reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Hej, hej:)

Lux, super, ze dałaś znak, ale szkoda, ze takie info,,,:-( Ale ta @ podejrzanie krótka...Robiłaś test na wszelki wypadek??

Moniusia
Mi w młodości często leciała krew z nosa..Np.stałam i rozmawiałam z kimś, a nagle ktoś na mnie z przerażeniem patrzy, a tu mi krew ciurkiem z nosa leci.. Masakra! Ale ja osłabiona byłam i chyba zestresowana, bo lekko w domu nie miałam i chyba organizm dawał mi znaki, że coś jest nie halo... Odkąd żyje mi się dobrze, to takich akcji nie mam...Może sprawdź sobie ogólne wyniki? Mocz, krew?

Aliszia
Zazdraszczam spania w dzień:)

Jugosława
Może podnieś sobie hemoglobinę jedzonkiem:) Więcej mięska, buraczków, szpinaku, fasolki, brokułów, jajek i no warzywka:) Ja przez to, że mięsożerna jestem i dużo warzyw wcinam hemoglobinę z reguły mam wysoką..ale może to tez geny?

Julia
Odliczanie do wolnego jest najfajniesze;) Jest na co czekać, hehee:tak:

Nusia
Może miałaś akurat jeden z tych cykli bezowulacyjnych w roku...W takim razie teraz już tylko owulacyjne będą:tak:

Natka
Przykro mi z powodu Twojej straty:-(
Co do leku to chyba lepiej zapytac się jakiegoś lekarza..A czy brać go masz to już chyba indywidualna sprawa..Tego jak się czujesz....


Cytrynowa
Oby na katarze się skończyło.. teraz pogoda taka zdradliwa, ze można wszystko złapać po kolei..brrr...

Jazza
My też za ślub płaciliśmy, i mieliśmy takie kameralne przyjecie..No ale spontanicznie wyszły tańce, hehe:) Fajnie było:) A suknię miałam piękną...ach, się wzruszyłam:)
To jak będziesz wracać do USA to daj znać..Spakujesz mnie jako bagaż i polecę z Tobą :cool2::-D:rofl2: Choć obawiam się, że zdeczko przekroczyłabym dozwolone kg bagażu..:-D:cool:


Karola
Jak testowanko??????????????????:tak:

Haruna
Mam nadzieję, że brzuch mniej boli dzisiaj??

U mnie @ wczoraj przylazła, kręgosłup mnie łupi, PMS dopiero rano mi się zaczął z bólem brzucha i tylko warknęłam na mojego to od razu uciekł do auta i pojechał do pracy:-D


Więc Julia możesz mnie wpisać na 17.05., 7cykl starań, bo ten cykl był dłuższy, wiec ten powinien być krótszy - mam na zmianę:) Ale przynajmniej jakaś regularność jest:tak:

Miłego dzionka:)
 
Ostatnia edycja:
Cześć:)

Ale żeście nadrukowały przez ten jeden dzień;p

U mnie pogoda piękna i czekam sobie na @ i niech mnie nawet nie wkurza, że się spóźni. Innej opcji nie widze bo test negatywny mi z rana wyszedł.. Następny miesiąc stracony, bo M wybywa do pracy na weekend majowy i cudu nie ma. Jak się wstrzeli to może w jeden płodny dzień.. Bądź co bądź to zrobimy sobie taką mentalną przerwe, a nóż widelec się wstrzeli;p

Jazza, twój optymizm poprostu zachęca do życia i szczerze zazdroszcze US. Sama bym chętnie wyjechała, ale nie potrafie tak żuciec wszystkiego. Nie potrafiłabym zostawić rodziny.. Ja jestem typem domatora i może dlatego;/ Ale ty korzystaj z życia:)

Lux, no nareszie się odezwałaś:) Może to jednak nie była @. Testowałaś?

