reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Moniusia powiedz mi gdzie musiał mąż nasienie oddac w domu czy w labolatorium ???i ile przed musial byc sez przytulanek?pytam bo moj chce iść na badania
 
reklama
Madziolina spokojnie przeciez to 4 tydzien jest wiec wiadomo ze nic nie bedzie widzial,glowa do gory napewno beta piekna bedzie
 
moniusia kochana dorze ze juz znacie przyczyne! Teraz do androloga i co dalej? Moze lekami idzie podniesc jakosc;-) trzymam xkiuki za Was

Madziolina a tak sie martwilas z praca widzisz wszystko sie uklada;-)
Kochana prosze sie niestresowac! Ma prawo jeszcze niewidac! Bedzie dobrze zobaczysz!
Zrob jutro bete, jak urosla bedziesz spokojniejsza do wizyty;-)
 
fruzka, musiał w laboratorium. bo by mamy daleko do Wro i nie dałoby rady. Od sexu musi upłynąć przynajmniej 3 dni, ale nie więcej niż 7.

Nie wiem czy to się da poprawić, in vitro jakąś tam metodą pozwala na wyłapanie tych najlepszych.. a tych ma tylko dwa.. większość nieprawidłowo zbudowanych, o małej żywotności, wszystko normalnie zwala z nóg.. w szoku jestem.. M jest tak załamany, że nie che ze mną rozmawiać..
 
Moniusia musiałam napisać chociaż się nie znamy...nie trać nadzieji..staraczki 2014 znają moją historię...mój mąż w październiku odebrał wyniki nasienia...bardzo słabe...3mln/ml i 2% o prawidłowej budowie...byliśmy juz u androloga a ja w listopadzie odkryłam że jestem w ciązy...a też aby in vitro miało nam pomóc...poczytaj w necie o witaminach niech mąż bierze...niech zbada poziom hormonów może leki pomogą...trzeba wierzyć !!!!!!
 
reklama
Dziewczyny..

My poznaliśmy powód czemu dalej się nie udaje..

M odebrał wyniki.. strasznie słabo..

Jutro dzwonię do kliniki, lecimy na in vitro...

Boże, gdybyśmy wiedzieli to wcześniej...

Jak znacie przyczynę to możecie z nia walczyć.

Ja nie mam dobrych wiesci, choc sama nie wiem... Bylam u gina na usg, nic nie widzial, tylko cialko zolte, i powiekszone endometrium, pow ze nieraz w tym czasie nie widac, a nieraz widac. Mam w przyszlym tyg zrobic hcg, a jak uroslo to za 2 tyg na usg. Wyszlam stamtad i sie poryczalam.

Ej ej ej. Jest cialko zolte. Jest powiekszone endometrium. Wyniki bety tez byly niezle. To czym sie martwisz? Po prostu jestes na samym starcie i jeszcze moze byc nic nie widac. Zobaczysz ze za dwa tygodnie będzie już widac mala fasolke.

fruzka, musiał w laboratorium. bo by mamy daleko do Wro i nie dałoby rady. Od sexu musi upłynąć przynajmniej 3 dni, ale nie więcej niż 7.

Nie wiem czy to się da poprawić, in vitro jakąś tam metodą pozwala na wyłapanie tych najlepszych.. a tych ma tylko dwa.. większość nieprawidłowo zbudowanych, o małej żywotności, wszystko normalnie zwala z nóg.. w szoku jestem.. M jest tak załamany, że nie che ze mną rozmawiać..

Dla niego to cios w kolano. Faceci maja swoja dume a takie wyniki zawsze ich zasmucaja.
Musisz teraz go wspierac. I koniecznie musicie iść na konsultacje. Musisz go dopingowac. Moze leki plus jakas dieta na poprawe nasienia. Jak pisalam wyzej. Znając wroga możesz z nim walczyć.
 
Do góry