reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Jest dokładnie tak jak pisze Eve z tempką, jak mierzyłam tempke po owulacji wzrosła mi do do 36,8 a po zapłodnieniu utrzymywała sie na poziomie 37,2-3...
mierzyłam o 6 rano, bez wstawania z łóżka...
 
tak, byłam w ciąży, w 30dc jak zmierzyłam tempke i mialam 37,2 szybciutko zrobiłam test i był pozytywny :-)...tempka mi skakała od owulki 36,8-37,2 ... teraz też będe mierzyć, jak jestes zdrowa, masz reg.cykle to tempka + śluz + ew. badanie szyjki + testy owu i na bank owulacji (jesli bedzie) nie przegapisz....
 
Ja ide do lekarza we wtorek ale tak mysle czy to nie za wczesnie... no ale moze faktycznie troche masz racji z pracą, przeziebieniem itp (u mnie w pracy wszyscy na mnie kichają i kaszla a mnie juz w gardle drapie)...
Poszukaj jeszcze lekarza dla siebie, moze wtedy poczujesz sie spokojniej gdy lekarz potwierdzi ciaze... ja wyszlam z takiego założenia...:sorry2:
Fakt ze terminy sa zwariowane... moj maz powiedzial ze to chyba wysyp wakacyjnych dzieciątek ;-)
Ja już jestem solidnie zaziębiona. Katar się leje i już kaszel mam od wczoraj:baffled:
Nic nie udało mi się załatwić do dziś... "Mąż" mówił, bym poleciała do szpitala, gdzie mam na 15ego termin i postarała się przyspieszyc wizytę właśnie w celu potwierdzenia ciąży i już wystawienia zwolnienia. Mam tragiczną tą pracę, nie dość ze zimno, to jeszcze dźwigam:-( Boję się o dzidziusia i o siebie:-( Poza tym wracam do domu 2 tramwajami i by być jak najszybciej w domu, muszę dobiec do tramwaju. Staram sie to robic w miarę mozliwosci najlżej, ale wiadomo... w ciąży biegać nie należy:-(
No i byłam tam, powiedzialam jaka jest sytuacja i MOŻE będę przyjęta w poniedziałek... Muszę wziąć wolne, albo zagadać, ze przyjdę później i wyjdę później... Mam nadzieję, ze mnie przyjmą, bo się wnerwię... Ale jestem dobrej mysli:happy:

Ja byłam u lekarza i mam torbiel 5 cm:szok: i prawidłowo zlokalizowany pęcherzyk ciążowy 6,2 mm ale nie było nic w środku. Lekarz nie mówił, że to źle i pogratulował ciąży, kazał przyjść za 2tygodnie. Mam nadzieje, że pojawi się zarodeczek.
A w którym tygodniu ciąży jesteś (licząc od owu)?
Ja w poniedziałek idę, by stwierdzic ciążę i już trafic na zwolnienie. Skoro u Ciebie wykryto już ciążowy pęchrzyk, to ciekawe jak u mnie będzie...
Wiecie coś jak to wyglada w moim przypadku (3 tydzień po owu):confused::confused::confused:
 
A w którym tygodniu ciąży jesteś (licząc od owu)?
Ja w poniedziałek idę, by stwierdzic ciążę i już trafic na zwolnienie. Skoro u Ciebie wykryto już ciążowy pęchrzyk, to ciekawe jak u mnie będzie...
Wiecie coś jak to wyglada w moim przypadku (3 tydzień po owu):confused::confused::confused:
Od owulacji minęło 26 dni(czyli 3 tyg i 5 dni). A robiłaś betkę? Jeśli wyjdzie powyżej 1000 to widać pęcherzyk ciążowy na usg.
 
reklama
Od owulacji minęło 26 dni(czyli 3 tyg i 5 dni). A robiłaś betkę? Jeśli wyjdzie powyżej 1000 to widać pęcherzyk ciążowy na usg.
u mnie dziś 17 dzień po owu (chyba, nie wiem dokładnie)... bety nie robiłam, a jeśli nawet to nie mam już czasu, skoro w poniedziałek mam miec wizytę.
Myślisz, ze uda się wykryć już ciążę? Mojej szwagierce stwierdzono w takim samym czasie, a teraz ma 3 miesięczną córcie:sorry2:
 
Do góry