reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Witam sie imprezowo:-)
Karola Dita dzieki:-)mam nadzieje ze gin mi pomoze
Moniusia pewnie sie uda trzynam kciuki teraz tylko pozostalo Ci czekac i to jest najgorsze jestesmy z Toba:-)
Kamcia duzo zdrowka i trzymam mocno kciuki za pomyslny przebueg operacji i szybka rekonwalescecje:-)
Aliszia juz niebawem podarujesz buciki i test trzymam za was kciuki zeby szybko sie udalo:-)
 
reklama
Anula mówią że w ciazy to normalne że masz dziwne sny

Moniusia a nie macie ustalonych godzin pracy? Kto nad Wami czuwa?

Dita obyś jeszcze kiedyś była mama.

Kamcia a powazna ta opracja? && za jego zdrówko


Dziewczyny miałam dziś sen ze urodziłam coreczke.
 
Hej dziewczynki:)

Witam się i żegnam jednocześnie...
Długo w tabelce nie byłam i znowu muszę się wynieść..
Mąż nie chce drugiego dziecka. Mówi, że na razie, ale dla mnie to ostatecznie. Teraz gra na czas,że na razie, ale wiem jak to się skończy..
Nie chce drugiego dziecko z egoizmu i wygodnictwa, więc to raczej się nie zmieni.
Nie będę tu zaglądać bo za bardzo boli, więc życzę Wam szybkiego ujrzenia II kresek i nudnych, bezproblemowych ciąż:)
Jesteście Kochane i zżyłam się z Wami bardzo..
Mam nadzieję, że jak kiedyś przestanie mnie boleć i pogodzę się z tym i zajrzę tutaj to będą SAME CIĘŻARÓWKI I MAMUŚKI!!!!!!:tak:

Postaram się cieszyć tym jednym cudem, który mam i może ból zniknie...
Powodzenia!

:-(szkoda.Trzymam za was kciuki a noz widelec maz zmieni zdanie i pochwalisz sie pozytywnym testem:-)
Trzymaj sie:-)
 
Kamcia, kciuki za męża!

cytrynowa, "czuwa" moja , a jej przyszła teściowa.. ona przyjeżdża tak na spokojnie na kilka godzin o 11, a ona to wykorzystuje.. tylko śmiać mi się chce, bo sama zaproponowała wcześniejszą godzinę, żeby wcześniej wychodzić.. a ja tak nie potrafię, tu przychodzą ludzie, nie lubię tak olewać..

Właśnie zajadam zdrowe śniadanko ze zdrowym soczkiem :) Już niedługo warzywa z mojego ogródka :) <3
 
Moniusia a to co to za interes ze takie luzy w kadrze moga byc?
Wyplate macie te sama?
Ja bym kiedyś tam postawiła sprawe jasno. Albo wszyscy przychodzą i wychodzą Tak samo albo ja mam to w doopie. Nawet jeśli miałabym się z teściową kłócić
 
Cześć dziewczyny,

dita: smutne wiadomości przynosisz :( Wierzę, że jeszcze wszystko sie u was zmieni i mąż dojrzeje do decyzji o drugim dziecku. Plusem jest to, że szczerze pogadaliście o tym i znacie wasze obecne oczekiwania. Na szczęście nie wszystkie decyzje są ostateczne, mimo, że na początku tak wygląda. Zobaczysz, że za jakiś czas będzie chciał powiększyć rodzinę, wierze w to bardzo mocno. A może takie oderwanie od starań dobrze wam zrobi i jak dojdziecie do wniosku, że chcecie to od razu się uda. Tulam.

anula: ja też miałam dzisiaj jakieś dziwne sny...pamiętałam o nich jak wstałam rano, ale potem jakoś to uleciało :/ Może i dobrze.

julia: poranne zmiany mają chociaż ten plus, że wcześniej się wraca do domku :) Udanego dzionka :) Grillowanie się udało, fajnie.

moniusia: ejjj ale to nie może być tak, że pracuje w takich godzinach i nie wyrabia tych godzin :/ Może pogadaj z nią, albo przekaż komuś, może będzie łatwiej komuś pogadać z kim nie jest związana w jakiś sposób? Często tak bywa, że poznaje się ludzi w konkretnych sytuacjach. Nie znoszę jak ludzie wykorzystują to, że są znajomymi i chcą przez to "na lajcie" podchodzić do sprawy :/ Rodzinny biznes to ciężka sprawa, właśnie w takich sytuacjach. Smacznej kawki i śniadanka ;)

kamcia: trzymam kciuki za operację twojego męża. Wszystko będzie dobrze :) Może to nie była angina? Mam nadzieję, że już będzie z twoim gardłem tylko lepiej :)

cytrynowa: piękny sen miałaś :)

