reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Imagination i Tikanis - patrzac na te wasze testy, kreski, suwaczki i posty mam taka straszna ochote tez juz byc w ciazy....Po polowie dnia okres mi sie zatrzymal i teraz sucho.... boze moze powinnam jeszcze raz ten test zrobic, chyba zwariuje!

ja bym na twoim miejscu zrobiła jeszcze raz test dla pweności :tak:
 
reklama
Imagination-trzymam kciuki za zalatwienie kredytu, na pewno Wam sie uda - sama widzisz po pieknie rosnacej na suwaczku fasolce, ze ostatnio przyciagasz same dobre wiesci:-)
A mieszkanko jak sie jest juz we 2 plus 1 to podstawa, dla komfortu, samopoczucia i wygody-nie tylko fizycznej, ale i psychicznej.
I uwazaj na siebie slonce bardziej, a nie biegaj za tymi autobusami jak szalona po Lodzi!!! Wiecej odpoczynku i spacerek zalecam!!!! (no ale rozumie, jak trzeba bylo to trzeba bylo...)
Usciski!
 
Imagination i Tikanis - patrzac na te wasze testy, kreski, suwaczki i posty mam taka straszna ochote tez juz byc w ciazy....Po polowie dnia okres mi sie zatrzymal i teraz sucho.... boze moze powinnam jeszcze raz ten test zrobic, chyba zwariuje!

I co zrobiłaś ten test? Coś mi się wydaje, że wyjdzie pozytywny :tak: tylko od razu zapisz się do lekarza pewnie to nic złego ale lepiej dmuchać na zimne.
 
aple - co do endometrium to prawidłowe u kobiety majacej owulacje jest 8-14 mm, tyle musi byc by jajeczko się zagnieździło....u mnie w 12 dc miałam 8 mm a owu mam zazwyczaj 16dc więc napewno jeszzce urosła...moze faktycznie jajeczka masz, ale jak nie ma błony sluzowej odpowiedniej grubosci (by była musi byc na produkcję dobrych kilka dni po miesiączce, która złuszcza warstwe z poprzedniego cyklu) to się ciaża nie zagnieździ...stąd miniumum 24 dniowe to prawidłowe cykle u kobiety...no i faza lutelarna...po owulacji, a przed kolejną miesiaczka 12-16 dni.....to takie podstawy, jasne, ze są odstępstwa od reguły...ale te min 7-8mm w czasie owulacji endometrium musi być

aple no i faktycznie może warto się skonsultować z lekarzem - jakims innym ws.tych cyklów, skoro na 19 dniowe cykle owulki nie masz do 12 dnia to faza luteralna mocno skrócona...


Dziekuje za odpowiedz:blink:
Moje cykle nigdy nie byly 19 dniowe:szok: a jaesli gdzies tak napisalam to przepraszam ze wprowadzilam w blad, nie specjalnie:sorry2:
Moje cykele zawsze trwaly 28-30 dni. Teraz tylko zastanawiam sie ile bedzie trwal ten cykl po wywolaniu @ i czy owulacja wytepuje po wywolaniu.
Dodatkowo biore castagnus od pierwszego nia cyklu, moj gin powiedzial i ze ten ziolowy lek wydluza faze lutealna. A co sprawdzenia moich hormonkow to pojde po tej 90 dniowej kuracji.
Mimo iz staramy sie juz od lutego i nic dalej wierze ze w koncu musi sie udac.
1 kreske na tescie ciazowym przyjmuje z wiekszym spokojem niz na poczatku(pierwsze 4 mies plakalam jak bobr z zalu ze znowu nie...:-()
Wszyscy na okolo radzili "musicie sie uspokic i przestac myslec" albo "tylko spokoj was uratuje". Dlatego oboje z M zdalismy sobie sprawe ze musimy (mimo ze strasznie pragniemy) podejsc do starania sie o dzidzie z wiekszym dystansem. Tak tez zrobilismy . Tylko te zabuzenia ktore niedawno mialm wybily nas z rytmu....:-:)-:)-:)-(

lilu-19

Wiem ze to ciezko ale nie mozesz sie zalamywac. Z salego serduszka zycze Ci abys juz w koncu zobaczyla te uprabnione 2 kreseczki. Powiedzialam nawet o Tobie mojemu M i tez trzyma za Ciebie mocno kciuki:blink::blink::blink::blink::blink:

Przesylam Wam wszystkim duuzu usciskow

Gemini25, Aklona, Buterfly27, Tris, Tikanis, Marzenixx,Nenius,rudka,asus, jarzebinka, R.usałka, ell, malwina, Eve84, pixella77, fionka, izabell96, Aklona, katarzynka83,kinguś , w.kropeczka, imagination.

Ufff..... duzo Was mam nadzieje ze nikodo nie pominelam:-):-):-)
Jesli tak to:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Imagination-trzymam kciuki za zalatwienie kredytu, na pewno Wam sie uda - sama widzisz po pieknie rosnacej na suwaczku fasolce, ze ostatnio przyciagasz same dobre wiesci:-)
A mieszkanko jak sie jest juz we 2 plus 1 to podstawa, dla komfortu, samopoczucia i wygody-nie tylko fizycznej, ale i psychicznej.
I uwazaj na siebie slonce bardziej, a nie biegaj za tymi autobusami jak szalona po Lodzi!!! Wiecej odpoczynku i spacerek zalecam!!!! (no ale rozumie, jak trzeba bylo to trzeba bylo...)
Usciski!
eh, mam nadzieję, ze wszystko dobrze się ułoży i niebawem zamieszkamy w naszym nowym mieszkanku i martwić będziemy się jedynie jak urządzić pokoik maluszka:-) Mam nadzieję, że tak właśnie będzie:-)
Staram sie nie forsować i dbać o Maluszka najbardziej jak się da. Spacery sa częste i długie. Dziś jedynie musiałam przebiec te parę metrów...
Cieszę sie, ze przyciągam dobre wieści hehe:-):-):-)
 
Halo, halo:-)

Pamiętacie mnie jeszcze;-)?

tikanis witaj (dawno mnie nie było na forum:sorry2:) i ogromniaste gratulacje!:tak::tak::tak:, oczywiście dla pozostałych zafasolkowanych również wielkie, wielkie gratulacje!:-)

Ja byłam w środe u gina, zrobił mi ponowne usg i okazało się, że ta wstrętna cysta się zmniejszyła:tak:. Cytologia wyszła super, więc jestem zadowolona:-D. Narazie nie dostałam żadnych leków, bo lekarz powiedział, że skoro wszystko ładnie się "goi" to nie bedzie mnie truł. Za dwa miesiące musze iśc znów na usg, żeby stwierdzic czy cysta znikneła czy nie daj Boże urosła znów:baffled:. Nie mam teraz przeciwwskazań do staranek, ale gin powiedział, że narazie ten jajnik z cystą nie działa jeszcze na pełnych obrotach więc uważa, że narazie i tak raczej nie uda się zmajstrowac bąbelka, ale robiłam wczoraj test owulkowy i wyszedł pozytywny:tak:, więc zaciągnełam mężusia do przytulanek:happy2: i kto wie, może jednak gin się myli i się uda...:-D, no ale nie nastawiam się zbytnio bo z moim szczęściem to jeszcze długa droga przede mną:baffled:.
Ależ się rozpisałam a miałam jeszcze przywitac się z nowymi staraczkami:-D- Witajcie Kochane:tak:
 
Ja byłam na usg wg ostatniej @ 6 tc a wg owulacji 3t i 5 dni i widziałam tylko pęcherzyk ciążowy 6 milimetrów. Lekarz kazał przyjść za 2 tygodnie będę wg ostatniej @ 8tc a wg owulacji 5t i 5 dni mam nadzieje, że zobaczę upragnioną kruszynkę i bijące serduszko.
Kochana, na pewno tak będzie, życzę Ci tego z całego serca :-) bo sama wiem co znaczy czekać na usg... Musi być dobrze!:tak:

A wogole moje kochane-to ja juz nic z tego nie rozumiem-wczoraj rano tescik mial blada kreseczke, zreszta kreseczka jest na nim do dzisiaj-ja sie nakrecilam pozytywnie, caly dzien poswiecilam na plany i marzenia, a dzisiaj rano przyszedl okres:wściekła/y: Nie panikuje, bo jak wczoraj wam pisalam byla to dopiero nasza pierwsza proba, no ale skad ta kreska na tescie, skoro potem bylo plamienie a dzis @....
quote]

Imagination i Tikanis - patrzac na te wasze testy, kreski, suwaczki i posty mam taka straszna ochote tez juz byc w ciazy....Po polowie dnia okres mi sie zatrzymal i teraz sucho.... boze moze powinnam jeszcze raz ten test zrobic, chyba zwariuje!

Kochana zrób koniecznie test, najlepiej było by żebyś zrobiła test z krwi, myśle że to plamienie mogło wystąpić w dniu spodziewanej @, koniecznie zrób test! :tak: A jak już zrobisz to jak pisała Kingus szybko idz do lekarza bo moja ginekolog mówiła ze nawet małe plamienie trzeba zgłaszać. Trzymam mocno kciuki i daj szybko znac co i jak!
 
aple - ja dziękuję za uściski ;]

Dzień sobie mija a @ nie ma nadal - czekam sobie spokojnie - tra la la la la
i testu nie zrobię przynajmniej do wtorku - środy - hehe ;]
 
reklama
staraczki chcialabym sie na razie z Wami pozegnac, spedzilam tu wiele milych chwil i jako mama i jako staraczka,dziekuje wam za to, na razie obowiazki domowe zbyt mnie absorbuja by zagladac tu tak czesto jak bym chciala i nie wyrabiam z czytaniem, moze jeszcze tu wroce jako staraczka:-):-) pozdrawiam wszytskich, nie bede wynmieniac bo sie ciemna noc zrobi:) trzymam kciuki za lilu, uda sie na pewno,czekam na wiadomosc na privie:) pozdrawiam serdecznie!!!! wszystkim zycze powodzenia w starankach.Iwona
 
Do góry