reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

anula: ja się nad inofemem zastanawiam i nad tym drugim (podobnym do tego), tylko się zastanawiam czy to cyklu nie może rozwalić? Bo jednak przy PCO coś tam szkody robi, ale musiałabym się wczytać w to wszystko. Ja znowu jem sporo oleju lnianego i też zauważyłam dobry wpływ na śluz. Wiesiołka też kupiłam i mogę go pić albo dodawać do jogurtu, ale nie próbowałam jeszcze :) Ja to z testami ovu nie mogę dojść do porozumienia, bo ja dużo piję w trakcie dnia i mam wrażenie, że nigdy mi nie wychodzą :/ No to czekam z niecierpliwością na początek grudnia i i pozytywny efekt twojego czarowania :D:D:D
 
reklama
luska: polecam wizytę u dobrego androloga, bo oni potrafią dużo zdziałać. Czasem po 3 miesięcznej kuracji preparatami witaminowymi, mikroelementami itp. parametry nasienia znacznie się poprawiają. Dobry androlog i jedziesz, a w zasadzie twój chłop jedzie :) Głowa do góry :)
 
Luska tak jak dziewczyny pisza ...idzcie do androloga z tym wynikiem ... powiem Ci ze u mojego m wynik badania byl duzo gorszy ...dostal kuracje na 3mc ... bierze clo,kreatynę, witaminy i za dni kilka okaże się czy cos to dalo ...chociaż powiem ci ze w nasieniu widać diametrLna różnice .... wiem co czujesz bo to jest tak jakby dostać decha w twarz .... wspieraj go bo dla faceta to nie jest łatwe ... jak i dla nas .... takze poszukaj u siebie dobrego androloga i zawalcz jeszcze ... nie ma chyba nic gorszego jak miec do siebie pretensje ze się nic z tym nie zrobilo ....

Jugoslawa no inofolik czy inofem jest właśnie polecany przy pco z tego co kojarze .... jak bralam wcześniej inofolik to fakt na początku strasznie rozwalil mi cykl ...ale później się uregolowalo
... no i wiesiołka pierwszy raz bralam i powiem ci ze nawet się zdziwilam ze tak dobrze na mnie zadzialal .....



Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 
anula: to może coś mi się pomyliło z tym infolikiem i pco, nie zagłębiałam się jeszcze w to wszystko :) to faktycznie może tak, że trzeba poczekać na efekty z tymi specyfikami, ale jak są to dobrze. Zresztą, to też tak, że każda jest inna, na jedną zadziała od razu, na inną po czasie, a jeszcze na inną w ogóle :) Warto próbować jednak, bo jak zawsze jest szansa :) Ja poczytam i być może od nowego cyklu się skuszę. Jeszcze popatrzę w aptekach różnych, bo jednak cenowo to się ponoć może bardzo różnić.

Do jutra dziewczyny :)
 
anula: a to jest jakieś owocowe czy jakie w smaku? Jedno a drugie? Do czego można porównać? Zaraz zerknę na tą aptekę co poleciłaś, dzięki.
 
reklama
Taki ma lekko slodkawy smak ...inofem bym porownala z lekka do grejpfruta hehe .... luknij tam ilosciowo/cenowo inofem taniej wychodzi ;-)

Milego wieczoru .... zmykam Testosteron oglądać ...

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry