reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

U nas sa szafki zamykane ale co z tego ....

Kurcze za oknem ciemno ...dobrze ze ja juz w domu ...

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Hej ho:-)

Anula a jak kochana, jak szalec to szalec, jak krasc to miliony, a jak kochac to ksiecia z bajki:-D

Moniusia fajne plany na swieta kochana, ja szykuje swieta w domu dla najblizszych, a potem blogie lenistwo i tez mam w planach filmy swiateczne razem z Kevinem zapodawac juz wprawialam sie w ten nastroj, bo juz jakies filmy swiateczne byly:-D ja jestem swir bozonarodzeniowy:-D ubostwiam ten czas:-)

Luxi w szkole, w ktorej poprzednio pracowalam non stop cos ginelo i to nie byle jakie rzeczy, bo markowe, ale nieoficjalnie podejrzewano kto to robi heh;-)

Luska zdrowka kochana:-) ja tez przeziebiona lekko;-)

Milego dzionka:-)
 
Hej mialam wczoraj pisac ale nie mialam sily zapalenie zatok i antybiotyk tyle sie dzieje ide na inseminacje pod warunkiem ze okres pojawi sie 10 11 wtedy przed swietami mam monitoring no iui dostalam Clostilbegyt potem pewnie pregnyl i duphaston dzieje sie i to w zawrotnym tempie jak sie to w nowym roku bede w ciazy nasienie nie jest zle witaminy podreperuja ale lekarz do konca stycznia tylko pracuje na nfz potem ma egzaminy dlatego probujemy☺
 
Hej mialam wczoraj pisac ale nie mialam sily zapalenie zatok i antybiotyk tyle sie dzieje ide na inseminacje pod warunkiem ze okres pojawi sie 10 11 wtedy przed swietami mam monitoring no iui dostalam Clostilbegyt potem pewnie pregnyl i duphaston dzieje sie i to w zawrotnym tempie jak sie to w nowym roku bede w ciazy nasienie nie jest zle witaminy podreperuja ale lekarz do konca stycznia tylko pracuje na nfz potem ma egzaminy dlatego probujemy☺
uuu to trzymam kciuki by te leki cos daly :-)
 
jazza, no już w radiu okres się zaczął, cały czas grają ;) można już to poczuć :) No i przede wszystkim - Mandarynki <3

luska, kciuki za inseminację:) Jeśli problem jest tylko u Twojego mały to może pomóc, choć właściwie bardziej pomaga gdy jest np. problem z wrogością śluzu , bo plemniki naturalnie też by dały radę, no, ale jednak do iui specjalnie też je przygotowują. Jeśli się nie uda raz, drugi to szukajcie gdzie indziej. Bo też szkoda kasy.. Inseminacja ma na ogół niską skuteczność, bo 8% jeśli jest słabe nasienie to 3%. Mimo wszystko 3mam kciuki, bo czasem się udaje :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hey Jazza ... milego dzionka ... ja w pracy się obijam i tym razem przy herbacie ... kawa jakoś dzisiaj niet ...

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry