reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Cytrynowa
Szyszki??? To coś do jedzenia? :)

Jazza
Jakoś wyobrażam sobie Cię w krótkiej sukni.. nie mam pojęcia czemu-zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nigdy na oczy Cię nie widziałam. .hehe:) ;)

Jugosława
A ja zapraszam w Sudety:) pięknie u nas też:)
 
reklama
Migduch kochana ja wiem co czujesz, bo w 4 sierpnia minie 6 lat kiedy stracilam moja pierwsza ciaze w 10 tygodniu, wiem jak to jest, przeszlam depresje.... ja najwieksza optymistka przeszlam wtedy depresje...z biegiem czasu nauczysz sie z tym zyc, ale zawsze to bedzie z Toba. Teraz sie staram o pierwsze dziecko i tez czekam na wymarzone pierwsze dziecko i macierzynstwo...przytulam najmocniej jak umiem...
 
jazza dziekuje za twoj wpis.... nie wiedzialam ze tez czekasz na pierwszego maluszka:( wydawalo mi sie ze tutaj juz wszystkie dziewczyny maja dzieci:( Wiesz ja nie wiem co mi jest teraz, jestem po prostu osowiala i placze, niby wszystko jest ok, swiat leci do przodu, wiem ze mozna znowu zaczac sie starac i ze to byla wczesna ciaza ale....no wlasnie to "ale" jest najgorsze, po prostu to "ale" to jest to co we mnie siedzi gdzies gleboko i bardzo placze:(
 
Edita rozpuszczone cukierki krowki z maslem i ryzem preparowanym.


Jazza chyba chodzi o te właśnie.
 

Załączniki

  • 1429711493800.jpg
    1429711493800.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 58
Migduch
Chciałabym Ci pomócc ale nie wiem jak.. słowa chyba nie pomogą:( poplacz sobie, pozwól sobiena żal i żałobę w sercu..
Ściskam...

Cytrynowa
Pychota!!!!!! Moze się na nie skusze..:)

Jazza
Takie nóżki trzeba pokazywać:)
 
Migduch, bardzo, bardzo mi przykro, moge sobie tylko wyobrazic co czujesz... :(( tule Kochana:***


pisalam Wam o mojej kuzynce, jest bardzo Zle:( zatrucie, cc o wiele za wczesnie:((((


same zle wiesci dzisiaj....:((

Troche nie na temat...
Czy chcialaby ktoras z Was dolaczyc do grupy na fb,albo watek zamkniety utwaorzyc,zeby tam tez od czasu do czasu popisac, Oczywiscie nazwa nie zwiazana ze staraniami na fb, ja mam jakas schize ze ktos mnie rozpozna I nie moge do konca pisac co chce. Widzialam, ze staraczki 2015, gdzie kiedys sie udzielalam, tez stworzyly grupe zamknieta, co Wy na to?
 
Limonka
A w którym tyg..jest twoja kuzynka? I co teraz? :(

Ja pisalam (jeszcze piszę) na staraczkach od jesieni 2014 i utworzyłysmy wątek zamknięty.. jedyny minus-forum podupadlo, bo większosc zaciazyla i przestała się udzielać a nowe staraczki nie dochodziły. . Więc teraz kilka wpisów na dzien albo i na kilka dni...
Sama nie wiem..
 
reklama
A no mamy forum zamkniete. Też się tam udzielam. Myślę że jeśli ktoś ma jakieś obawy to można założyć coś takiego. Ale czy forum czy fb to ja nie powiem
 
Do góry