reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Tak patrzę na naszą tabelkę z terminami @ i sporo dziewczyn ma niedługo terminy :)

jazza: jak tam na froncie @? Przegoniłas francę? &&&&&&&&&

cytrynowa: aa rozumiem. Musze kiedyś spróbować tego typu knajp :)

madziolina:
@ sobie poszła, więc pracowity czas cie czeka :) Też czuję, że maj to będzie ten miesiąc ;)

anula: szkoda, że okiełznanie emocji jest takie trudne :/ No ale nikt nie mówi, że prosta sprawa. No i mam nadzieję, że starczy nam wszystkim tej cierpliwości i spokoju :) Jednak podświadomość ma potężną moc...

dita: oj tak :/ Gorsza jest niepewność czy @ przyjdzie niż sam fakt, że przyszła :/ No ale pożyjemy zobaczymy. Dzisiaj mam dobre nastawienie,a co będzie później? Zobaczymy :) Dzisiaj dobra pogoda na trampoline, bo nie za gorąco :)

moniusia: nie dziwne, że zaspiasz przy stole jak tyle macie bzykanka ostatnio :p A przecież to bardzo wyczerpujące zajęcie :D Fajnie, że testy owu się sprawdzają i pokazują ci odpowiedni moment. Dobrze zainwestowane pieniądze :) Trzymaj sie kochana i nie smuć się. Zrobiłaś wszystko co mogłaś, a teraz trzeba czekać. Nie ma innej opcji. Będzie dobrze, wierzę w to :) Tulam.

nusia: szkoda, że przyszła @ :( Z drugiej strony widać, że jeszcze twój organizm wraca do równowagi, bo 14 dniowy cykl nie jest w porzadku. A po odstawieniu od piersi często sa zawirowania. Mam nadzieję, że gin coś zaradzi i będziesz miała cykle jak w zegarku. Głowa do góry ;)

karola: oj tak, pogoda wymarzona na uroczystości. Udanej imprezy życzę :) Oby wszystko poszło po twojej myśli. Relaksuj sie relaksuj :)

kamcia: współczuję anginy :/ Zobaczysz, że wyleczysz szybciutko i wrócisz do staranek bez problemu. Jednak lepiej dobrze wyleczyć, bo wiadomo jak to jest z powiklaniami. Ja dzisiaj też grillowane mięcho czuję :D:D:D Zdrówka :)

aliszia: buciki się przydadzą już następnym razem :) Tak czy inaczej skoro to maj ma być TYM miesiącem to akurat będzie dobrze nawet 31.05 :) Mam nadzieję, że @ nie będzie jakoś szczególnie męcząca. To już jej ostatnie podrygi :)

Ufff ale ten weekend szybko minął...zawsze to co dobre kiedyś się kończy i trzeba wrócić do rzeczywistości. Taka kolej rzeczy.
Jutro ma ponoć padać, więc będzie bardzo gwałtowny powrót do realności :) hihihi
25 dzień cyklu już prawie za mną i jak na razie stres mnie nie dopada...zobaczymy co będzie jutro i we wtorek :D
 
reklama
Jugoslawa juz tuz tuz u ciebie ;-) ....

Aliszia oby butki szybko się przydaly ;-)

Dita u nas tez ładnie .... my dzisiaj zaliczylismu spacer, rowery i posiadowke przy grillu w ogrodzie ....

Moniusia dużo siły życzę !
 
Jugoslawa sa naprawdę świetne. I my mamy już swój taki ulubiony i tam zawsze pełno ludzi i ciężko o stolik.


Faktycznie sporo ma terminy teraz na dniach. Czekam na zdjęcia II. &&&& za Was trzymam
 
aliszia, wcale nie świr! :) to normalne, też już się ledwo powstrzymuję przed zakupem :)


Jugosława, o widzisz ja nawet o tym nie pomyślałam, że może i przez to tak zasypiałam :D oby tak było :) no właśnie jutro u nas też ma padać, ale dosyć ciepło ma być. Oby stres Cię nie dopadł, tylko bobas :)


Faktycznie, same testowanka. No to która chętna na następne kreski? :D Głupie pytanie :p
 
Witam

SeeYou gratuluje i pochwal sie swoim tescikiem;-) mam cie awansowac na liscie?;-)

Dita nick zmieniony zaraz dopisze reszte;-)

Jazza jak tam @? Mam nadzieje ze nie przylazla!!!

