reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Kinguś pisałam już na innym wątku ale powtórze jeszcze raz, napisz mi proszę w ktorym tyg robilas usg i co Tobie powiedział lekarz , ile mm mila pecherzyk?
Ja byłam na usg 6 tygodni po @ a od owulacji minęło 3 tyg i 5 dni i miałam tylko pęcherzyk ciążowy 6 milimetrów. Kazał mi przyjść za 2 tyg. W obrazie usg zależy wszystko jaki mają sprzęt i od fachowości lekarza. Będzie dobrze trzymam kciuki za Was.

Ja do lekarza chodzę tu septimamed ale nie wiem czy dobry sprzęt mają.
 
reklama
Witajcie w słoneczny niedzielny poranek!

Bardzo smutny dzień mnie czeka. Temeratura spadła do 36.8 więc pewnie już powoli zbliża sie wredna @. Wczoraj rano miałam 37.4. Jestem załamana. idę do kościólka! Pomodlę sie trochę. Może to mnie uspokoi troszkę.

Miłego dnia Wam życzę!
 
No to i ja sie witam słoneczną niedzielę :tak:
Dziewczyny nie było mnie od środy, więc wybaczcie ze nie bedę wszystkich po kolei witać, przeczytałam wszystko ale odtworzyć chyba nie dam rady :zawstydzona/y:
Ale na początku oczywiście ogromne gartulacje dla tikanis, spokojnej ciąży i wszystkiego najlepszego ;-);-);-)
Lilu super że z pracą jednak wyszło na dobre :tak:
Imagination dzisiaj tak jak Elisabeth pisała dzień relaksu i odpoczynku :tak::tak:
Butterfly kochana może jeszcze coś sie zmieni i @ nie nadejdzie, trzeba być dobrej myśli, trzymam kciuki żeby zołzy nie było ;-)

A u mnie jakoś tak w sumie nie wiadomo jak.... staram się nie doszukiwać objawów bo nie chce się wkręcać ale nie powiem, obserwuję sie bardzo.....
Od połowy tygodnia do wczoraj chciało mi sie ciągle spać, wracałam z pracy i padałam, nie miałam głowy nawet do odpalania komputera...., jeśli chodzi o objawy to sama nie wiem doradźcie, piersi pobolewają ale niezawsze, to zależy od dnia, czasami mnie mdli ale nie wiem czy to dlatego :confused:, no i śluz.... do wczora był biały, "niejednorodny", jeszcze wczoraj wieczorem a dzisiaj od rana jest brązowawy :szok: i teraz nie wiem.... na @ jeszcze za wcześnie powinna przyjść ok 04.10..... najwcześniej 02.10 bo mam cykle nieregularne...
staraliśmy się 16, 19, 20 i 22.09 więc wtedy kiedy wyliczyłam ze bedzie owu i kiedy testy owu pokazywały owu....
dziewczyny doradźcie coś czy to już @???? :-(
 
Ja byłam na usg 6 tygodni po @ a od owulacji minęło 3 tyg i 5 dni i miałam tylko pęcherzyk ciążowy 6 milimetrów. Kazał mi przyjść za 2 tyg. W obrazie usg zależy wszystko jaki mają sprzęt i od fachowości lekarza. Będzie dobrze trzymam kciuki za Was.

Ja do lekarza chodzę tu septimamed ale nie wiem czy dobry sprzęt mają.
Kingus prosze odpisz jak najszybciej... ja tez chodze do tej samej przychodni! Napisz do jakiego lekarza chodzisz... do dr Grzybowskiego moze? Ja do niego chciałam sie zapisać... i owszem zapisałam sie na 16 pazdziernika! Rece opadaja a teraz byłam u Dr Nowiciej, napisz prosze czy cos o niej wiesz.
I najwazniejsze, napisz jaki ksztalt ma Twoj pecherzyk? Ja sie zamaratwiam ze ma nieregularne ksztalty, czytalam w necie i w wiekszosci przypdakow nie konczylo sie to dobrze :-(
Od wczoraj nie moge sie pozbierac, ciagle rycze, snia mi sie makabryczne rzeczy, do tego wychodzi mi ósemka i boli mnie jak chyba nigdy dotąd...a nie moge nic brać przeciwbólowego! oszaleje chyba w tym tygodniu.:wściekła/y:
 
