reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Witam,

jestem tu pierwszy raz...i witam wszystkich.

Mam juz synka który ma 8 lat a ostatnimi czasy staramy się z mężęm o jeszcze jedno dziecko, mam nadzieję że będzie skutecznie bo "pracowaliśmy" akurat w czasie jajeczkowania... jeszcze kilka dni i zobaczymy co z tego będzie... liczę że się nie doczekam @

:-)
 
reklama
Jugosława, chciałabym, żeby Ci się udało :) :* może akurat teraz .. :)

aniakom, witaj, powodzenia :-)


Ja zrobiłam sobie przerwę, ale jeszcze muszę coś napisać mgr zanim pranie się zrobi i akurat pójdę powiesić i będę szaleć w tym ogródku ^^ ;-)

Wybrałam stół do mojego przyszłego domku: Duży stół 230x100 cm Retro Scandinavia z dębowym blatem - Finlandia - Stoły | sklep internetowy Black Cat Design ^^ w czerwcu inwestuję^^ chciałam większy, ale nie mogę znaleźć rozkładanego takiego, a ten akurat się zmieści i nie będzie zagracał :) wszyscy się ze mnie śmieją, że już kupuję i w ogóle, ale ja nie chcę wszystkiego na ostatnią chwilę, lubię tak sobie zbierać ;P a mam gdzie trzymać, więc co stoi na przeszkodzie, PRAWDA? :D

Oprócz nas dwójki to jeszcze 8 dzieci na upartego się zmieści :D
 
Aniakom witaj ;)

Jazza dziękuję

Moniusia jak masz gdzie trzymać i wiesz że do całokształtu będzie Ci pasować to pewnie że trzeba zbierac. Potem wszystko kupić za raz to kupa kady
 
Karola
Przykro mi, że test negatywny :-( jak ja nienawidzę tego widoku jednej kreski!!:wściekła/y:
Ale dopóki @ nie ma...Wiesz, zawsze szansa jest:tak: Na razie nie martw się o następny cykl:) jeszcze ten się nie skończył :tak:


Misia
Przejedź się do nich, przejedź..Może inaczej rozmawiają twarzą w twarz. I pewnie, że w listopadzie będziesz już w ciąży! Wszystkie będziemy!:tak:

Moniusia
Miłego spędzania czasu na świeżym powietrzu:) Skończyłaś już wszystko pisać?
A stół duży :-D No i dobrze, jeszcze kilka dzieci się zmieści :-):happy2:

Jazza
Taka sesja zdjęciowa z odpowiednim fotografem - cud, miód i orzeszki... ( A już miałam napisać z odpowiednim modelem...coś głowa mi szwankuje, bo na pewno jesteście razem bardzo piękni fotogenicznie :cool2:). I później pamiątka na całe życie:) A suknię chcesz długą czy krótką?

Jugosława
My tez urlop w czerwcu mamy zaplanowany:) Druga połowa:) mam nadzieję, że pogoda nam dopisze :-D
gdzie się wybieracie?
No i następnego cyklu NIE BĘDZIE!!!!:tak::-D

Cytrynowa
To odpoczywaj:) Mówisz, że jutro pogoda gorsza?:-( nieeeee :sorry2:

Aniakom
Witaj:)
Oby @ nie przylazła:) Pierwszy cykl starań?:tak:


Pogoda bardzo ładna:) Może nie upalnie, ale jest fajnie :) (jaki rym:cool2:)
Brzuch mniej boli, kręgosłup odpuścił...jupi!

A gdzie Luśka? Anula? Limonka?
 
hej u mnie pogoda super wlasnie wrocilam z ogrodu z nosa leci gardlo boli ale szkoda nie wykorzystac takiego dnia.R mnie wkurzyl bo traktuje mnie jak jak jajko i mam zakaz pielenia itp buuuu chce to niech sie wieczorami buja bez laski.
Karola przykro mi ze 1 kreska ja w tym miesiacu nie spodziewam sie 2 kresek i nawet nie mam zamiaru testu robic.
 
Ostatnia edycja:
kamcia: ooo widzę, że i tutaj rajdowa żyłka :) Ale ty też prowadzisz czy tylko twój chłop? Ta adrenalina :)
Ani ja ani mąż nie jesteśmy kierowcami. Tomek prowadzi stronę internetową o motoryzacji. Ja jestem od papierkowej roboty. Jakby któraś z was była zainteresowana (albo partnerzy) to zapraszam do polubienia https://www.facebook.com/mototrends?fref=ts
A co do rajdów to ja bym chętnie sobie poszalała, ale nigdy jako pasażer ;p

SeeYou
ponowne starania zaczęliśmy w marcu. Po 3 cyklach wybrałam się na kontrolę do lekarza i pozwolił nam strać się po 4 cyklu bo stwierdził, że dalsze czekanie nie ma sensu.

Dziewczyny moje tsh to 1,80 i wyczytałam, że jodem mogłabym troszkę zbić. Od 2 miesięcy biorę vita-miner prenatal myślicie, że to coś da?

Haruna współczuję tak dotkliwej @ :( Ale na twoim miejscu poszłabym do ginekologa bo na teście na 100% jest taka sama blada krecha jak ja miałam w pierwszej ciąży. Więc jeśli zaszłaś w ciążę to możliwe, że poroniłaś i lekarz musi to skontrolować.

Natka
współczuję straty :(:( życzę powodzenia w kolejnych staraniach

aniakom
witaj i powodzenia :)
Wczoraj miałam pracowity dzień bo zrzuciłam z Tomkiem 3 tony węgla. W nocy umierałam z bólu, ale już jest wszystko ok. :)
 
reklama
Do góry