reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Cześć, cześć, cześć:)

Jaka dziś jest piękna pogoda, chyba tym dzieciakom na komunie słoneczko zaświeciło:) Oby się to do wieczora utrzymało, bo jak sie zjadą cała ekipa to w domu ciasno,a w ogrodzie jest potem pole do popisu:) Dobrze, ze większość rzeczy wczoraj zrobiłam, bo dzisiaj to bym biegała jak zakręcona:p

NusiaM, przykro z powodu @, ale skoro idziesz do gin to jesteś na dobrej drodze do uregulowania wszystkiego i raz dwa nam tu błyśniesz II kreseczkami:)

Dziś już pewnie nie wejde, także miłego dnia:)
 
reklama
nusia, dziękuję bardzo, ja dziś 16 d.c. :) dzisiaj kreska już jaśniejsza, czyli już na pewno PO :) ale cieszę się, że takie ładne pozytywy przez 2 dni :)

A testuję za tydzień w sobotę.. ;) wiem, że wcześnie, ale muszę zaryzykować, co by (pewnie nie, ale gdyby coś) zrobić prezent M. na rocznicę ;)
 
Cześć dziewczyny. Dzisiaj już mam o wiele lepsze samopoczucie niż wczoraj :tak: Dzięki za słowa otuchy.
Za to angina mnie dopadła! Pierwszy raz w życiu będę mieć anginę :szok: Jutro idę do lekarza i jak przepisze mi antybiotyk to chyba będę musiała zawiesić starania i przeprowadzić się do poczekalni ;/ Szkoda bo miałam wielką nadzieję, że maj będzie szczęśliwym miesiącem.

Dzisiaj jest tak piękna pogoda, że z każdej strony domu czuję grilla- sąsiedzi szaleją hehe Mąż na rajdach, Emilka śpi, świnki na trawie a ja w domu ;p
 
Hej hej !

No buciki się w tym miesiącu nie przydadzą, przylazła wredota @... :wściekła/y:

Następny termin @ 31 maja .

No nic będziemy dalej próbować :tak:
 
Kamcia, o proszę, angina to cholerstwo takie. Ja też nie pamiętam czy miałam kiedyś, chyba nie. Eh, kuruj się :)

aliszia, a jakie buciki, już kupiłaś :) ? Bo ja nie w temacie :) Eh, Powodzenia :*


Mnie złapał nawet nie dół, właściwie to chyba jakieś początki nerwicy.. skończyły się te dni i nie mam na nic wpływu. Mega mnie to dołuje. Czuję, że to będzie przełom. Albo się udało, albo już opadnę z sił. Za bardzo mnie to przytłacza, chyba trochę niszczy.. :(
 
Cytrynowa
No, deser to już bym chyba była szersza jak dłuższa;) takie Pika-Czu;)

Nusia
Ojej:( gin na pewno coś zaradzi.. i może już w następnym cyklu będą II kreski:)

Karola
I jak tam impreza? Udała się? Wszyscy pojedli i popili?;)

Kamcia
Angina? Groźnie dla mnie brzmih, bo też wlasnie nigdy nie mialam. .ja to w ogóle jak cyborg bo rzadko choruje.. ostatnia moja choroba co mnie rozłożyła na łopatki miała miejsce w 2008 .. a wczesniej vto jeszcze w liceum.. Nie wiem.. może rzeczywiscie złego diabli nie biorą:) zdrowiej szybko i dalej walcz:)

Aliszia
Przykro mi...:( tulam..:*(
Buciki na pewno przydadzą sie jeszcze w maju:)

Moniusia
Tak zwykle bywa po dniach plodnych-emocji opadają i tysiąc myśli chodzi po glowie... Moze zakaż sobie myslenia o tym.. nic to nie pomaga a czlowiek się tylko niepotrzebnie stresuje..:(
Zrobiłas co mialaś zrobić- teraz relaks;) odprężone ciało da znac zeby fasolka się dobrze zagniezdzila..:)

Jazza
Jak tam sytuacja na froncie??:) &&&&&&&

No i następne szykują się w kolejce do testowania:)

U nas ladnie w miare było, nie padało. . Dużo świeżego powietrza zaliczone:) a jutro do pracy..:(
 
moniusia kupiłam wczoraj takie malusie butki, jak będą dwie krechy kiedyś to wręczę mojemu razem z testem :-D
 
Dita, ten okres chyba jest najgorszy właśnie.. jeszcze jak zaczyna się @ to nowe szanse, nadzieje - możemy mieć na to wpływ, a tutaj, albo się uda, albo się nie uda .. eh, ciężkie te życie kobiety :)

aliszia, hah :) też czekam na ten moment najbardziej, często sobie go wyobrażam :) Tyle, że ja jeszcze nie kupiłam, jak się dowiem to chcę polecieć od razu do sklepu właśnie po buciki, albo po śpioszki :) bosz.. rozmarzyłam się.. kochana dopiero zaczynasz z tego co widziałam przygodę, więc na pewno Ci się szybko uda i wręczysz szybciutko te buciki :)
 
moniusia tak to był pierwszy miesiąc kiedy szliśmy na całośc i to nie raz :-D

Ja to świr jestem z tymi butkami wiem heheh :-D
 
reklama
Monisia, najgorszy bo pozostaje bezradnosc i wielka nadzieja przeplatana ze strachem..:( ale damy radę:)

Julia
Zmienisz mi stary nick na nowy w tabelce i dodasz 7cs? :) dzięki! ;)
 
Do góry