reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Hej dziewczyny,

misia: o ładny pęchol wyhodowałaś :) &&&&&& żeby owocny cykl był :)

julia: hej kochana, co tam słychać?

jazza: faktycznie niezły termin kolejnej @ :D Może zrobi ci mikołajkową niespodziankę ;) Niech ta co przyszła szybko sobie idzie.

aschlee: ale piękny brzusio!!! jak ten czas leci :)

lux: czas szybko płynie, niedługo każda z nas będzie miała śliczny brzuszek - staram się w to wierzyć :) A jak tam w robocie?
jestem, jestem. Wpadam, czytam, ale nic nie pieszę. U mnei od pewnego czasu wszystko się skomplikowało...czekam, aż mi się wyprostuje. Poza tym dopadło mnie jakieś przeziębienie. W zasadzie nie dziwne, bo teraz czas na chorowanie, przeziębienie i grypę.
Starania na razie odłożone, pewnie w 1 kwartale znowu zaczniemy. Czas pokaże.
Nie chcę się rozpisywać co i jak, bo mi się ciężko o tym mówi, a poza tym same wiecie pewnie, że niektóre sprawy trzeba po prostu przetrawić, żeby było dobrze...mam nadzieje, że i tym razem tak będzie :)

Udanego dnia laski!
 
Hej hej:-)

Misia mileo dnia w pracy:-)

Luxi I Tobie tez:-)

Jugoslawa nasza Jugoslawa czesc kochana:-), zagladaj czesciej, a ja trzymam kciuki, aby wszystko szybko sie wyprostowalo;-)

Milego dzionka:-)
 
Hej,

u mnie pochmurno i deszczowo. Prawdziwy listopadowy dzień. Po śniadaniu zjadłam trochę czekolady i od razu mi lepiej ;)

Udanego dnia dziewczyny.
 
Hej:-)

Misia hihi mam i dzis ciacho czekoladowy spod, masa budyniowa, beza z orzechami i polewa czekoladowa:-D zapraszam:-D


U nas tez typowe listopadowe dni, ale kupilam juz zimowa kurtke i buty i daje rade;-)

Milego dzionka
 
reklama
Do góry