reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

imagination - a czy Twoja teściowa to nie jest z gatunku tych co czepiają się, że Wy bez ślubu? Bo znam takie przypadki? A kredyt na co? Na dom czy mieszkanie? Nam zostało 22 lata do spłacania - masakra poprostu :/ Nie denerwuj się bo pamiętaj teraz musisz dbać o dzidzię.
Ona by wg mnie wolała byśmy byli bez ślubu, ale by T. był przy mnie z uwagi na dziecko. Co do małżeństwa jest raczej przeciwna, bo jej pierworodny się rozwiódł, moi rodzice i wogóle... Ona jest baaaaaaaaardzo trudnym człowiekiem i nawet mój T. ma problemy z wyczuciem dobrego momentu na jakąkolwiek rozmowę. Myślę, ze za dużo na raz na nią spadło... Kredyt chcemy na mieszkanko, na 40 lat, czyli max.
Mam nadzieję, że sobie poradzimy bez ich pomocy, aczkolwiek łatwo nie będzie... Okaże się 'w praniu'...:sorry2:
 
reklama
niunia nie martw sie na zas moze ten cykl bedzie dluzszy wiec i owu przyjdzie poznien!!! :sorry2: bedzie dobrze tylko ..... postaraj sie tak nie myslec.... tak wiem ze bredze ... ;-) ale co innego moge poradzić:confused: przytulam mocno i trzymam kciuki mocno zacisniete! :sorry2:

Lilu19 ja też wierze że tobie też sie uda :tak:

lilu nie poddawaj się- ja też wierze, czuję hm , że niebawem Ci się uda...nie wiem czemu ale tak mi serducho podpowiada..a skoro tyle osob Ci to mówi to odstresuj się, pobądż z ukochanym tak dla was, nie tylko dla dzidzi, a ono na pewno wybierze swój czas

lilu19 kochanie nie poddawaj sie moje slonko.. i na ciebie wkrotce przyjdzie kolej :-D

lilu-19
Wiem ze to ciezko ale nie mozesz sie zalamywac. Z salego serduszka zycze Ci abys juz w koncu zobaczyla te uprabnione 2 kreseczki. Powiedzialam nawet o Tobie mojemu M i tez trzyma za Ciebie mocno kciuki:blink::blink::blink::blink::blink:


Dziekuje dziewczynki :zawstydzona/y: kochane jestescie :tak::-D
staraczki chcialabym sie na razie z Wami pozegnac, spedzilam tu wiele milych chwil i jako mama i jako staraczka,dziekuje wam za to, na razie obowiazki domowe zbyt mnie absorbuja by zagladac tu tak czesto jak bym chciala i nie wyrabiam z czytaniem, moze jeszcze tu wroce jako staraczka:-):-) pozdrawiam wszytskich, nie bede wynmieniac bo sie ciemna noc zrobi:) trzymam kciuki za lilu, uda sie na pewno,czekam na wiadomosc na privie:) pozdrawiam serdecznie!!!! wszystkim zycze powodzenia w starankach.Iwona

Smutno bedzie bez ciebie na forum :-:)tak: Zagladaj czasami do nas i napisz co u Ciebie i synusia:tak: Sciskam mocno ;-):-D
:sad: :sad: :sad:
jestem załamana :sad:
właśnie Kochany jest po rozmowie z rodzicami... W sumie nie znam ich reakcji na ciążę, ale nie jest pozytywna, skoro NIC kompletnie nam nie pomogą :sad: czeka nas więc mieszkanie pod mostem :sad:
Dlaczego to wszystko jest takie kur*** trudne :sad::wściekła/y:
:-:)-:)-:)-:)-(
Witam!
Czy którejś ze starających się, zdarzyło się że test się pomylił??? Mnie wyszła ciąża, ale wizytę u lekarza mam dopiero za 7 dni i mogę zwariować do tego czasu. Pomocy...

Pozdrawiam i powodzenia

witaj, jezeli nie bralas pregnylu lub cos innego na pekniecie pecherzykow, to test pozytywny nie mogl sie mylic, wiec pomalutku GRATULUJE....:-D
 
LILU19-głowa do góry! Bedzie dobrze i na pewno tym razem Ci sie uda! Nie trac nadziei-najgorsze co moze byc to sie smucic, patrz pozytywnie-a w koncu marzenie sie spełni!!! Trzymam kciuki (PS. mam co do Ciebie dobre przeczucia-moze dlatego, ze tez urodzilam sie w Olkuszu:-)))

Nie trać wiary jeszcze nic straconego ja mocno wierzę, że Ci się uda i mój Kajtuś też trzyma kciuki ;-)

Przepraszam dziewczynki ale przeoczylam jedna strone :zawstydzona/y:

