reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

cytrynowa: eee to nie jest źle :D Dzisiaj pogoda piękna, więc nie będzie aż tak szkoda. A jutro jak ma być gorzej to akurat w pracy się nie odczuje tak bardzo :D

aniakom: witaj :) Powodzenia w staraniach. A który masz dc?

moniusia: pewnie już szalejesz w ogródeczku :) Pewnie, jak masz miejsce to czemu nie kupić wcześniej. Oszczędzisz sobie nerwów na koniec jak będzie się chciało mieć szybko a na niektóre rzeczy się czeka. Faaaajnie tak meblować domek :)

jazza: no zobaczymy, zobaczymy ;) Nadzieja zawsze jest :)

edita: o, widzę, że czerwiec popularny na urlop :) My planujemy w góry jechać (Sudety albo Beskidy) na tydzień i jeszcze gdzieś na drugi tydzień. Na razie wszystko w planach. Zobaczymy co z tego wyjdzie :) A wy wybraliście miejsce?

fruzka: chłop martwi się o ciebie :D No ale jak sie dobrze czujesz w miarę to na dwór można wyjść, nawet warto. Słonka trochę podłapać :) Może szybciej wyzdrowiejesz :)

kamcia: hihi czyli masz żyłkę kierowcy rajdowego :D Co do konkretnych witamin się nie wypowiem, bo takich nie brałam, ale trzeba brać porpawkę na to, że przyswajalność jest różna :/ Widze, że macie już zapas węgla na zimę. Przynajmniej z głowy :)
 
reklama
Hej dziewczyny, u mnie niestety sie nie udalo:( Takze dolaczam do grona staraczek ale pozniej, na razie musze sobie zrobic przerwe. Trzymam kciuki za was wszystkie!:)
 
Fruzka
Jak Ci się spóźni @ tydzień, to chyba jednak zrobisz test, co?:-D:-p A mąż dba o Ciebie, znaczy się - tylko się cieszyć, ze tak się troszczy :-D

Kamcia
Wg mnie masz ładne TSH:) A czy tak zbijesz to nie wiem..nie znam się:(
3 tony? Ludu, ludu! Wow! Daliście czadu!:tak:


Luśka
Ale co się dzieje... tak ogólnie? czy fizycznie coś nie tak?

Jugosława
My Łeba:) A ja z Sudet jestem:) Dobre, jak tu przyjedziesz to akurat ja wybędę nad morze, dojodować sie:)

Migduch
O Boże... Tak mi przykro Kochana... Tulam i ściskam...
Nie wiem co napisać...
 
Moniusia fajny ten stol i duzy przestronny, pieknie sie prezentuje. A jak masz gdzie trzymac to pewnie, ze powoli kupuj, potem wszystko na gwalt kupowac to za duzo stresu:tak:


Edita hehe kochana my oboje piekni fotogenicznie heheh mucha nie siada klisza nie peka:-D:-p. A co do sukni to podobaja mi sie i takie i takie, ale ostatnio mysle o krtoszej do kolan. Dobrze, ze mniej Cie boli, oby szybko i jak najmniej bolesnie przeszlo;-)


Fruzka ah ten Twoj facet, ale pamietaj, ze sie troszczy chlopina, zdrowka zycze:tak:


Kamcia chyle czola, 3 tony to ladny wynik, strongmani:-)


Luska oby dobre samopoczucie szybko wrocilo:tak:


Jugoslawa kochana nadzieja to podstawa w tych sprawach, bedzie dobrze. Fajny pomysl z urlopem, ja dawno w gorach nie bylam, a chetnie bym zakopane odwiedzila poochodzila;-)



Migduch kochana brak mi slow... wiem co czujesz i mocno przytulam, jestesmy z Toba
 
Czesc z was napewno wie co czuje....:( Tylko ze ja sie czuje podwojnie przegrana bo wy juz macie chociaz po jednym dzieciaczku a ja nie mam zadnego:( Pierwsza ciaza i obumarla:(((( Az sie boje myslec o dalszych staraniach....a i tak musze zrobic teraz przerwe:((( Dlaczego innym sie udaje a mi nie? :(
 
Witajcie dziewczyny,

Haruna-współczuje objawów, ja mam zawsze znośne @


Ja też mam zawsze znośne, teraz pierwszy raz nie poszłam do pracy...

Haruna współczuję tak dotkliwej @ :( Ale na twoim miejscu poszłabym do ginekologa bo na teście na 100% jest taka sama blada krecha jak ja miałam w pierwszej ciąży. Więc jeśli zaszłaś w ciążę to możliwe, że poroniłaś i lekarz musi to skontrolować.

Jak się skńczy ta krwawa rzeź to pójdę na bank do lekarza. W sobotę zrobiłam test i wyszła blada druga... w poniedziałek rano już nie wyszło nic i wieczorem po porannych bólach zaczęłam krwawić.
:-:)-(
 
Migduch tulam cie mocno. I Tobie się uda. Musisz tylko mieć nadzieję.



Dzień wolny spozytkowalam na sprzataniu i pichceniu. Mam czystą garderobe i szyszki. Któraś chętna?
 
reklama
Czesc z was napewno wie co czuje....:( Tylko ze ja sie czuje podwojnie przegrana bo wy juz macie chociaz po jednym dzieciaczku a ja nie mam zadnego:( Pierwsza ciaza i obumarla:(((( Az sie boje myslec o dalszych staraniach....a i tak musze zrobic teraz przerwe:((( Dlaczego innym sie udaje a mi nie? :(

Migduch Kochana... ja akurat mam dziecko ale są tu dziewczyny po poronieniach, które dzieci nie mają. . Poza tym myślę że chyba dla każdej kobiety to wielka strata i ból. . Zycie nie zawsze jest sprawiedliwe, trzeba po prostu dawać sobie radę z tym co jest...
Bedzie dobrze i do Ciebie uśmiechnie się słoneczko:)
 
Do góry