reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Luska co najważniejsze " jest plodny " ! Glowa do gory ....

Lux mi tez dzisiaj dzien zlecial jak porabany .... a z lapem to jaja sobie robią normalnie ....

Moniusia co u ciebie mow mi szybko ?

Aschle hey hey ;-)

Jazza ja tez wczuwam się w swieta chociaż u nas dziś slonko jak wiosna swiecilo ....

Dopiero usiadlam i przepraszam ze tak skromnie się odnioslam do waszych postów ale tylko kątem oka poczytalam ....

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Hej hej:-)

Luxi nosz kurde mol, ale jaja z tym laptopem wyprawiaja, ja bym goscia zrugala od gory do dolu.....niestety u nas w PL sprzedawcy potrafia tacy byc, moze za duzo kasy maja... bo po co byc milym i po co sie usmiechac do klienta? przeciez do wrog... ehhhh zenada

Anula u nas wczoraj byl wiatr, deszcz, slonce i taka przeplatanka hehe, a dzis sie obudzilam i snieg, ale juz stopnial;-)

Luska kochana uda sie, zobacz Twoj M jest plodny, sa problemy, ale dobre leczenie, witaminki i szanse sie zwieksza, trzeba myslec pozytywnie

Moniusia Ty tez kochana musisz myslec pozytywnie, a przynajmniej wiary nie tracic, zaciskam ogromne kciuki:tak:

Milego dzionka:-)
 
anula, no widzisz, ten żylak co M. miał lekarz powiedział, że nie ma sensu operować, bo jest malutki i co 2 facet go ma.. zlecił mu wyniki lh, testosteron lh wynik już jest i prawie tego hormonu nie ma.. a to z kolei świadczy o chorobie jąder - czyli np. żylaku..
I teraz już kompletnie nie wiem co robić, bo urolog dał do szpitala na operację, a profesor nas wyśmiał, żeby tego nie robić, bo taką operację odczuwa się do końca życia..

To u M..

A u mnie ponoć słaba jakość komórek, tak prof. wniósł po dwóch podejściach i rozwoju zarodków.. dał mi tabletki dhea i za 3 m-ce dalsze leczenie. Jeśli będzie rządowy program ( już to widzę, Jarosław!:p - jak już to będzie, że jedną komórkę się zapładnia) to podejdziemy do ivf, bo już się kwalifikujemy :)

No ;)


A na święta jedziemy się pobyczyć w góry do hotelu ze spa i basenem :)))) Cena jak za zagranicę 5 tysiaków za 5 dni:p ale co tam będziemy sobie żałować :pP
 
Ostatnia edycja:
hej laski, ja nie wiem, czy nie bede skladac wniosku o zwrot kasy za lapka, jesli mi go do konca grudnia nie wydadza...i tak jak mowilam zaskarze tego kolesia
 
hej dziewczyny,

lux: oni sobie w kulki lecą :/ Bez jaj. Nie dość, że przetrzymują twoją rzecz to jeszcze robią wielką łaskę i robią problem przy wydaniu nowego urządzenia :/ Dziwne, że musi to być dokładnie to samo urządzenie :/ Zwykle to chodzi o to, że o podobnych parametrach, a w razie czego można wziąć droższe i np. dopłacić te 50 czy ile tam różnicy wychodzi (żeby się kasa zgadzała). No tańszych nie chcą zwykle oddawać, bo wiadomo, że oni musza wtedy dopłacać, ale to też zależy od serwisu...a to gnojki :/ A radziłaś się jakiegoś specjalisty od reklamacji? Bo tu wiele można podciągnąć po to chyba.

moniusia: spa :D Super :D A nie myślałaś o tym, żeby się jeszcze skonsultować u innego lekarza? Co lekarz to może mieć inną opinie niestety, ale chyba warto w takich przypadkach. Bo albo się bezgraniczne ufa temu co się chodzi, albo szuka się jeszcze jednej opinii - ja tak robię :) Często się pokrywają opinie, ale gorzej jest jak się ma nagle 2 skraje zalecenia...wtedy to albo 3 lekarz albo wybór...

jazza: hej hej :) udanego dnia w robocie :)

luska: i jak poszukiwania lekarza? Udało ci się kogoś znaleźć?

anula: witaj, witaj. A ty znowu w biegu :)

U mnie kolejny dzień dziwacznej pogody...normalnie wiosno - jesienio - zima! Słońce, deszcz, śnieg, wiatr i to wszystko razem :D I weź tu człowieku funkcjonuj :D Głowa mi pęka od zmian pogody...

Udanego dnia laski!
 
Chodzę tylko do jednej kliniki i w niej jest 4 lekarzy u wszystkich byłam, ten wygrywa i ufam bezgranicznie :)) Jest to guru w Polsce jeśli chodzi o niepłodność, to on tu ściąga wszystkie nowinki z granicy i w ogóle :) Także nigdy w życiu ;D I uwierz, że już mam dość.. już bym nigdy nie poszła do innego lekarza.. bo każdy zaczyna od tego samego i na końcu stwierdza, że ogólnie jest dobrze ;p

Aj tak;p u mnie identycznie taka pogoda;D Ja chcę wiosnę:p
 
moniusia: no to jak mu ufasz bezgranicznie to problem z głowy. Też z doświadczenia wiem, że chodzenie po lekarzach potrafi człowieka zakręcić tak, że sam nie wie co ma robić i komu wierzyć i ufać. Zresztą, profesor to też ma szersze spojrzenie na problem, bo i doświadczenie większe :)

Pojadłam trochę słodkiego i od razu wszystko lepiej widzę. To będzie dobry tydzień, dobry miesiąc, a jeszcze lepszy będzie nadchodzący rok...i tego się będę trzymać :D (przynajmniej do momentu spadku cukru w mojej krwi :p) :D
 
Ostatnia edycja:
Hello ja po wizycie
Vivi rosnie bardzo szybko.
Plan dokladny porodu ustalimy za dwa tygodnie bo dostalam holter zeby zobaczyc jak czesto sa te ataki teraz.Kardiolog nie bardzo chce wyrazic zgody na sn.Powiedzial ze wiele powie mu holter no i musza zobaczyc jak z waga Vivi bedzie za dwa tygodnie bo jak bedzie dalej rosla szybko to gin tez zabroni sn bo ze to za duze ryzyko by bylo
Dzis z wizyty jestem zadowolona bo sprawdzali nawet to czy nie jest pookrecana pepowina bo z corka byl ten problem dlatego najpierw rodzilam sn a jak juz ryzyko bylo za duze zdecydowali o cc.Lozysko dwa tygodnie temu bylo 1 stopien Grannum dzis wyszlo ze 2
Dzis tez powiedzieli ze widzimy sie za dwa tygodnie a potem pakujemy walizki i czekamy
 
Jugi ja sie radzilam kolezanki, ktora pracuje przy wymianie sprzetow, ale w innej branzy i ona mowi, ze raczej to tak wyglada, ze na drozszy by mi nie wymienila, a znowu w serwisie tym pierwszym gdzie bylam to mowia, ze tanszego dac nie moga, ja jestem juz piec tygodni bez sprzetu i sie wsciekam i dlatego bede sie swoich praw domagac, nie odpuszcze :wściekła/y:
Asch to mozliwe, ze jeszcze w grudniu sie rozpakujesz?
 
reklama
Do góry