reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
lux: gratuluję zdania testu :D Niezła satysfakcja :D A faceci niech się od ciebie uczą :D:D:D Byłaś w serwisie? Coś ugrałaś?

luska: taka @ bolesna? Współczuję :( Moja w tym cyklu pod względem bólu znośna, na jednej nospie dziennie jadę, ale za to przeciekam dosyć mocno :| Trzymaj się. Niedługo przejdzie. Tulam.

Udanego wieczoru dziewczyny :)
 
Hej kochane:-)


Jugoslawa kochana jeśli chodzi o autko to dostane sluzbowe, za symboliczna oplata będę mogla również korzystać z niego prywatnie i oczywiście na prywatne dojazdy dojda mi koszty benzyny, ale sluzbowo plus droga z domu do pracy i z powrotem będzie roliczana z firma;-). Ja się kurowalam w weekend i dziś już lepiej, znacznie, zdrowka kochana:-)


Aschlee kochana trzymaj się dzielnie, na pewno już ciężko bardzo, ale jesteś już na ostatniej prostej, trzymam ogromne kciuki, aby malutka jak najdłużej w brzuszku posiedziała:tak:

Luska trzymaj sie dzielnie kochana:-)



Luxi gratulacje zdanego testu kochana:tak:

Witam sie poweekendowo z kawusia:-). W ten weekend tez troche porzadkow w domciu zrobilam, wiec do przodu, tylko ta pogoda taka nijaka ble

Milego dzionka:-)
 
hej no bylam w serwisie, ale byla taka kolejka, ze zrezygnowalam a tylko ten jeden wredny facet byl, takze nadal nic nie wiem a dodzwonic sie do nich to jak wygrac na loterii :wściekła/y:
 
luska, po clo w przyszłym m-cu może boleć jeszcze bardziej, przynajmniej u mnie tak było i brało mnie z zaskoczenia, bez plamień;p

Dzisiaj umawiam się na monitoring cyklu.. jeśli się uda.. zobaczę pierwszy raz właściwie czy u mnie coś się dzieje w ogóle w naturalnych cyklach..

M. był u androloga, zabronił robić operacji, bo mówi, że takiej wielkości żylaków się nie operuje..
To wiemy i robić nie będziemy, ale tak poza tym dalej nic nie wiemy! :)
 
Hej :-)

Luxi niezle jaja z tym laptopem kochana:tak: bij ich az dadza co Ci sie nalezy:tak:

Moniusia kochana w koncu sie wszystko wyjasni, trzymam kciuki za monitoring:tak:

Witam sie z kawusia:-). Wczoraj czesc zakupow zrobilam, dzisiaj czeka mnie druga porcja heh;-)

Milego dzionka:-)
 
hej bylam w serwisie, trwa procedura reklamacyjna nadal, na dodatek wczoraj szlag trafil mojego dekodera z polsatu, o dziwo dzis jak zajechalam to wymienili mi go na nowy bez laski :szok:
 
Hej dziewczyny,

luska: jak tam samopoczucie po clo? Ja za pierwszym razem bardzo odczuwałam pracę jajników, ale wiadomo, że to kwestia indywidualna. Kiedy lecisz na podglądanie jajników?

jazza: eeee firmowe autko, super sprawa :D Pogoda to okropna, ponoć w wigilię ma być odwilż i 10 stopni na plusie :/

moniusia: przynajmniej wiecie już, że obejdzie się bez operacji. Zawsze to dobra wiadomość :) Jak monitoring? Był pęcherzyk?

lux: przynajmniej dekoder od ręki załatwili :) No może koniec roku będzie i dobry dla twojego serwisowanego laptopa :)

julia: hej, wpadasz jeszcze czasem?

misia: co tam u ciebie? Jak w robocie?

U mnie już po @ i na szczęście, bo myślałam, że odpłynę. W przyszłym tygodniu chcę podejść do lekarza na usg i sprawdzić czy na naturalsie coś się dzieje tam na dole. Musze pogadać z ginem co dalej robimy i jak działamy, co by w nowy rok wejść z nowym planem i to takim, który się w końcu spełni :D
 
reklama
Hej dziewczyny,

luska: jak tam samopoczucie po clo? Ja za pierwszym razem bardzo odczuwałam pracę jajników, ale wiadomo, że to kwestia indywidualna. Kiedy lecisz na podglądanie jajników?

jazza: eeee firmowe autko, super sprawa :D Pogoda to okropna, ponoć w wigilię ma być odwilż i 10 stopni na plusie :/

moniusia: przynajmniej wiecie już, że obejdzie się bez operacji. Zawsze to dobra wiadomość :) Jak monitoring? Był pęcherzyk?

lux: przynajmniej dekoder od ręki załatwili :) No może koniec roku będzie i dobry dla twojego serwisowanego laptopa :)

julia: hej, wpadasz jeszcze czasem?

misia: co tam u ciebie? Jak w robocie?

U mnie już po @ i na szczęście, bo myślałam, że odpłynę. W przyszłym tygodniu chcę podejść do lekarza na usg i sprawdzić czy na naturalsie coś się dzieje tam na dole. Musze pogadać z ginem co dalej robimy i jak działamy, co by w nowy rok wejść z nowym planem i to takim, który się w końcu spełni :D

Po niedzieli
 
Do góry