reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

luska: o to dobrze, że macie już namiar. Krok po kroku i będzie wiadomo co i jak. Może uda się jeszcze w tym roku?

aschlee: i jak się czujesz? Lepiej ci? Zadziałały leki?

Dobrej nocy dziewczyny ;)
 
reklama
Hej ho:-)



Moniusia ciekawe z tymi podejściami lekarzy do sprawy Twojego M.. sama nie wiem co bym zrobila w takiej sytuacji… ale niestety niektórzy lekarze to konowaly, czasem mam nadzieje, ze pacjent od nich mądrzejszy… a odnośnie in vitro to wczoraj już uchwalili, ze w przyszłym roku nie będzie już finansowania in vitro… bo…. Hehehehehee cytuje:” sa inne metody, aby zajść w ciaze i leczyc nieplodnosc,a in vitro to dla wygodnych”…. Normalnie kurna zesz ich mac….przeklety Jaroslaw niech wymiata z polityki… nienawidze gnoma:angry:…a odnośnie swiat to fajny wypad się Wam szykuje, jeśli tego chcecie to najważniejsze, ja jestem tradycjonalistka i swieta to tylko w domu z tradycjami:-), na które czekam caly rok, ale rozumiem Was


Jugoslawa kochana u nas tez taka wariacka pogoda, nie lubie;-)


Aschlee ciesze się, ze jesteś zadowolona z wizyty kochana, najważniejsze, ze obie jesteście pod dobra opieka. Wiem, ze na pewno Ci ciężko kochana, wiec odpoczywaj ile się da:tak:



Luxi co za glaby z tym lapkiem, walcz o swoje kochana:tak:


Luska trzymam kciuki kochana za wizyte:tak:

Milego dzionka :-)
 
Moniusia ciekawe z tymi podejściami lekarzy do sprawy Twojego M.. sama nie wiem co bym zrobila w takiej sytuacji… ale niestety niektórzy lekarze to konowaly, czasem mam nadzieje, ze pacjent od nich mądrzejszy… a odnośnie in vitro to wczoraj już uchwalili, ze w przyszłym roku nie będzie już finansowania in vitro… bo…. Hehehehehee cytuje:” sa inne metody, aby zajść w ciaze i leczyc nieplodnosc,a in vitro to dla wygodnych”…. Normalnie kurna zesz ich mac….przeklety Jaroslaw niech wymiata z polityki… nienawidze gnoma:angry:…a odnośnie swiat to fajny wypad się Wam szykuje, jeśli tego chcecie to najważniejsze, ja jestem tradycjonalistka i swieta to tylko w domu z tradycjami:-), na które czekam caly rok, ale rozumiem Was

No właśnie.. przez to chyba nie jedziemy, bo trzeba ostatnie pieniądze zostawić na in vitro.. dziady pieprzone.. tylko na to czekałam i się stało.. Tiaa naprotechnologia.. albo dam na radio Maryja do rydzyka to pewnie cud się stanie.. szkoda gadać, tak mnie to zwaliło z nóg, że aż trzepie..
Kochana nawet nie wiesz jaką ja jestem tradycjonalistką.. i wlasnie dlatego, że nie moge być nią tak jakbym chciała uciekam ..:) No... to również miłego dnia tradycjonalistko i inne dziewczynki ;*
 
Dzien dobry.
Masakra z tym in vitro...zabieraja ludziom szanse....przeciez to nie maly koszt dla normalnie pracujacej rodziny,zarobki w Pl sa jakie sa.Dlaczego takie osly nie maja zrozumienia dla obywateli.Jecza ze dzieci sie nie rodza a tabieraja ludziom tak wazna opcje jaka jest in vitro !!!!!! Banda idiotow.Mysle ze tylko Ci ktorzy nie mieli problemow z zajsciem w ciaze moga podejmowac tak durne decyzje !

Luxi okres sie konczy to poszalejecie.Mnie skreca na sama mysl o przytulaniu tyle czasu tego nie bylo.
 
Dzien dobry.
Masakra z tym in vitro...zabieraja ludziom szanse....przeciez to nie maly koszt dla normalnie pracujacej rodziny,zarobki w Pl sa jakie sa.Dlaczego takie osly nie maja zrozumienia dla obywateli.Jecza ze dzieci sie nie rodza a tabieraja ludziom tak wazna opcje jaka jest in vitro !!!!!! Banda idiotow.Mysle ze tylko Ci ktorzy nie mieli problemow z zajsciem w ciaze moga podejmowac tak durne decyzje !