Kingus prosze odpisz jak najszybciej... ja tez chodze do tej samej przychodni! Napisz do jakiego lekarza chodzisz... do dr Grzybowskiego moze? Ja do niego chciałam sie zapisać... i owszem zapisałam sie na 16 pazdziernika! Rece opadaja a teraz byłam u Dr Nowiciej, napisz prosze czy cos o niej wiesz.
I najwazniejsze, napisz jaki ksztalt ma Twoj pecherzyk? Ja sie zamaratwiam ze ma nieregularne ksztalty, czytalam w necie i w wiekszosci przypdakow nie konczylo sie to dobrze :-(
Od wczoraj nie moge sie pozbierac, ciagle rycze, snia mi sie makabryczne rzeczy, do tego wychodzi mi ósemka i boli mnie jak chyba nigdy dotąd...a nie moge nic brać przeciwbólowego! oszaleje chyba w tym tygodniu.:wściekła/y:
Tak chodzę do dr Grzybowskiego a dr Nowickiej niestety nie znam. Wiesz a może lepiej poszukać innego gabinetu z lepszym usg, słyszałam, że BabkaMedica.pl jest niezła przychodnią.
Mój pęcherzyk jest okrągły. Ja wczoraj poczytała i okazuje się, że kształt nie ma tak dużego znaczenia ważne aby rósł i pojawiła się w nim kruszynka. Jak oglądałam zdjęcia usg w necie to wiele pęcherzyków nie jest super okrągłych.
 
Katarzynak, Kinguś potwierdzam - ja korzystam z usług Babka Medica i jestem z niej bardzo zadowolona, sprzęt mają bardzo dobry, a obsługa fantastyczna.
Ahaaa.. dodam tylko, że na krótsze terminy u konretnego lekarza też ciężko liczyć... więc tu aukrat podobnie...
ale zawsze Katarzynak możesz zadzwonić i spróbować...
pozdrowienia
 
dziewczyny doradźcie coś czy to już @???? :-(
Często dziewczyny pisały, że @ przychodziła wcześnie ale równie dobrze może to być plamienie implantacyjne więc poczekaj sobie spokojnie :tak: Trzymam kciuki za Ciebie ;-)
Ja właśnie chce się zapisać do babka medica i mam do wyboru 2 lekarzy: dr Pieles albo Radzikowską, może możesz mi coś o nich powiedzieć?
 
Kinguś ja nie chciałam tego wypowiadać że to może być zagnieżdżenie bo nie chcę krakać ale rzeczywiście przeszło mi to przez myśl :sorry2: jeśli tak to teraz wszystko powinno zacząc się pojawiać więc najbliższe dni pokażą jak będzie.... dzięki za kciukasy.. ;-)
Niestety nie znam obu lekarzy, o których wspomniałaś.... sama jestem pacjentką dr. Rodzenia... nie wiem czy byłaś na stronie, tam są opinie lekarzy, może wejdź i poczytaj... słyszałam, że dr. Zioło to też fantastyczny lekarz...
za to jeśli chodzi o USG to dr. Kucewicz jest specjalistą od USG, ale on nie przyjmuje w Babce, to lekarz z Bielańskiego, ma chyba też prywatny gabinet.
 
reklama
Tak chodzę do dr Grzybowskiego a dr Nowickiej niestety nie znam. Wiesz a może lepiej poszukać innego gabinetu z lepszym usg, słyszałam, że BabkaMedica.pl jest niezła przychodnią.
Mój pęcherzyk jest okrągły. Ja wczoraj poczytała i okazuje się, że kształt nie ma tak dużego znaczenia ważne aby rósł i pojawiła się w nim kruszynka. Jak oglądałam zdjęcia usg w necie to wiele pęcherzyków nie jest super okrągłych.
Kingus a jak dlugo czekasz do niego na wizyte? Nie wiesz czy on jeszcze w innych przychodniach pracuje? w zeszlym roku chodzilam do niego i bylam bardzo zadowolona, poza tym moja kolezanka chodzila do niego w ciazy i tez bardzo go chwali... na mnie zrobil bardzo dobre wrazenie, wyleczyl mnie w koncu prostymi sposobami a nie jak inni lekarze ktorzy szpikowali mnie masa lekow i antybiotykow, poza tym dr grzybowski nigdy nie wprowadzal podczas wizyty jakiej takiej atmosfery nerwowej jak ta babka, wszysko dokładnie tłumaczył i dzieki temu byla duzo spokojniejsza i wychodzilam z badania z usmiechem a nie jak teraz zaplakana....
Nie wiem czy jest sens teraz zmieniac lekarza bo w zasadzie najwazniejsze teraz aby zobaczyc czy na usg pojawi sie zarodek czy nie... a potem ewentualnie leciec gdzies indziej... sama nie wiem, mam juz metlik w glowie.:baffled:
 
Do góry