U mnie 26 dc i ciąg dalszy braku jakichkolwiek objawów. W środę mam termin @, więc jeszcze jest czas. Ale to czekanie jest denerwujące. Dobrze, że czeka mnie pracowity tydzień, więc nie będę miała okazji jakoś specjalnie się tym przejmować. Pogoda barowa, bo od rana leje...a do tego wieje i jest zimno :| Chyba wyciągnę zimową kurtkę...

Udanego dnia :)
 
Witam staraczki po weekendzie majowym. Mój był okropny.

Moniusia , Fruzka- byłam w kościele wczoraj i same dzieci wkoło, takie malutkie w wózkach, chyba mnie prześladują.

Jugosława- muszę popróbować na zatoki takie inchalacje, jak mnie atakują to sterydami z nimi walczę, będę próbować coś bardziej naturalnie

Anula- GRATULACJE współczuje za to wyprysków, może faktycznie na córcie ( wiem,wiem za wcześnie na taki rodzaj hormonów), tez mi się zawsze coś zrobi, zazwyczaj jak mam jakąś imprezę, czekam więc aż coś wyskoczy bo w sobotę idę na komunie

Dita-Czytając po kolei wszystkie posty, dla Ciebie napisałam najwięcej odpowiedzi, a gdy doszłam do ostatniego Twojego posta zrobiło mi się bardzo smutno. Mam nadzieje że dojdziecie do porozumienia i wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Luśka- zdrówka dla teścia

Kamcia-trzymam kciuki za maturzystów to i dla Twojego męża potrzymam, ale jak tu pracować? Z anginą nie ma żartów jazda do lekarza po augmentin.
 
Hej hej:-)


Julia ciesze sie, ze z mezem rozwazacie powrot do staran, wszystko na spokojnie, ciesze sie, ze weeked udany kochana;-)


Dita kochana oj najchetniej wylaczylabym myslenie, ale nawet jak mysle, zeby nie myslec o tym to mysle o tym by nie myslec hehe;-). Ja staram sie nie liczyc, nie sprawdzac i aby nie bylo sexu na zawolanie, bo dni plodne, po ptostu spontan, chulaj dusza piekla nie ma. U mnie raczej wlacza sie myslenie zwiazane ze strachem, ktory z kolei zwiazany jest z doswiadczeniem:tak:


Jugoslawa oj kochana pieknie nam sie maj zaczyna, oby tak bylo dalej. Trzymam kciuki, aby do Ciebie @ nie zawitala:tak:


Moniusia kochana reset dobra rzecz, trzymam kciuki za wasze dzialania;-)



Luska kochana trzymam kciuki z atescia i za to, aby u Ciebie to bylo to:tak:


Lux no wreszcie jestes kochana:-), wspolczuje stluczki jaka mial Twoj man i tej rozprawy



Aliszia sliczne te buciki, oby szybciuko zostaly wykorzystane;-), przykro mi z powodu tej @, ale nie martw sie doczekasz sie:tak:. mam taki sam pomysl na prezent dla mojego wraz z testem. Jak ja bylam w ciazy to tez poszlam do sklepu i zobaczylam male zolte skarpeteczki z misiem, musialam je kupic, po stracie wszystko wlozylam do pudelka, mam tam test i te skarpetki i to jedno zdjecie usg.. nie moglam tego wyrzucic


Dita kochana ja tez nie mam w domu suszarki hehe, a wlosy mam dlugie za ramiona;-)


Kamcia masz racje z tymi roznymi smakami tych samych slodyczy w roznych krajach, wszystkie slodycze ktore wczesniej jadlam w PL milay inny smak i byly bardziej slodkie w US. Tylko przyznam szczerze, ze jesli chodzi o m&m’s to wole te amerykanskie, bo tamte byly niebo w gebie, u nas takich dobrych nie ma, ale batony jak mars i snickers czy milkyway byly za slodkie, w PL mniej slodkie, bo inne substancje slodzace sa dodawane. Przyznam tez ze Wedel, ktory wysla slodycze do US (bo tam sa popularne takie jak ptasie mleczko czy delicjenp) to robi je slodsze. Amerykanie sa przyzwyczajeni do slodszych rzeczy, ich platki corn flakes tez sa slodsze. A no i w klepach w US normalnie mozna kupic pierogi i normalnie tak sa opisane „pierogi”, to tam byly pelne farszu, kiedy u nas w skpepach to wszystkeigo jak na lekarstwo. No i dodam, ze wszystko czy to batony, m&m’s czy inne rzeczy sa pakowane w wieksze opakowania i tansze niz w PL, u nas kupuje sie opakowanie m&m’s male bo neicale 250g i za chyba 7 czy 8 zl, a tam opakowanie ma ponad 300 g i kosztuje jakies 3$. Natomiast powiem ciekawostke odnosnie nutelli, u nas w PL jest prawie w kazdym sklepie, a tam nie w kazdym mozna ja kupic, tylko w niektorych, bo Amerykanie maja swoje odpowiedniki.

