reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

w.kropeczka- chetnie udzielam ci rad bo wiem co to za cholerstwo i jak ciezko z tym zyc.. jak ciezko pokazywac sie ludziom..
na twoim miejscu jak juz bedziesz w polsce poszlabym do jakiegos ginekologa i poprosila o zlecenie badan FSH, LH - stosunek tych dwoch powinien miesic sie w granicach 1,5, ja mialam 5,23 wiec 3 krotnie byl podwyzszony stad tradzik ktory na nic nie reagowal...na te badania mozesz isc rowniez bez skierowania.. kosztuja jedno w granicach 15zl...
zapobiegawczo byl kupila silicol skin- dostepny w aptekach jedynie!! silicol skin oporcz maseczki mozesz stosowac nawet na caly dzien punktowo, ja tak robie :):-D
a dodatkowo zeby martwy i stary naskorek zluszczyc stosowalabym ten peling co podalam wczesniej lub jakis inny, zycze powodzenia.. jesli bedziesz jeszcze cos chciala wiedziec to pytaj


acha jeszcze jedna wazna rzecz jesli starasz sie o dziudziusia i bedziesz miala stosunek tych dwoch hormonow podwyzszony to mozesz miec problemy z zajsciem w ciaze... hormony te odpowiedzialne sa tez za uwalnianie jajeczka.. czy cos tam z jajeczkiem,...u mnie po tych hormonach stweirdzono PCO , ktore rowniez objawia sie tradzikiem.. mialam laparoskopie i ina w osiagnieciu celu cyzli zajscie w ciaze pomogla za pierwszym razem :)
ja milam oprocz davercinu, skinorenow, masci cynkowych, innych masci do tradzikow.. oprocz kosmtykow typu AA, do skory tradzikowej roznych rodzajow, zeli, maseczek z glinka,, wiatmin B, oraz zabiegi kwasu owocowego- chodzilam do kosmtyczki przez ok rok czasu/... nic nie pomoglo./.... co pozniej sie okazalo ze to wina moich hormonow.. stad moje probelmy z cera.. ale teraz juz dzidzius wszytsko wyleczy:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
tkanis piekne zdjęcia -masz naprawdę piekny szczery uśmiech:tak::tak::tak::tak:

kinguś..trzymam kciuki abyś jak najszybciej mogła znowu podzieliś się z nami radosna nowiną- przykro mi, że sytaucja się przedluża- ehh nie wiem jak może nie byc miejsc w szpitalach, przytulam cię bardzo bardzo mocno!

a ja dzisiaj rozlozyłam sie- grypsko na całego...eh:wściekła/y: ale cycuszki podrosły, natomiast mdłości zero i innych objawow...no cóż może faktycznie tym razem będzie inaczej
 
w.kropeczka- chetnie udzielam ci rad bo wiem co to za cholerstwo i jak ciezko z tym zyc.. jak ciezko pokazywac sie ludziom..
na twoim miejscu jak juz bedziesz w polsce poszlabym do jakiegos ginekologa i poprosila o zlecenie badan FSH, LH - stosunek tych dwoch powinien miesic sie w granicach 1,5, ja mialam 5,23 wiec 3 krotnie byl podwyzszony stad tradzik ktory na nic nie reagowal...na te badania mozesz isc rowniez bez skierowania.. kosztuja jedno w granicach 15zl...
zapobiegawczo byl kupila silicol skin- dostepny w aptekach jedynie!! silicol skin oporcz maseczki mozesz stosowac nawet na caly dzien punktowo, ja tak robie :):-D
a dodatkowo zeby martwy i stary naskorek zluszczyc stosowalabym ten peling co podalam wczesniej lub jakis inny, zycze powodzenia.. jesli bedziesz jeszcze cos chciala wiedziec to pytaj


acha jeszcze jedna wazna rzecz jesli starasz sie o dziudziusia i bedziesz miala stosunek tych dwoch hormonow podwyzszony to mozesz miec problemy z zajsciem w ciaze... hormony te odpowiedzialne sa tez za uwalnianie jajeczka.. czy cos tam z jajeczkiem,...u mnie po tych hormonach stweirdzono PCO , ktore rowniez objawia sie tradzikiem.. mialam laparoskopie i ina w osiagnieciu celu cyzli zajscie w ciaze pomogla za pierwszym razem :)
ja milam oprocz davercinu, skinorenow, masci cynkowych, innych masci do tradzikow.. oprocz kosmtykow typu AA, do skory tradzikowej roznych rodzajow, zeli, maseczek z glinka,, wiatmin B, oraz zabiegi kwasu owocowego- chodzilam do kosmtyczki przez ok rok czasu/... nic nie pomoglo./.... co pozniej sie okazalo ze to wina moich hormonow.. stad moje probelmy z cera.. ale teraz juz dzidzius wszytsko wyleczy:-D
Tikanis raz jeszcze bardzo Ci dziękuję. Już poprosiłam bratową o ten silicol z apteki, a tutaj sama kupię po niedzieli ten peeling, bo wiem, ze St Ives jest dość popularny w Anglii, wiec nie będzie z tym problemu. I oczywiście jak będę w kraju to zrobię te badania hormonalne, przy okazji może jeszcze raz progesteron i prolaktynę, tak na wszelki wypadek.

