reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Hej. Mi się auto zepsuło służbowe i dostałam do jutra (mam nadzieję) takiego strupa że boję się jechać nim. W pracy powolutku. Cykl w polowie, a spodziewana @ 22.12.
Nudy ogólnie, nowej pracy nadal nie ogarniam do końca.
Pozdrawiam
 
reklama
czesc, bylam na dwudniowym szkoleniu, wczoraj w nocy wrocilam ehhh, mam dosc, jestem zmeczona, nie wiem jak przetrwam ten dzien w pracy, buu, na dodatek przecielam se na dzien dobry palec w pracy i leci mi mocno krew, aaa a lapka nadal nie mam i pojade ta jutro i dwa tygodnie od zlozenia tego pisma o wydanie lapka minely i cisza i bee ich straszyc oddaneim sprawy do Rzecznika Praw Konsumenta, bo konczy mi sie cierpliwosc, ile mam czekac, najpierw piec tygodni na decyzje czy naprawic czy dac nowy a potem kolejne dwa i cisza, to juz 7 tygodni bez komputera, ktory jest mi potrzebny​


 
Biedna jestes lux postrasz ich jak to moga do tej pory nie oddac lapka juz czas minal a ja ide na iui przed swietami @ sie pojawila a ja tak sie ciesze
 
Hej kochane:-)

Anula herbatka tez dobra z miodkiem:-D, heh u mnie nie ma mowy o nudzie w robocie i w ogole w zyciu, czasem az to tempo mnie przeraza;-)

Misia oj to niefajnie, ze auto sluzbowe szlag trafil, ale oby do przodu, trzymaj sie tam dzielnie,a ja trzymam kciuki za twoj prezent swiateczny, bo kto to wie;-)

Luxi kurde mol widze, ze ostro ich pogrzalo z tym lapkiem, pokaz im kto tu rzadzi:tak:

Luska trzymam kciuki za Was:tak:

A ja sie nie chwalilam, ze przedwczoraj zdalam egzamin z teorii na prawo jazdy, za pierwszym razem, teraz jazdy i potem praktykai bede straszyc na drogach;-)

U nas slonecznie, zobaczymy jak dlugo, bo zapowiadaja dzis opady deszczu...
po pracy w planie zakupy, a w weekend sprzatanko;-)
Przeziebiona jestem dalej, ale w weekend sie podkuruje mam nadzieje

Milego dzionka:-)
 
Hej laski,

zabiegana jestem ostatnio i mało czasu mam. Jak to w grudniu. Koniec roku, święta za pasem i tak dalej :)

jazza: gratuluję egzaminu :D Teraz praktyczny i możesz wyjechać na drogę :D A autko macie czy będziecie dopiero kupować? Teraz przeziębienia się ciężko leczy, a pogoda to tylko sprzyja namnażaniu tego cholerstwa :/ Udanego dzionka :)

luśka: mam nadzieję, że @ nie przyjdzie i będziesz miała niespodziankę :D &&&& mocno mocno zaciśnięte.

lux: uuu jak palec? Jakiś koszmar w tym laptopem :/ Nie bardzo wiadomo jak na nich cokolwiek wymusić :/ Niech im w pięty pójdzie!

anula: jak się czujesz?

julia: hop hop co u ciebie? :)

misia: mam nadzieję, że szybko dostaniesz lepsze auto, bo ja też się boję jeździć takimi podejrzanymi :D &&&&&&&& za cykl :) Może nas grudzień zaskoczy pozytywnymi informacjami :)

Za oknem szaro, normalnie nic tylko siedzieć przy lampce, żeby trochę słońca złapać :D Sztuczne, bo sztuczne ale zawsze coś.
U mnie @ się rozkręca i już się mogę doczekać jak sobie pójdzie :D
Też jestem trochę przeziębiona...

Udanego dnia dziewczyny :)
 
Luxi co za glupki....przeciez juz bardzo dlugo czekasz na ten laptop....chyba sobie zarty robia.

Jazza,Jugoslawa zdrowka :tak:

Jazza gratki zdanego egzaminu kochana :tak: jeszcze chwila i bedziesz smigac juz samochodem a nie autobusami :)

No i oczywiscie kciuki zaciskam zeby kolejne @ juz nie przylazly.
Kciuki za wysyp pozytywnych tescikow i piekne niespodzianki
 
Jugoslawa no szczerze ostatnio nie najlepiej.Corcia rosnie szybko i ma mega duzo sily co odczuwam na wlasnej skorze.
Od wczoraj w nocy mecza mnie bolesne skurcze.Teraz bylo toche spokoju i znow to samo do tego mala ma chyba bardzo malo miejsca,rozpycha sie strasznie i uderza glowa w szyjke co sprawia niesamowity bol.
W poniedzialek wizyta i ustalanie planu porodu bo do terminu zostalo mi 55 dni ( aczkolwiek i tak nikt nie wierzy ze dotrwam do tego czasu )
 
aschlee: może to działa tak, że skoro jest duża i silna to jest przygotowana na wcześniejsze wyjście, więc dobrze. No tylko ty biedna to odczuwasz, ale już niedługo. Mogę sobie tylko wyobrazić jaki to ból uderzanie w szyjkę :( Na szczęście jak się mała pojawi to wszystko to minie i będzie tylko szczęście :) I tego się trzymaj :)
 
reklama
Luska kciuki i dawaj znac jak po :-)
Jugi, Asch, Jazza jestem tylko ciekawa jak mnie jutro potraktuja jak tam pojade i ich postrasze :szok:

ps laski, odebralam rano wyniki testu, ktory byl po szkoleniu i wiecie, ze zdalam :-D a ilu facetow nie zdalo, a przeciez Stihl to wlasnie ich smyklaka powinna byc i powinni miec wieksza wiedze
 
Ostatnia edycja:
Do góry