reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Milenia ja jak chcialam zawsze isc na L4szlam do lekarza rodzinnego i mowilam ze mam zapalenie pecherza aj jak mnie niby pieklo heheh itp dostawalam furagin i L4 na kilka dni.golym okiem przeciez nie udowodni Ci ze klamiesz a furagin w domu zawsze sie przyda :)
 
Agentki :) Na jutro sobie wezmę urlop, razem z weekendem 3 dni wolnego, powinnam się trochę "pozbierać".
 
jołasia grunt to umiec kombinowac po co marnowac urlop jak mozna na L isc.musze okna pomyc nie chce mi sie..cyce odpuscily az dziwne tylko ciężkie sa.jak mnie z rana jutro nie zaleje to sikne chyba na patyka w sobote
 
Jolasia milo ze zajrzalas:)

fruzka &&&&&&&&&

Milienka no wlasnie to zasymuluj jakas chorobe, u mnie w firmie dowiedza sie w przyszlym tyg o ciazy, jesli na wizycie bedzie ok!
 
Myślałam, myślałam i wymyśliłam - wezmę opiekę na dziecko na razie (2 dni na rok), bo one i tak by mi przepadły jakbym w tym roku nie wykorzystała :) A potem się zobaczy.

fruzka, podaruj sobie te okna i ściskaj mocno nogi ;)
 
reklama
odechcialo mi sie calkowicie myc okien weszlam na parapet i ciemno przed oczami ledwo zeszlam,w glowie jakies samoloty pewnie cisnienie polecialo w dol...jakos wogole sie dziwnie czuje taka zdechła,jeszcze ta komunia problemy R w pracy ze zdrowiem młodego i chyba skumulowało się
 
Do góry