reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
wiam wszystkie staraczki i przyszle mamusie

kinguś tak bardzo mi przykro....wiem kochanie co czujesz...powiem to jeszcze raz (juz to mowilam jednej z staraczek) widac tak mialo byc i natura okazala się mądrzejsza..jakby mnialo miec pęczek chorob to moze lepiej ze tak się stalo i dla malca i dla was.Bóg wie co robi......
wiem, wiem, nie brzmi to cza ciekawie i optymistycznie ale za to prawdziwie.

tikanis OCZYWISCIE ŻE ZUS MOZE SKONTROLOWAC kobietę ciężarną za l4 w pracy i w domu w dodatku!!! u nas w zakladzie byl juz dwa razy, najpierw jedna kolezankę w domu a za godzinkę w pracy czy jest!! dobre nie??? a druga dokladnie tak samo jak zaszla....ale na zwolnienie mozna od pierwszego dnia ciąży.W dodatku gdybys wypowiedziala umowe, będąc w ciąży a o tym nie wiedząc-to jest to wypowiedzenie nie wazne, jesli powiesz ze poprostu nie wiedzialas ze jestes w ciąży.To taka ciekawostka

Ja mialam robione badania ale ja muszę się wyciszyc jestem bardzo nerwowa.To wynik pracy i obowiązkow w ostatnim czasie.Mysle że to jest sprawca....stres.
 
Ostatnia edycja:
Tak bardzo mi przykro, że musisz przez to przechodzić. Mam nadzieje, ze szybko znajdzie sie to miejsce wszpitalu, zebys miala juz to za soba i nie musiala o tym dluzej myslec.
Dziś niestety nie ma miejsca mam się odezwać we wtorek.

Kinguś nie zamarwiaj sie wiemy, że jest ci teraz bardzo ciężko ale jestesmy z Tobą wszstkie tu o Tobie myslimy i nie zostawimy Cie samej choć bys nawet chciała, pomysl, ze nie jestes sama, kazda z nas, moze nie ma takiej sytuaci dokładnie ja Ty ale przeciez wszystkie pragniemy tego samego. Uśmiehnij sie ( choć to ciężko ), zobaczysz i dla ciebie zaświeci słoneczko, które sprawi ze zafasolkujesz sie na dobre. Bądż dzielna jak prawdziwa Starajacia się przyszła mama, bo przecież musimy być silne:tak:
Dzięki, moje serduszko przepełnia nadzieja którą zarażę i WAS ;-)

Nie wiem od czego zacząc, prawdopodobnie to za niski progesteron był przyczyną zaniku moich objawów- mam już luteinę i mam nadzieje, że będzie już dobrze. Za tydzień kontrola..a i dla pewności zrobilismy bete i odpowiednia w stosunku do norm i ostatnich badań.:-)
No to super, że wszystko się wyjaśniło :tak:Trzymaj się cieplutko.

Kobietki poradźcie jakie badania zrobic przed ciążą, zebym sie nie obudziła z reka w nocniku za pięć 12..., kiedy bedzie juz za późno na badania przedciążowe:zawstydzona/y:
Ja się zaszczepiłam przeciwko żółtaczce, zrobiłam badanie na toksoplazmoze i różyczkę.

Kinguś wczoraj mnie nie było i dopiero dziś doczytałam ..... Kochana , tak bardzo mi przykro , po tylu staraniach - szczęście a teraz taka strata , nie wiem co Ci napisać , chyba po prostu : bądź dzielna ! Bóg nie może być tak okrutny i ześle Ci w końcu to upragnione maleństwo . Będę myślami z Tobą .
Dzięki :-)
Dziewczyny, nie wiem co myśleć... czy jest dobrze czy zle do cholery! Nie ma to jak isc do beznadziejnego lekarza :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Biedaczku nie słuchaj tych głupich lekarzy :wściekła/y: Wszystko jest dobrze za tydzień na pewno usłyszysz serduszko :tak:

Dziś niestety nie było miejsc w szpitalu ale mam zarezerwowane na wtorek może coś się zwolni. Ta noga gin zaczyna mi się coraz bardziej podobać, jestem z nią w kontakcie sms'owym i wiecie na koniec pisze pozdrawiam albo dobrej nocy jakoś tak miło prawda ;-)Wolałabym mieć to już za sobą ale te 4 dni jeszcze wytrzymam a może samo zacznie się ronić no zobaczymy.
Miłej nocki :-)
 
Kochana odpoczynek z pewnością Ci się należy... zresztą Ell też :tak::tak:
Obie żeście sie ostatni nastresowały.... Teraz proszę dać fasolkom troche odpocząć:-D
ja też uciekam, czekałam tylko na wieści od dziewczyn, ale zmykam bo coś mnie do poduszki ciągnie
dobrej nocki, do jutra
 
http://slub.onet.pl/1,1,23xt7,hi3ih,fjz,0,wasze_sluby_album.html

dla chcacych mnie blizej poznac zdjecia z naszgeo slubu

imagination- kochana ja bylam w 4 tygodniu i 6 dniu od ostatniej @ i moje malenstwo nie wiem czy pecherzyk czy zarodek mial 5,8mm,, nie wiem czy twoje wymiary zarodka sa dobre bo sie na tym nie znam,, ale napewno wszytsko ok jest:)
maliwna:)) jak to milo jak ktos o tobie pamieta:-D
bablyss- kurcze teraz to juz sama nie wiem, jedna z was juz teraz nie wiem ktora napisal ze na l-4 mozna byc 182 dni a pozniej trzeba jakies apapiery skaldac od zus..ty zas mowisz ze od pierwszego dnia.. hjmmm sama juz nie wiem,, ja bym chciala isc od grudnia czyli to bedzie poczatek 4 miesiaca..:-D

a ja czuje sie roznie, raz mi nic nie jest a raz mam okorpne mdlosci, zgage, plus dochodza albo zaparcia a jak juz mnie pogoni to zas siedze na kibelku,, zmeczona i senna jak nigdy,, padam o 8.30 , spie w autobusie jadac do pracy i wracajac.. masakra..i co jest najlepsze chyba hormony ostro dzialaja albo dziudzius bardzo sie rozwija bo moja cera - pisalam wcxzesniej ze ja mialam bardzo tradzik.. wszytsko znika,, pozostaly takie drobniutkie pojedyncze.. naparwde jest dobrze, w ciagu tygodnia moja cera bardzo sie poprawila...:)) a moje cycuchy tak strasznue mnie bola ze szok, nawet dotknac ich nie moge a i stanik uwiera:-D bardziej ze to hormonki dzialaja..:-Dmam tylko nadzieje ze z dziudziusiem wszytsko ok, na usg ide 20 pazdziernika..i sie boje, ale wierze i bardzo chcialabym ze wszytsko bedzie dobrze i zobacze moja mala kruszynke:-D
 
Ostatnia edycja:
Galeria - Album - Onet.pl Ślub

dla chcacych mnie blizej poznac zdjecia z naszgeo slubu

imagination- kochana ja bylam w 4 tygodniu i 6 dniu od ostatniej @ i moje malenstwo nie wiem czy pecherzyk czy zarodek mial 5,8mm,, nie wiem czy twoje wymiary zarodka sa dobre bo sie na tym nie znam,, ale napewno wszytsko ok jest:)
maliwna:)) jak to milo jak ktos o tobie pamieta:-D
bablyss- kurcze teraz to juz sama nie wiem, jedna z was juz teraz nie wiem ktora napisal ze na l-4 mozna byc 182 dni a pozniej trzeba jakies apapiery skaldac od zus..ty zas mowisz ze od pierwszego dnia.. hjmmm sama juz nie wiem,, ja bym chciala isc od grudnia czyli to bedzie poczatek 4 miesiaca..:-D

a ja czuje sie roznie, raz mi nic nie jest a raz mam okorpne mdlosci, zgage, plus dochodza albo zaparcia a jak juz mnie pogoni to zas siedze na kibelku,, zmeczona i senna jak nigdy,, padam o 8.30 , spie w autobusie jadac do pracy i wracajac.. masakra..i co jest najlepsze chyba hormony ostro dzialaja albo dziudzius bardzo sie rozwija bo moja cera - pisalam wcxzesniej ze ja mialam bardzo tradzik.. wszytsko znika,, pozostaly takie drobniutkie pojedyncze.. naparwde jest dobrze, w ciagu tygodnia moja cera bardzo sie poprawila...:)) a moje cycuchy tak strasznue mnie bola ze szok, nawet dotknac ich nie moge a i stanik uwiera:-D bardziej ze to hormonki dzialaja..:-Dmam tylko nadzieje ze z dziudziusiem wszytsko ok, na usg ide 20 pazdziernika..i sie boje, ale wierze i bardzo chcialabym ze wszytsko bedzie dobrze i zobacze moja mala kruszynke:-D

Śliczne zdjecia slubne - usmiechnięci, zadowoleni, GRATULUJe:tak:
 
Ostatnia edycja:
bablyss- kurcze teraz to juz sama nie wiem, jedna z was juz teraz nie wiem ktora napisal ze na l-4 mozna byc 182 dni a pozniej trzeba jakies apapiery skaldac od zus..ty zas mowisz ze od pierwszego dnia.. hjmmm sama juz nie wiem,, ja bym chciala isc od grudnia czyli to bedzie poczatek 4 miesiaca..:-D


ja ci to napisałam, wiem o tym bo to przerabiałam, a zus sprawdzić cię może zawsze jak jesteś na l4 (nawet jak masz grypę) ale jeśli masz wpisane w zwolnienie, że możesz chodzić to nie masz obowiązku siedzieć w domu, a te papiery to o przyznanie zasiłku rehabilitacyjnego po upływie 182 dni i to wtedy ewentualnie zus może wezwać na komisję ( nie słyszałam o takim przypadku jeśli chodzi o ciążę)
 
Ostatnia edycja:
witajcie, podczytuje was troche bo jednak nie moge tak calkiem was zostawic:) trzymam caly czas kciuki i licze na owe fasoli,
kingus myslami jestem czesto z toba, jestes silna i przeciwnosci tylko utwierdzą cie w dążeniu do celu,czego zycze jak najszybciej, pozdrawiam wszytskich
 
reklama
kingus myslami jestem czesto z toba, jestes silna i przeciwnosci tylko utwierdzą cie w dążeniu do celu,czego zycze jak najszybciej
Dzięki skarbie:-) Ja już myślami jestem przy następnych starankach będę pamiętać o moim aniołku ale trzeba iść na przód.
Już chciałabym mieć to za sobą ale muszę czekać do wtorku bo wtedy ta gin ma dyżur w szpitalu i się mną zajmie. Cierpliwie czekam
 
Do góry