reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

See you koniecznie do lekarza. Szukaj terminów szybciej

Jugoslawa w tym tyg wolne bylo storek, sroda a tylko w dni mi przysługują w tyg.
Bifety to fajna sprawa. Uwielbiam je.
 
reklama
Kamcia to normalne, ze jest Ci ciezko, bo masz za soba straszne przezycia, ale pamietaj, ze jeszcze bedziesz cieszyla sie zdrowym dzidziusiem.
Luxi super, ze juz bedziesz z nami czesciej!
A u mnie skonczyla sie wczoraj @ tak wiec niedlugo staranka czas zaczac! Maj to bedzie ten miesiac!
 
Seey Hey ;-) kochana ty nie miej do siebie broń boze żadnych pretensji czy cos .... zaloze się ze jak pójdziesz do gina i usłyszysz serduchoo to będzie zupełnie inaczej ;-)
Walczylas o te ciążę ...a teraz potrzebujesz czasu ;-)

Jugoslawa i dobrze ze bez emocji.... bo jak się nakrecamy to nam gorzej
...

A ja zdecudowalam ze zatestuje ponownie w terminie @ .... jest we mnie spokój i nawet póki co coerpliwosc ;-)

U nas słoneczko .. spacer jakiś zapodamy dzisiaj
..
 
Madziolina no to teraz cyc do przodu i dzialacie ;-)

Miss aa widzę cie ;-) co u ciebie rybenko ?jak weekend ?pokaż Anusi brzusio oo :-D bo to juz koncoweczka
...

Blair zazdroszczę ruchow maluszkowych ...a jak się czujesz ?

Jula hop hop ??
 
Jugosława
Czas przed @ jest zawsze sterujący. . Dobrze, że starasz się o tym nie myśleć za bardzo. .. jezcze troszkę i wszystko bedzie wiadomo:)

Kamcia
To naturalne, że tak się czujesz..:( ale wszystko się ułoży. . Może już niedługo ujrzysz 2kreski a to choć troche będzie pociechą dla Ciebie. ..

Pysia
Zrób taki bhcmetr i podeslij poczta:)

Lux
Udanej komunii:) na pewno bedzie przyjemnie:)

Jazza
Ty dzisiaj termin masz... kciuki zaciśnięte!!! :)

Anula
Na pewno podświadomie czujesz że jest oki:)

Cytrynowa
No to można sobie pojesc:) ale wiesz... gorzej że umiaru wtedy nie ma, hehe:)

U mnie słoneczko:) idę na podwórko z Młodym, niech pojezdzi swoim bmw i poskacze na trampo:) póki słońce jest:)
 
Dobry ;**

Jugosława, i dobrze takie podejście jest jak najbardziej pożądane, choć czasem trudno nad tym zapanować :) miłego lenistwa ;*

anula, oooj to faktycznie jesteś cierpliwa kobieto :)


Imprezka udana, ale poszliśmy dosyć wcześnie, bo zasypiałam przy stole ;p Wczoraj robiłam test owu. dwa razy i znowu pozytywne! Krecha nawet ciemniejsza :) Byłam w szoku :) Ciekawe jak dziś :) Wydałam na nie w tym m-cu już 75 zł.. ;p
 
Ostatnia edycja:
Dita nawet ja zarlok pospolity wymiekam po jedynym talerzu na którym jest wszystkiego po trochu. Bo oni maja wszystko pyszne.
Potem deser i czlowiek szczęśliwy.

Jazza kciuki ;)

Moniusia no to oby kasa wydana na testy przyniosła korzyści
 
Hej u mnie niestety @ przyszla i to po 14 dniach oo ostatniej.Niedlugo wizyta u gin i badania.poki co poprosze o wpisanie mnie w poczekalnie bo staranka chwilowo zawieszam:'(
 
reklama
Lux dasz rade:-)
Anula88cos z tym cyklem jest nie tak pewnie spowodowane jest to prolaktyna dwa miesiace temu odstawilam synka od piersi i jeszcze sie nie ustabilizowalo.
Moniusia no to zycze owocnych staranek:-)ktory masz dzien cyklu?
Madziolinka dobre podejscie do sprawy i zeby maj byl owocny:-)jugoslawa oby byly dwie kreseczki fajnie ze jestes spokojna i nie nakrecasz sie:-)
 
Do góry