reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Dzien dobry:-)


Moniusia skoro oboje z M tego chcecie to najwazniejsze, ale mam nadzieje, ze teraz Wam sie uda i nie bedziecie musieli podchodzic do in vitro. Powodzenia z praca mgr i zagladaj czesciej kochana:tak:


Julia trzymam kochana kciuki ogromne:tak:



Milenia urlop to dobra rzecz, ja czekam na przyslzy tydzien, bo az 4 dni wolnego, szalenstwo:-D


Fruzka zdrowka dla synka i odpocznij troche bo czas na regeneracje tez trzeba znalezc, ja czasem o tym zapominam:tak:


Anula 88 kochana wlasnie co u Ciebie... zniknelas


Madziolina niezle z ta umowa, ale wazne, ze przedluzona:tak:


Aliszia wspolczuje @, ale nie martw sie bedzie kolejny cykl i buciki sie przydadza;-)


Moniusia oj to dobrze, ze znacie przyczyne, ale mezczyzna tez moze swoje wyniki poprawic, odpowiednie suplementy, leczenie i moze sie udac,Tinus sie tak udalo, naturalnieu mezczyzn duzy wplyw na to ma styl zycia, uzywki jak papierosy, zle odzywianie, brak aktywnosci fizycznej, a poza tym zyjemy w XXI wieku- wieku chemii wokol nas i przez to i u mezczyzn gorsze wyniki i u kobiet plus problemy z donoszeniem ciazy i rodzenie sie coraz slabszych dzieci. A to ze twoj M jest przybity to clakiem normalne, najwiekszym ciosem dla faceta jest to kiedy dowiaduje sie o takich wynikach, ktore swiadcza o tym, ze nie moze dac dziecka swojej kobiecie, w jego mniemaniu to jest jakby nagle starcil meskosc, duma zostaje nadszarpnieta, trzeba go wspierac:tak:



Madziolina tez slyszalam o roznych przypadkach, ze dopiero pozniej bylo cos widac na usg, beta wyszla, moze miualas pozniejsza owu, trzymam kciuki:tak:

Cytrynowa zazdraszczam wakacji:tak:

Jestem jetem. U nas od wczoraj zimno, ale slonecznie, zapowiadaja cieplejsze temperatury, no to rozumiem:-)

Milego dzionka:-)
 
reklama
hej jezu nie mam czasu dzis na nic,bylam z mlodym u lekarza nie dosc ze mamy na badanie sluchu bo byc moze nie doslyszy to jeszcze ze wzrokiem ma problemy.mnie dzis mdli ale to chyba z nerwów jajnik lewy boli jak cholera aż po pachwine i puki co @ nie ma.zawsze rano przychodzi ehhhhhhh
 
zapomnialam o najważniejszym byłam w labolatorium prolaktyne mogę zbadać albo w 5dc i 6dc albo 21dc.pytałam o nasienie może zrobić to w domu i ma 30min na dostarczenie.mam spisane kiedy pobierają i jak sie zdecydujemy to musze zadzwonic i podadza mi dzien.wiec R wroci i powiem mu musi wziasc na ten dzien wolne bo nasienie ok godz 12 mozna tylko oddac.wogóle mysłalam ze to drogie badanie ale 73 zł to nie tak duzo.
 
jazza, wiadomo, że tej chemii.. ale ja chyba znam przyczynę, ale nie chcę go obwiniać, ale prosiłam go, żeby tego nie brał.. on przez rok brał tabletki na trądzik, one są b. silne i niby mówią, że nie szkodzą, ale gdzieś czytałam, że jednak uszkadzają nasienie.. i może to też przez to :(


fruzka,
no to mało kosztuje, ale to komputerowe? Bo takiego zwykłego to nie rób..


Ja mam tyle śluzu w tym m-cu, że szok (po tym wiesiołku, myślę, że mogę wszystkim polecić) od 3 dni taki ładny.. no ale co :(
 
moniusia to jest badanie fizykalno-morfologiczne wiec szczerze nie wiem,ale wez nie dosc ze glupio mi sie bylo pytac o to to ta jeszcze ze ma zrobic samogwalt ja co????????ona no konika zwalic hahahahaha rozesmialam sie w glos.śluzu to ja mam tez strasznie duzo ciagle mi mokro..tyle ze ja mam jakis mleczny bezwonny .a na sluz nic nie biore.jak mnie do jutra nie zaleje to z rana testuje,ale pewnie do was odezwe sie w poniedzialek,z rana jutro pierwsi goscie sie zjezdzaja a ja z robota jestem w czarnej ddddddddddddd.......... kiedy zaczynam cos robic to mi slabo nawet jak dluzej postoje juz by mnie zalalo i spokoj by byl a tak zaczynam miec nadzieję
 
Ostatnia edycja:
Fruzka kobietko ty jeszcze nie testowalas?;-) hehe ladnie;-) mam nadzieje ze szybko podzielisz sie dobrymi wiesciami;-)

Moniusia trzymam kciuki za wizyte w klinice&&&&
niestety to normalne ze facet jest zalamany, ale badz blisko niego niech wie ze jestes obok niego...

Ciekawe jak Jugoslawa sie bawi na wakacjach;-)

My z M zaczynamy szukac auta, w sumie chcielismy juz wczesniej zmienic ale czekamy jak brat ode mnie odkupi;-)
 
Julia testowalam na dzien Matki i powiedzialam ze zatestuje jak mi sie @ spozni,co jest najlepsze mi sie nigdy nie spoznia :szok:predzej wczesniej przyjdzie o dzien lub dwa ale nigdy pozniej,ale sadze ze przez nerwy bo mam ostatnio ich troche.tak sprzatam ze zasnelam na fotelu.....zjadlam kanapke i zostawilam ja w wc jak nic grypa zoladkowa mnie lapie na sama komunie,bo na obiawy to za wczesnie przeciez.jajco mnie boli caly dzien,wogole sledzia mam wrazie wu ale suchy puki co i mam nadzieje ze bedzie suchy przed duuuuuuzo miesiecy:-)ale jak nie to moj idzie na samogwałt a ja na prolaktyne i tarczyce.po co czekac miesiacami i sie wsciekac jak mozemy zrobic to juz.moj juz miec badanie na 1 czerwca ale Pani zapytala czy dzis nic nie bylo a ja ze no zdarzyło się przed pracą :-)wiec 1 odpada
 
reklama
Zobaczcie co wyczytalam ( przypomne, ze mi lekarz usg robil w 4tyg i 1dniu, gdy moja beta wynosila ok 400 i pecherzyka nie widzial- konowal?)

,,U kobiety z 28 dniowymi cyklami miesiączkowymi pęcherzyk ciążowy jest najwcześniej widoczny w USG dopochwowym w 32 dniu cyklu, przy poziomie HCG większym od 1000 mIU/ml (najwcześniej przy stężeniu 500 mIU/ml)"
 
Do góry