Haruna, dasz rade. Nastęnej @ nie będzie:)

Juguś, może w tym szaleństwie jest metoda i odpocznij od tych monitoringów, bo w pewnym sensie to może też Was blokuje.. Taki seks na zawołanie;/ Skądś to znam;/

Temat teściowych jest mi obcy, bo moja teściowa nie żyje i nie zdążyłam jej poznać. Natomiast teścia mam spoko, ale na odległość:) Nie wyobrażam sobie z nim mieszkać bo to choleryk, a ja też.. Co chwile nad nami byłyby burze z piorunami;p

Dam znać jak @ przylezie, bo brzuch boli...
 
Witajcie dziewczyny,

Haruna-współczuje objawów, ja mam zawsze znośne @

Moniusia- mojemu mężowi na krwotoki z nosa pomaga Wit. C, jak mu się krwotok przytrafi to bierze 3 razy dziennie po 1000mg . Tak żeby się wchłonęło ile się da i zapomina o problemie, a zdarza mu się czasami z przemęczenia.

Natka- Hej, sertralina nie powoduje zmian poziomu prolaktyny jako jeden z nielicznych leków z tej grupy więc nie powoduje zaburzeń hormonalnych. Jeśli mówiłaś lekarzowi że będziesz się starać o dziecko to pewnie dlatego taki lek Ci przepisał.
Jeśli jeszcze czekasz z poczęciem to chyba lepiej brać, Ew. pod kontrolą lekarza zmniejszać dawkę. Nie zajmuję się selektywnymi inhibitorami zwrotnego wychwytu serotoniny tylko neuroleptykami głównie, więc nie mogę udzielić więcej info, ale lekarz wie co robi, a jeśli nie masz do niego zaufania to jak najszybciej zmień, bo zaufanie do psychiatry jest bardzo ważne.

Cytrynowa- współczuje, katar to moje przekleństwo, zwykle mam przez pół roku i to nie z powodu alergii tylko wiecznych przeziębień.

Jazza-jak ja cię rozumiem, ciągle się gdzieś walnę i wyglądam jak dziecko wojny. Ręce i nogi wiecznie poobijane

Lecę zaraz na zabiegi na kręgosłup lędźwiowy, wykupiłam sobie w pracy pakiecik: laser, krio i prądy bo na NFZ mam termin na listopad-to myślę że odwołam bo w ciąży będę (oby).
Oczywiście z Instytutu Kardiologii się nie odezwali i nie odbierają… się będę musiała przejechać do nich może w piątek.
 
Hej kochane ;*
Dzięki za rady, czasem musi coś polecieć ;) Miałam wysokie ciśnienie zawsze 90 na 60 (częściej trochę niżej ;P) a tu nagle te drugie 120 ;)

jazza, moja kochana babcia idąc po ulicy uderzyła w słup i mówi "przepraszam panią" i poszła dalej :D :D :D

Zostałam dziś w domku, kończę rozdział mgr i na ogródek lecę :)
 
Hej kochane:-)

Edita spoko kochana dam znac i bedziemy pakowac Cie w bagaz hehe. Wspomnienia ze slubu na pewno piekne i na cale zycie. Z bylym narzeczonym planowalam wielki slub i wesele itd, ale wyszlo jak wyszlo i dobrze, bo pewnie juz teraz bylabym po rozwodzie i miala zalozona kartoteke na policji z powodu jego pobicia albo innych rzeczy hehe. No a z M planuje slub cywilny, kameralnie, bo to ma byc nasz dzien i chcemy, aby byl tlyko nasz. Suknie bede miec biala i elegancka, mam pare pomyslow. Kilkoro gosci i moze jakis obiad, a potem juz tylko my:-D. Marzy mi sie sesja zdjeciowa na Starym Miescie i w Lazienkach:-D. Niech @ szybko pojdzie i niech nie bedzie uciazliwa ;-)