Kochana to co czujesz w zwiazku ze strata to normalna reakcja na to wszystko, wiem bo sama przez to przeszlam i tez nauczylam sie z tym zyc, ale to jest ze mna zawsze, a w sierpniu kiedy przychodzi ten dzien zawsze jest to dzien nostalgii i zaloby.
Zdrowka:tak:


Anula trzymam kciuki aby wszystko bylo dobrze;-)


Dita kochana nie wierze w to co czytam, wez tego swojego za fraki i potrzasnij nim i powiedz czego Ty chcesz, bo to kurde wazne jest, a kochajacy facet powinien uszczesliwiac swoja kobiete, a nie odwrotnie... ja jestem ta kobieta, ktora uwaza, ze to facet ma walczyc o kobiete i dawac jej wszystko, aby byla szczesliwa... ja bym mu nagadala i za kare dala mu celibat na czas niekoreslony ...:wściekła/y:


Nusia przykro mi, ze @ przyszla, ale nie zalamuj sie, zrob badania, przerwe jesli potrzebujesz i wracaj do dzialan ze zdwojona sila:tak:


Kamcia trzymam kciuki za operacje meza:tak:


Jestem jestem. @ jeszcze nie ma, ale moze przyjsc jeszcze w ciagu dwoch dni, bo i tak bywa czasem. Wiec czekam i nie nakrecam sie na nic, jak bede testowac to dopiero wtedy jak minie tydzien i sie nie pojawi:tak:. A narazie nie nakrecam sie, mam duzo pracy, wiec luz gitara hehe. A czuje sie bardziej na to jakby miala przyjsc... Weekend minal szybko i intensywnie i bardzo fajnie, grill sie udal, czasu troche z M spedzilam, wysprzatalam dom, ogharnelam sporo rzeczy, wczoraj upieklam pyszna karkowke z sosem grzybowym, a do niej pyszne ziolowe okragle kluseczki zrobilam i surowke i pieczarki. Pychotka.:-D Pogoda byla w kratke, piatek przeplatal wszystko deszcz, zimno, cieplo, slonce i tak w kolko, sobota byla sloneczna i wczora tez byl sloneczny dzionek, ale nie bylo jakos za goraco, a dzis pochmurno i chlodno... no mamy maj helllooo?:eek:


Milego dzionka:-)
 
julia0903 tak możesz mnie awansować :) chciałam dodać test ale nie wiem dlaczego jak chcę dodać zdj.to wyskakuje mi zdjęcie które dodałam na forum pół roku temu.Spróbuję jeszcze wieczorem z innego komputera,jak mąż wróci.
Udało mi się załapać do gin. na 11maja. Ale mi się będzie ciągnał ten tydzień...
Kamcia polecam Ci zażyć angin heel. Pod język tabletki- homeopat a więc nie szkodliwy ;)
Spadam troche poczytać mojej Jagódce;)
 
reklama
Dita - przyduś go jak będzie spał :laugh2: a tak na poważnie, to przykro mi, najgorzej jak ty czegoś pragniesz a druga połówka niekoniecznie... Ale może któregoś dnia się obudzi i powie że fajnie byłoby mieć drugiego bobasa :-) Tak czy siak ciesz się swoim szkrabem a może w przyszłości coś się odmieni :tak: Powodzenia życzę!
Jugosława u mnie miała być @ dzisiaj a przylazła wczoraj i teraz mam szwedzki potop normalnie :-D Ale ja czułam że się zbliża, a jak ty nie czujesz to może coś jest na rzeczy :happy:

Kamcia zdrówka dla męża ! :tak:

A mój przyszły mąż biegnie maraton o 10-tej (o 11 w Polsce). Trzymajta kciuki :-):-)
 
Do góry