Wam tez bardzo bardzo dziekuje, za mile cieple i pocieszajace slowa
:tak::sorry2:
 
imagination- powiem tak ze czasami sie tak zdarza ze tesciowie musza przespac sie z ta mysla.. pozniej zmieniaja zdanie, ale musi troche minac,,, wszytsko zalezy ile czasu im to zajmie.. ale napewno wszytsko sie ulozy..:):-D trzymam kciuki...
rudka- szkoda ze nas opuszczasz... dzieki w swoim imieniu za slowa otuchy wspraia i za cenne rady..odezwij sie czasami:-D

ale sie fatalnie czuje, ciagle zgaga, pieczenie, odbijanie a te mdlosci to po prostu od razu juz na nic nie mam sily, ja nie wiem jak w pracy wytrzymam 3 mc...:baffled: brzuch mam jak balon...czuje sie nienajlpeiej... ciesze sie bardzo ale chyba naleze do tych kobiet co nienajlpeiej znosza ciaze :sorry2:
 
Od razu mi lepiej :-)
Dzięki bardzo, mam nadzieję że do tego badania jakoś zleci :no: Będę mamą :happy2:

Bedziesz bedziesz :tak::-D jeszcze raz GRATULUJE :sorry2:

imagination- powiem tak ze czasami sie tak zdarza ze tesciowie musza przespac sie z ta mysla.. pozniej zmieniaja zdanie, ale musi troche minac,,, wszytsko zalezy ile czasu im to zajmie.. ale napewno wszytsko sie ulozy..:):-D trzymam kciuki...
rudka- szkoda ze nas opuszczasz... dzieki w swoim imieniu za slowa otuchy wspraia i za cenne rady..odezwij sie czasami:-D

ale sie fatalnie czuje, ciagle zgaga, pieczenie, odbijanie a te mdlosci to po prostu od razu juz na nic nie mam sily, ja nie wiem jak w pracy wytrzymam 3 mc...:baffled: brzuch mam jak balon...czuje sie nienajlpeiej... ciesze sie bardzo ale chyba naleze do tych kobiet co nienajlpeiej znosza ciaze :sorry2:
Tikanis kochana dolegliwosci ciazowe trwaja tylko do 3 miesiaca ( w sumie do konca trzeciego miesiaca :sorry2:) ale Tobie juz duzo nie zostalo, wiec uszy do gory wytrzymasz :tak:;-)

DOBRANOC DZIWCZYNKI :-)
 
Witajcie!
butterfly27 - a możesz mi napisać gdzie mierzysz temperaturę. Czyłałam o tym sporo ale kobiety mierzą gdzie popadnie, buzia, pacha, pochwa?

Mierzę rano w pochwie ale dopiero pierwszy cykl więc nie mam porównania!
Jak się czujesz! Postanowiłam, że jak @ jutro nie przjdzie to testuje w poniedziałek.

Witam!
Czy którejś ze starających się, zdarzyło się że test się pomylił??? Mnie wyszła ciąża, ale wizytę u lekarza mam dopiero za 7 dni i mogę zwariować do tego czasu. Pomocy...Pozdrawiam i powodzenia

Witaj! Gratuluję Dzidziusia!:-D

Ona by wg mnie wolała byśmy byli bez ślubu, ale by T. był przy mnie z uwagi na dziecko. Co do małżeństwa jest raczej przeciwna, bo jej pierworodny się rozwiódł, moi rodzice i wogóle... Ona jest baaaaaaaaardzo trudnym człowiekiem i nawet mój T. ma problemy z wyczuciem dobrego momentu na jakąkolwiek rozmowę. Myślę, ze za dużo na raz na nią spadło... Kredyt chcemy na mieszkanko, na 40 lat, czyli max.
Mam nadzieję, że sobie poradzimy bez ich pomocy, aczkolwiek łatwo nie będzie... Okaże się 'w praniu'...:sorry2:
Nie zamartwiahj się tak! Wszystko prędzej czy poźniej sie ułoży! Pojawi się Dzidziuś to teściowie zmiękną na bank! Dbaj o siebie i maleństwo!

Tikanis na mdłości podobno jest dobra herbatka imbirowa. Spróbuj też jakieś landryny ssać. Zobaczysz dolegliwości szybko miną i w pełni będziesz mogła cieszyć się dzidziusiem! Dbaj o Was.

U mnie ostatni dzień cyklu! Boję sie że jednak jutro bedzę mieć nieproszonego gościa! Choć temperatura 37.1, ale nie wiem jak było w poprzednich cyklach. Eh to czekanie....:-:)-:)-(

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam Was Dziewczyny!

Zrobiłam dziś rano test i...
Kurcze, sama nie jestem pewna :confused: Druga kreseczka wyszła bbaaaaaaarrrdzo słabiutka, Jeszcze słabsza niż widać na zdjęciu u Imagination.
Czy to naprawdę ciąża??? :confused::confused::confused:
Wiem, że trzeba powtórzyć test, ale zrobię to dopiero w poniedziałek, albo wtorek...
Ale jestem skołowana :sorry2:
Mogłam poczekać jeszcze pare dni na pewniejszy wynik, a tak teraz będę się zastanawiać:confused::happy2::confused:

Od początku, nie doszukiwałam się objawów ciążowych, ale teraz ciężko nie zauważyć powiększonych piersi i to pobolewanie podbrzusza. Nie wiem już sama...:sorry2::confused:



 
reklama
Tris gratuluję pomalutku! Powiedz mi który to dzień cyklu u Ciebie? Ja miałam jutro testować ale nie wiem, boje sie. U ciebie już @ jest spóźniona?
 
Do góry