Karola ja z PL nigdy nie czulam sie zwiazana i nic mnie tu nie trzymalo, a jedynym powodem powrotu byl moj tata, ale wiem ze i to da sie jakos zalatwic, a mozlwosc, ze mnie i moich przyszlych tesciowych bedzie dzielia taka ogromna odleglosc jeszcze bardziej przemawia za tym wszystkim:-D

Misia ja to urazowiec pierwszej kategorii jestem hehe, dwa tygodnie przed komunia mialam wypadek, ktory skonczyl sie szyciem nogi i do dzis mam duza blizne pod kolanem, troche zbladla, ale jest duza. mam pare innych blizn, juz nie wspomne o latwosci nabijania sobie siniakow. Kiedys wywalilam sie na silowni, a siniaka mialam wtedy takiego, ze wygladalam jak ofiara okrutnej przemocy. oferma jestem i tyle :-D

Moniusia to babacia niezla:-D, powodzenia w pisaniu pracy kochana;-)

U nas tez slonecznie, chlodnawo, ale licze, ze bedzie cieplej. Pikna pogoda:-D

Milego dzionka:-)
 
Cześć wszystkim,

cytrynowa: to ładnie ci skoczyła hemoglobina po tym. Muszę wypróbować i ja :) Jak tam katar?

jazza: na szczęście lubię buraki, więc nie bedzie problemu z piciem soków :D Ooo to jak w tym roku chcecie cywilny wziąć to czeka was przyjemny stresik :) A ile sie teraz na miejsce w urzędzie czeka? Udanego dnia w pracy :D

nusia: u mnie też pięknie :) Nawet ciepło i wiaterek słabiutki tylko. Pranie mi ładnie schnie na balkonie :D Przypięłam tylko spinaczami na wszelki wypadek :)

edita: @ przyszła i pójdzie. Niech te wszystkie @ się gdzieś wybiorą w podróż w jedną stronę :p Biedny twój chłop rano :D:D:D Co do hemoglobiny to mam nadzieję, że się podniesie. Zamierzam się szpikowac hemoglobonowym jedzonkiem :D

karola: taki seksik z doskoku najlepiej działa ;D Żołnierze będą zmotywowani to ataku!!! Przyczają sie i dopadną komórkę jajową w odpowiednim momencie :D:D:D Tak wiec mąż się wstrzeli :D Teraz dobry czas na odpoczynek psychiczny, bo majówka za pasem, potem boże ciało. My jeszcze urlop w czerwcu planujemy, więc akurat wszystko ładnie się składa.

haruna: jak się dzisiaj czujesz? Lepiej trochę?

misia: owocnych zabiegów :) Szkoda, że instytut milczy :/ Może jak sie będzie łazić i przypominać to w końcu się coś zmieni? Eh takie czasy :/ Kardiologia ponoć oblężenie przezywa. Zdecydowanie odwołasz zabiegi na listopad :D Jestem tego pewna :)

moniusia: hihi zabawna historia z twoją babcią i słupem :D;D:D Szybkiego skończenia rozdziału i miłych ogródkowych szaleństw ;)

U mnie 14dc, więc jak była owu to już po. Teraz tylko ostatnia wizyta kontrolna pod koniec przyszłego tygodnia i przerwa na 1-2 cykle, a może dłużej. Zobaczę ile wyjdzie :) Nawet bym nie szła na tą wizytę, ale lepiej zobaczyć czy prawy też zaczął pracować i torbiel się nie robi. A potem błoga wolność od przychodni :D:D:D Zobaczymy co to przyniesie...oby fasolkę ;D

Udanego dnia baby! :D
 
Jugoslawa katar jest bo był. Ale lzejszy. Myślę czy to nie pylki przypadkiem.


Miałam dziś pracować. A tu doopa. Z dostawa problem i dziś wolne a jutro praca. ;(
 
cytrynowa: ja też mam ostatnio bardziej nos zapchany. Może faktycznie pylić zaczęło...nie ma to jak niespodziewane wolne :| No ale plus jest - wolne :)
 
reklama
Do góry