O PCO w sumie jeszcze nie myślalam, ze mogłabym miec, jakoś wcześniej nie zastanawiałam się nad tym, ale teraz tak myśle, ze moze...bo mialam 14 lat temu usuwaną dość dużą cystę na prawym jajniku, potem leczyłam te jajniki dość długo hormonami - a wiem, ze takie rzeczy czesto idą w parze... też to sprawdzę przy najblizszej okazji. Najpierw chcę tą buzię wyleczyć i jak już uwolnię się od antybiotyków itd. to zabieram się tez do fasolki.
A Tobie bardzo gratuluję zafasolkowania, super, ze 1a rocznicę ślubu spędzicie sobie z maluszkiem w brzusiu! J mam nadzieje, ze nam uda się tak spedzić 2a rocznice, która przypada w czerwcu...jak na razie jestem dobrej myśli...choc widze na forum, ze wiele dziewczyn naprawde długo stara się o fasolki.
Buziaki:-)
 
tkanis piekne zdjęcia -masz naprawdę piekny szczery uśmiech:tak::tak::tak::tak:

kinguś..trzymam kciuki abyś jak najszybciej mogła znowu podzieliś się z nami radosna nowiną- przykro mi, że sytaucja się przedluża- ehh nie wiem jak może nie byc miejsc w szpitalach, przytulam cię bardzo bardzo mocno!

a ja dzisiaj rozlozyłam sie- grypsko na całego...eh:wściekła/y: ale cycuszki podrosły, natomiast mdłości zero i innych objawow...no cóż może faktycznie tym razem będzie inaczej

ELL -oj biedactwo....jak nie nerwy to choroba....dbaj tam o siebie solidnie i wracaj szybko do zdrowia. Grypie powiedz zdecydowane NIE!!!! A z fasolką napewno wszystko dobrze, nie doszukuj sie i nie zamartwiaj!
Mam nadzieję, że niebawem poczujesz się już lepiej.
 
w.kropeczka- kochanie pamietaj zeby podac w aptece nazwe silicol skin , firma saguna...bardzo prosze za rady, wiem co to za meczarnia.. wiec chetnie pomagam tym ktorzy maja to co ja bo wiem co czuja :-D
ell- dziekuje za taki ladny komplement, oryginalny :-D a co do ciebie . nie stresuj sie napewno wszytsko jest jak w najlepszym porzadku, nie jest powiedziane ze objawy ma sie caly czas, jeden dzien sie ma a inny nie..:-D
 
Lilu-dzieki bardzo za obszerne wyjasnienia, to ja pytalam o to badanie. W miedzyczasie juz troche na ten temat znalazlam w sieci, ale nie tak szczegolowe informacje jakie ty podalas. bardzo dziekuje.
Mam nadzieje, ze zarowno Ty jak i Julitka- nie bedziecie odczuwaly bolu w trakcie badania i ze wszystko bedzie dobrze po.
pozdrawiam!

Nmzc i "nie dziekuje " juz dzisiaj,chociaz do mojego zabiegu jeszcze kupe czasu ;-)

Ell -duzo zdrowka zycze, zdrowiej szybciutko :tak:

A u mnie dzisiaj 26 dc i niestety brak owulki :baffled: ( wiedzialam ze tak bedzie :wściekła/y:)

Milej i owocnej nocki zycze :-D papaqpa
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki...
ale miałam koszmarną noc :-( Nie dość, że cały wczorajszy dzień pękała mi głowa, to jeszcze na wieczór wymiotowałam :baffled: nie wiem, czy to jedzonko mi zaszkodziło, czy dzidzia rozrabia, ale za miło nie było :-( W nocy niewiele spałam, bo nadal mdliło:baffled:
Dziś od rana niewiele lepiej, mdli nadal (aż boję się jeść), i ledwo żywa chodzę:-( Ja się do pracy nie nadaję, ale trzeba będzie iść:no:
Eh... ja nie chcę już tak cierpieć, niech te 7-8 miechów mija szybciej :sad:
 
reklama
Eh... ja nie chcę już tak cierpieć, niech te 7-8 miechów mija szybciej :sad:

Imagination- znasz powiedzenie " Cierp cialo jak zes chcialo "
mam nadzieje ze Cie nie uraze, ale nie rozumiem takich osob ktore najpierw tak BARDZO chca byc w ciazy a pozniej narzekaja ile moge....Trzeba bylo to wczesnie przemyslec i wziasc pod uwage ze moga byc takie i inne obiawy ciazowe...

Jezeli nie jestes w stanie chodzic do pracy to idz na L4 :tak:
Powodzienia :sorry2:
 
Do góry