reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Luxi ale oni kombinuja z tym laptopem...szok...sie nadenerwujesz tylko niepotrzebnie.

Nikt mi nie potrafi odpowiedziec na to pytanie do kiedy dam rade dotrzymam.Mowia tylko ze po kolejnej wizycie powinnam byc gotowa bo roznie moze byc...wiec po kolejnej wizycie chyba zaczne sie powoli przygotowywac zeby w razie co potem nie trzepac gaciami ze cossie dzieje a ja nie gotowa.
Najgorsze jest to ze nie moge chodzic dluzejniz ok 40 minut bo boli brzuch,plecy,spojenie.Dzis musialam isc do urzedu wtoczylam sie na 3 pietro a po powrocie pierwsze co to musialam wziac paracetamol bo brzuch bol strasznie.
 
Luxi ale oni kombinuja z tym laptopem...szok...sie nadenerwujesz tylko niepotrzebnie.

Nikt mi nie potrafi odpowiedziec na to pytanie do kiedy dam rade dotrzymam.Mowia tylko ze po kolejnej wizycie powinnam byc gotowa bo roznie moze byc...wiec po kolejnej wizycie chyba zaczne sie powoli przygotowywac zeby w razie co potem nie trzepac gaciami ze cossie dzieje a ja nie gotowa.
Najgorsze jest to ze nie moge chodzic dluzejniz ok 40 minut bo boli brzuch,plecy,spojenie.Dzis musialam isc do urzedu wtoczylam sie na 3 pietro a po powrocie pierwsze co to musialam wziac paracetamol bo brzuch bol strasznie.
Boze Ty sie zameczysz, wyobrazam sobie jak Ci musi byc ciezko chodzic, brzuch duzy, mloda pewnie juz w kazdy zakamarek kopie
 
No duza jest ostatnio czyli dwa tygodnie temu wazyla 1210 a dzis 1725 gram i fakt wali czasami gdzie popadnie,ale staram sie nie narzekac.Byle tylko siedziala jak najdluzej i jakos to przetrwam.Najbardziej boje sie porodu przedwczesnego zeby jej potem nic nie grozilo.
Paracetamolu staram sie nie brac ale dzis musialam bo bol byl ogromny w zasadzie wpadalam juz lekko w panike
 
No duza jest ostatnio czyli dwa tygodnie temu wazyla 1210 a dzis 1725 gram i fakt wali czasami gdzie popadnie,ale staram sie nie narzekac.Byle tylko siedziala jak najdluzej i jakos to przetrwam.Najbardziej boje sie porodu przedwczesnego zeby jej potem nic nie grozilo.
Paracetamolu staram sie nie brac ale dzis musialam bo bol byl ogromny w zasadzie wpadalam juz lekko w panike
moja bratowa z terminem na pocztek kwietnia mozno czuje mlodej kopniaki i narzeka, bo nieraz az tak mocne, ze taki dyskomfort czuje, ona ma mega maly brzuch wiec czuje je mega mocno juz od 15 tygodnia wiec wyobrazam sobie co Ty czujesz jak juz przy koncowce jestes
 
aschlee: vivi rośnie jak na drożdżach :) Że też ta końcówka ciąży musi być taka męcząca dla ciebie :( Kochana, szpitale teraz są przygotowane na przyjmowanie bardzo wczesnych porodów, więc postaraj się tak nie zamartwiać tym tematem. Wiadomo, że stres zawsze będzie, ale w tej sytuacji to stres ma ogromny wpływ na twoje i vivi samopoczucie. Myśl optymistycznie, tulam.

lux: o mamo :/ Najgorzej jak się trafi na jakiegoś człowieka co nie jest poinformowany dobrze i nie chce mu się zadbać o klienta :/ Wtedy to nawet najprostsza sprawa okazuje sie być niebotycznie trudna do przejścia :/
 
hej dziewczyny,

lux: oni sobie w kulki lecą :/ Bez jaj. Nie dość, że przetrzymują twoją rzecz to jeszcze robią wielką łaskę i robią problem przy wydaniu nowego urządzenia :/ Dziwne, że musi to być dokładnie to samo urządzenie :/ Zwykle to chodzi o to, że o podobnych parametrach, a w razie czego można wziąć droższe i np. dopłacić te 50 czy ile tam różnicy wychodzi (żeby się kasa zgadzała). No tańszych nie chcą zwykle oddawać, bo wiadomo, że oni musza wtedy dopłacać, ale to też zależy od serwisu...a to gnojki :/ A radziłaś się jakiegoś specjalisty od reklamacji? Bo tu wiele można podciągnąć po to chyba.

moniusia: spa :D Super :D A nie myślałaś o tym, żeby się jeszcze skonsultować u innego lekarza? Co lekarz to może mieć inną opinie niestety, ale chyba warto w takich przypadkach. Bo albo się bezgraniczne ufa temu co się chodzi, albo szuka się jeszcze jednej opinii - ja tak robię :) Często się pokrywają opinie, ale gorzej jest jak się ma nagle 2 skraje zalecenia...wtedy to albo 3 lekarz albo wybór...

jazza: hej hej :) udanego dnia w robocie :)

luska: i jak poszukiwania lekarza? Udało ci się kogoś znaleźć?

anula: witaj, witaj. A ty znowu w biegu :)

U mnie kolejny dzień dziwacznej pogody...normalnie wiosno - jesienio - zima! Słońce, deszcz, śnieg, wiatr i to wszystko razem :D I weź tu człowieku funkcjonuj :D Głowa mi pęka od zmian pogody...

Udanego dnia laski!

Tak urologa w czwartek idziemy po skierowanie do rodzinnego i dzwonie umowic termin
 
reklama
Jugoslawa no tez tak staram sie pocieszac ze klinika jest bardzo dobra wiec w razie co powinno juz byc dobrze.
Martwie sie dlatego ze pochodzilam troche plus w urzedzie musialam pozalatwiac i brzuch boli od tego czasu,bralam paracetamol i magnez i jak na razie zero poprawy :/
 
Do góry