reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama

luska, mój ma prawie identyczne. Załamał się i w ogole, a okazało się, że to w ogóle nie jest problem ;p z takiej ilości to jest bardzo dużo plemników. W ogóle się tym nie przejmujcie, niech bierze profertil, polepszyły się mojemu po tym. I tyle. Nie świrujcie tylko, bo naprawdę nie jest źle, jestem po dwóch in vitro i wiem co mówię :) Bo konsultowaliśmy się z wieloma lekarzami i każdy mówi to samo, że to delikatnie obniżone parametry.


Teraz okazało się, że to u mnie większy problem. Wyniki dobre wszystkiego, ale za to prawdopodobnie moja kiepska jakość komórek. Super amh, wszystko super, a jakby komórki przynajmniej 40-letniej kobietki. Choć te mają lepsze nie raz:)
Kazał mi brać DHEA, ponoć polepsza jakość i ilość (I JEŚLI BĘDZIE) rządowy program in vitro to będą dzwonić..

M. też nie będzie miał operacji, bo dr powiedział, że niedałby takiego małego żylaka zoperować.. i że może być nawet gorzej.. i że takie parametry nasienia ma co drugi facet :)
 
Latwo powiedziec ale raczej naturalnie sie nie uda mi zajsc


No, ale co łatwo powiedzieć? Takie są fakty.. Żeby chłopina się za bardzo nie zdołował..
Bo wiem jak to mój przeżywał, a okazało się jaki to jest "mały problem" tak naprawdę..

I naturalnie bez problemu byście zaszli, jeśli to tylko u niego taki problem by występował. Jeśli starania trochę trwają to raczej szukaj u siebie przyczyny...
 
Ostatnia edycja:
Moniusia ma racje.
Wyniki wcale tragiczne nie sa.I szanse na naturalne zaplodnienie sa.Dziewczyny ktorych faceci mieli gorsze wyniki i pozachodzily wiec niby dlaczego wam mialoby sie nie udac...
Idzcie z wynikami do lekarza i zobaczysz ze powie to samo.Zdrowa dieta,suplementacja i w koncu sie uda.

No to dziewczyny zapraszam na krokieciki :)
Ja nigdy nie ogladalam tego filmu i wczoraj z ciekawosci znalazlam go na necie i tez oblukalam.
I stwierdzam po nim ze faceci to na serio chyba z marsa sa :D ;)
 
Hej kochane:-)



Luxi no super wieści, ze nowego lapka Ci d adza kochana i o to chodzi:tak:



Aschlee kochana ale ten czas leci, już nieldugo będziesz miała malutka przy sobie, niech siedzi w brzuszku jak najdłużej:tak:;-)


Jugoslawa Luxi ja tez kocham kosmetki i uwielbiam je kupować i dostawac i tez mam ladna kolekcje, a jak cos jest w promocji to szaleje:-D


Aschlee brzusio przepiekny kochana i taki okrąglutki:-D



Luska kochana rozumiem Trwoja decyzje, ale zaglądaj do nas, bo w kupie raźniej, sciskam i trzymam kciuki za Was mega mocne:tak:


Aschlee takie krokieciki bym wciagnela i te z mięskiem i te z kapustka:-D


Anula kochana zaciskam za was kciuki, będzie dobrze:-)


Moniusia i za Was trzymam ogromne kciuki kochana, podoba mi się takie nastawienie:-)

Eh u nas deszczowo, ale swieta czuje i juz nie moge sie doczekac przygotowan i kupowania prezentow, bo nieldugo zamierzam sie za to porzadnie zabrac;-). Czas goni ze wszystkim, juz koniec listopada:szok:. Dzis poranek na biegu, ale juz wbiurze sobie siedze i tempo samochodzika formuly 1 hehe. w weekend zrobilam pyszny obiadek makaron tagliatelle plus schab pokrojony w kosteczke, brokuly, sos pieczarkowy mniam:-D. A do tego ciacho snickers- kruchy spod, potem masa krowkowa, orzeszki solone ziemne plus czekolada na wierzch:-D. A co mi tam:-D

Milego dzionka:-)
 
Ze mma jest ok mam owulacje jajowody drozne endomentrium idealne wiec licze ze witaminy i leki pomoga szukam androloga w kielcach nie ma ani jednego
 
To tak jak ja.. Mam 24 lata, super wszystko, a jednak mam słabą jakość, a tego nie zbadasz.. U mnie wyszło to przy ivf, bo zarodki padały po 3 dobie..Czasem siedzi coś co się nie ujawnia niestety..

Nie wiadomo czy jest coś u Ciebie, ale jestem prawie, że pewna, że tutaj nie leży problem i że Twój chłop jest płodny jak trzeba..
W każdym bądź razie nie nastawiaj się, że pobierze witaminki i zajdziesz w ciążę bo i ja tak miałam.. a musiałby mieć bardzo słabe wyniki, prawie nic plemników, żeby nie był w stanie Ciebie zapłodnić ... Idźcie do urologa, skonsultujcie, tyle, że oni niestety często leczą starodawnymi metodami (zastrzyki pregnyl , często bez wcześniejszych badań(M tak miał teraz)) Więc uprzyjcie się na badania, bo oni dają to w ciemno.. Ale może faktycznie siedzieć tak jak u M. żylak tyle, że jeśli ma mniej niż 0,5 cm to nie podejmujcie się operacji. NO;p


Mimo wszystko trzymam kciuki, może po prostu nie trafiacie na tą komórkę :)
 
Ostatnia edycja:
czesc, dopiero moge pisac, przekladalismy towar, bo nowy przyszedl,l byla kontrola kierowniko, zlecialo jak diabli, u nas wichura konkretna, ehhh, aha nie mam lapka i mam lapka...wiec tak, bylam w serwisie i i o malo sie nie pobilam z facetem z serwisu, facet byl tak wredny, tak niemily, ze az sie wzburzylam, mial wydac mi lapka podobnego parametrami lub takiego samego a on uparl sie, ze musi mi wydac takiego samego i mam nadal czekac, bo nie ma go na stanie, wrr, aha uslyszalam, ze nie mam wielkich praw jako klient, ja powidzialam,ze nie zostawie tak tego i zloze na debila skarge oo, kuzwa ja klientom w dupsko wlaze w pracy, dla zasady a taki mi powie, ze mam czekac i sie nie domagac swoich praw...mam dosc
 
reklama
Do góry