reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Lilu19 ja też wierze że tobie też sie uda :tak:
w.kropeczka też sie ciesze że razem mamy podobne terminy steranek a później ewentualnego testowania :-):tak::-)
 
reklama
lilu nie poddawaj się- ja też wierze, czuję hm , że niebawem Ci się uda...nie wiem czemu ale tak mi serducho podpowiada..a skoro tyle osob Ci to mówi to odstresuj się, pobądż z ukochanym tak dla was, nie tylko dla dzidzi, a ono na pewno wybierze swój czas

a co do badań to ja tez 3 lata temu płaciłam 100 samo badanie, 130 badanie + usg, 160 badanie+usg + badanie czystosci pochwy na bakterie itd. albo cytologia itd. ( zawsze jakieś tam badanie się znalazło)

Z reguły płaciłam 130 bo usg chcialam zawsze, zreszta musiałam, chodziłam przy Oti do gina w pierwszych miesiacach co dwa tygodnie, ze względu na plamienia- potem odklejajace się łozysko, ale czego się nie robi dla dzidzi:) finansowo nie było łatwo..teraz też nie będzie,ale jakos nie potrafię się oddać w tych sprawach na państwówkę
 
ja chyba też zdecyduje sie na opieke w ciąży prywatnie tym bardziej że jedna ginka przyjmuje u mnie na osiedlu i mam do niej naprawde bardzo blisko, najpierw pójde do niej państwowo bo przyjmuje tylko że trzeba odsiedzieć swoje w kolejce i o 7 rano już trzeba stać pod gabinetem :-( ale przejde sie bo mam odebrac wyniki.
 
nienus- to chyba jest wlasnie pecherzyk ciazowy hehehe:) widac wlasnie pecherzyk:) ale dosyc ladnie go widac:) taka kropeczka czarna plus zarys jakby raczek i nozek.. hehehe:) cos takiego widac...:) za miesiac ide na kolejne usg wiec wtedy juz napewno bedzie widac serduszko :-D
lilu19 kochanie nie poddawaj sie moje slonko.. i na ciebie wkrotce przyjdzie kolej :-D
 
nienus- to chyba jest wlasnie pecherzyk ciazowy hehehe:) widac wlasnie pecherzyk:) ale dosyc ladnie go widac:) taka kropeczka czarna plus zarys jakby raczek i nozek.. hehehe:) cos takiego widac...:) za miesiac ide na kolejne usg wiec wtedy juz napewno bedzie widac serduszko :-D
a w którym tygodniu jesteś, że tak pieknie wszystko już widziałaś, poza bijacym serduchem?
Ja jestem w połowie 5 tygodnia, jak widac na suwaczku (licząc od ostatniej miesiączki) i za półtora tygodnia mam pierwsze usg, tj. 7.10... Już się doczekać nie mogę i zarazem ciekawi mnie co na nim ujżę... Serduszko pewnie już będzie biło, oby:-) A jak to jest z Tobą kochana?

Maluszek dokucza coraz bardziej, łobuziaczek tyci :-D nie daje mamie zjeść, potęgując nudności i zgagę. Zakłuwa czasami, dając o sobie znać:-D A brzuś urusł przez ostatni miesiąc całkiem bardzo... moze nie pod wpływem dzidzi, jak tego, ze dopisywał mi apetyt na samym początku, a zawsze byłam tłuscioszek, stad wiem, ze przytyłam...
Mój tata już wie... Cieszy się jak głupek:-D już ślub nam planuje i wogóle :-D Ciekawe co dziś na ten fakt teściowie powiedzą... Na szczęście nie będę musiała przy tym być:-D
Ale sie dziś stracha najadłam... Kobietom w ciąży nie wolno biegać, a byłam niestety zmuszona dobiec do autobusu, gdyż następny byłby za 40 min a ja się spieszyłam... Potem strasznie mnie bolało podbrzusze i panikowałam... Ale na szczęście chyba wsio ok, bo jedynie nieco więcej śluzu się pojawiło i to wszystko:sorry2:
Eh... szkoda tylko, ze nie mam spokoju od nerwów... Staramy sie z Kochanym o kredyt na mieszkanie i latam jak ta głupia po wszystkich bankach w Łodzi i... nie jest tak kolorowo jak by się chciało... Boję się o to jak to wszystko sie ułoży... Teraz to jest najważniejsze - dach nad głową... A dla mnie poza tym dzidziuś... Chwilami mnie to przerasta... Ehhh....:baffled:
 
imagination- kochana chyba jestesmy w tym samy czasie, znaczy sie nasze dziudziusie sa w tym samym etapie rozwojowym, ja jestem dokladnie w 5 tygodniu ciazy..liczac od ostatniej @, na usg bylam wczoraj, jesli ty pojdziesz tak mniej wiecej w 5,5 tygodnia to bedziesz widziala pecherzyk -otoczke-koleczko a w nim czarny punkcik i zarys jakby raczek choc nie wiem czy to raczki i nozki no ale tak to wyglada:) serduszka raczej nie zobaczysz, za wczesnie,, widac je ok 8 tygodnia:-D ja na kolejne usg ide ok 23.10 wtedy to juz bedzie9 tydzien i powinno byc cos wiecej widac:-)
 
imagination- kochana chyba jestesmy w tym samy czasie, znaczy sie nasze dziudziusie sa w tym samym etapie rozwojowym, ja jestem dokladnie w 5 tygodniu ciazy..liczac od ostatniej @, na usg bylam wczoraj, jesli ty pojdziesz tak mniej wiecej w 5,5 tygodnia to bedziesz widziala pecherzyk -otoczke-koleczko a w nim czarny punkcik i zarys jakby raczek choc nie wiem czy to raczki i nozki no ale tak to wyglada:) serduszka raczej nie zobaczysz, za wczesnie,, widac je ok 8 tygodnia:-D ja na kolejne usg ide ok 23.10 wtedy to juz bedzie9 tydzien i powinno byc cos wiecej widac:-)
No na to wygląda, ze podobny okres :-) Dzięki za wiadomości:-) U mnie na usg bedzie to prawie 7 tydzień wiec może coś więcej ujżę:-) Już się doczekać nie mogę:-) Ciekawe co ujżę:-) Wspaniałe uczucie, co?
 
Witam dziewczynki, rzadko tu piszę, macie takie tempo, że nie nadążam, ale jestem na bierząco, bo czytam codziennie:

czesc dziewczynki, zrobilam tescik i wyszly dwie grubasne krechy :) od razu polecielismy z mezem do lekarza i jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciazy a nasze malenstwo ma 5,8mm :) alez sie ciesze, taki prezencik na nasza pierwsza rocznice slubu :)
GRATULACJE! Tikanis, wiedziałam, że Ci się uda, no i wspaniały prezencik na rocznicę ślubu... ach, gdyby mi się w tym cyklu udało to miałabym podobny prezent na 3cią rocznicę...
 
reklama
Imagination i Tikanis - patrzac na te wasze testy, kreski, suwaczki i posty mam taka straszna ochote tez juz byc w ciazy....Po polowie dnia okres mi sie zatrzymal i teraz sucho.... boze moze powinnam jeszcze raz ten test zrobic, chyba zwariuje!