie to od 15 nie wychodzę z łóżka, przysypiam i ogólnie osłabiona jestem... A może to organizm 'nastraja' się do poniedziałkowego powrotu do pracy i pobudki o 4 nad ranem?:baffled:
Straaaaasznie mnie mdli, chodzę z rozpiętymi spodniami i nawet majtki mi cisną:-p Brzuś rośnie, a tu się 7 tydzień kończy:-)
Odezwę się pewnie dopiero jutro, więc dobrej nocki i owocnych staranek :-)
 
Do góry