Luxi okres sie konczy to poszalejecie.Mnie skreca na sama mysl o przytulaniu tyle czasu tego nie bylo.
no wlasnie zaraz po @ to musimy bardzo uwazac, ale pod koniec lutego to lozko rozwalimy hehehe
 
Hej hej:-)

Moniusia kochana powiem Ci, ze to co zrobia te dziady z PIS z in vitro to bylo wiadome od samego poczatku, tylko, aby przekonac do siebie ludzi to mydlili oczy... komunisci cholerni.... PIS to kosciol... a zeby przypodobac sie kosciolowi to zrobia wszystko, bo przeciez babcie moherki to ich elektorat... a no i ktos musi odoptowac dzieci ksiezy i zakonnic, ktore sie rodza...normalnie patologia...dlatego PL to nie moj kraj....bo ja np nie chce zyc w takim panstwie...

Aschlee kochana to co sie teraz dzieje w PL to normalnie powrot do przeszlosci z czasow II wojny swiatowej i zaraz po niej... a no i oni uwazaja, ze jak dadza kazdej rodzinie 500 zl za drugie i kazde nastepne dziecko to bedzie wiekszy przyrot naturalny.... hehehe idiocie... oczywiscie, z ebedzie, ale wsrod patlogii, ktora bedzie sie mnozyc, aby kase miec, a ludzie wyksztalceni beda robic swoje... ale tego ciemnogrod nie rozumie....i ich stwierdzenie, ze sa inne metody, aby miec dzieci... pewnie... tylko, ze kazda para chce miec swoje wlasne dziecko, kobieta chce je urodzic i dla niektorych par to jedyna deska ratunku... ale oni uwazaja inaczej...


Luxi no no coraz blizej kochana, bede trzymac kciuki;-)

Witam sie z kawusia i jedzonkiem:-)

Milego dzionka:-)
 
Jazza no ja nie mam za czesto dostepu do informacji co dzieje sie w Pl bo nie mam polskiej telewizji tyle co gdzies wyczytam na forum badz poszperam w necie...
I szczerze to jestem czasem zaszokowana.To w innych krajach robia co moga zeby ludziom pomoc niekiedy nawet ze 100% pokryciem kosztow a w Pl wyvofujs wszystko.To zarobki niech podniosa ludziom na tyle zeby sami mogli sobie oplacic in vitro,przeciez to ogromny koszt i nawet 50% refundacja duzo daje.

I nikt mi nie przetlumaczy ze in vitro jest zle bo co....co takiego jest zle ze pomaga sie ludziom ktorzy maja problemy z naturalnym poczeciem? To logiczne ze chcialby nie miec tego typu problemow ale prawda jest taka ze zycie jest czesto niesprawiedliwe i alkoholiczki,cpunki,patologia co rok to prorok,dzieci zdrowe sie rodza mimo braku witamin a ktos kto zapewnilby noemalny,cieply,kochajacy dom ma problemy i musi dlugo walczyc a tacy idioci swoimi durnymi decyzjami rzucaja im kolejne klody pod nogi...

A skoro wiara jest dla nich taka wazna to moze niech zajma sie np zwiekszeniem kar dla zwyrodnialcow ktorzy zabijaja swoje dzieci,katuja,pedofili itp a nie utrudnianiem ludziom zycia i praktycznie zabieraniem im szans na dziecko o ktore czesto gesto walcza latami
 
hej :no:
jesli to in vitro przestanie byc finansowane to oni ludzi zabija, ich marzenia, to chore, chory kraj, chory system...:no:
narzekaja, ze taki maly przyrost? a niby z czego Polacy maja swoje rodziny utrzymac? z tych marnych pensji? to jest takie bledne kolo i sie tak bez sensu toczy :wściekła/y:
 
reklama
Dokładnie...
Zamiast tego kasa pójdzie mówili na ogólną prokreację czyli kampanię, która będzie przekonywać, że 3 dzieci to lepsze niż jedno. Wiadomo, że lepsze.. tylko to trochę chamskie, że kiedy pozbawiają wielu ludzi marzeń, które mogłyby się spełnić dzięki ivf w tym czasie będą promować posiadanie jak największej ilości dzieci... straszne... tak nie zachowują się osoby wierzące... to fanatycy... mendy... to dopiero są ludzie bez serca...

:(


Pieprzą, że są skuteczniejsze metody... co to za podejście średniowieczne.. co pomoże naprotechnologia gdy kobieta ma niedrożne jajowody...
 
Do góry