Faktycznie duzo z Was teraz bedzie testowac;-) prosze mi stad uciekac;-) trzymam &&&& za Was!!!

Anula no my tez dzis gril u brata, troche w tych tujach posiedzielismy bo przeciez mielismy robic a tu czasu byl brak:/

Ja jutroo do pracy na rano wiec zaraz mykam spac!!!o 4 trzeba wstac:/ i 6 dni...

Moniusia to mam nadzieje ze piekny prezent dasz swojemu M!

Jugoslawa kochana ty tez zaraz termin @!! Wiec akysz akysz!!!

Aliszia wspolczuje ale trzymam kciuki za kolejny cykl&&&&&
 
Dzień dobry ;-)

Cala noc snily mi się koszmary grr ..budzilam się co chwilę ....

Ide mlodego do szkoły szykować ....
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki:)

Witam się i żegnam jednocześnie...
Długo w tabelce nie byłam i znowu muszę się wynieść..
Mąż nie chce drugiego dziecka. Mówi, że na razie, ale dla mnie to ostatecznie. Teraz gra na czas,że na razie, ale wiem jak to się skończy..
Nie chce drugiego dziecko z egoizmu i wygodnictwa, więc to raczej się nie zmieni.
Nie będę tu zaglądać bo za bardzo boli, więc życzę Wam szybkiego ujrzenia II kresek i nudnych, bezproblemowych ciąż:)
Jesteście Kochane i zżyłam się z Wami bardzo..
Mam nadzieję, że jak kiedyś przestanie mnie boleć i pogodzę się z tym i zajrzę tutaj to będą SAME CIĘŻARÓWKI I MAMUŚKI!!!!!!:tak:

Postaram się cieszyć tym jednym cudem, który mam i może ból zniknie...
Powodzenia!
 
Mi się zmieniły godz. pracy i pracuję od 8.. tylko szkoda, że moja przyjaciółka, która ze mną pracuje.. tego nie rozumie i przyjeżdza sobie jak chce wcześniej jak na 9 to na 10:30, a teraz pewnie nic się nie zmieni. Trochę to niesprawiedliwe, bo wyłazić będzie o tej co ja..no, ale cóż.. odkąd ze mną pracuję zmieniłam o niej zdanie - że jest mega leniwa i olewatorska :(


anula,
pewnie przeżywasz to wszystko i dlatego :) miłego dnia :)

Dita, eh przykro mi Kochana ;/ te chłopy takie już są.. tylko żeby Was to nie skłóciło.. zrozumie, sam do tego dojdzie.. a może uda wam się 'wpaść kontrolowanie' :) ? Wracaj do nas i tak jak mówisz ciesz się szczęściem małym swoim :) Masz naprawdę dużo :)))! Buziaki ;*


Eh jadę po mleczko do kawki, bo zasypiam. Miłego dnia dzieczynki ;*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja :-)

anula88
widzę, że ciężka noc za tobą, ale plusem jest to, że to była tylko wyobraźnia a nie rzeczywistość ;-)

Trzymam kciuki za kolejne testujące (mam nadzieję już mamuśki) :tak::tak::tak:

A u mnie albo cudowne uzdrowienie albo cisza przed "burzą". Migdał mam spuchnięty, ale oderwała się ta biała narośl nad nim i już mnie gardło nie boli. Hmmm podejrzana sprawa... no i oczywiście jak to ja - nic nie boli to do lekarza nie idę. Teraz to już by mnie tylko gorączka wygoniła do lekarza.
Dzisiaj mój mąż ma operację, nawet nie wiem o której bo miała być o 8 a dalej czeka. Trzymajcie kciuki bo biedaczek strasznie się stresował i jak to facet - przeżywał jak mrówka okres :-p
 
Do góry