reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

musisz zrobić badania jakieś..
masz rację stymulacja o ostatni przystanek przed in vitro,a ale obawiam się,że normy czasowe i tak muszę być zachowane. Mi w tym roku dopiero albo aż rok mija udokumentowanego leczenia. Nie wiem tylko o co z tym wiekiem chodzi. Kobieta nie może przekroczyć 40lat czy mężczyzna też..?
 
reklama
Hej hej , jak dzionek leci ?:-)
Haruna przykro mi, już myślałam że tam dwie kreseczki były a tu masz :-( ale nie poddawaj sie ! :-)

Moniusia, może jakaś osłabiona jesteś, że krew z nosa ci leci? Moja koleżanka jest w ciązy i ma tę delegliwość nagminnie, a ja przyznam że w życiu mi się to nie przydarzyło ;-)

Dziś znów pogoda piękna a ja miałam takie spanie, zjadłam obiadek i lulu, dopiero wstałam :-D
 
jazza: ty przy wysiadaniu a ja mam epizod z wsiadaniem do autobusu...do tej pory nie wiem jak ja to zrobiłam, ale chyba musiałam postawić nogę w powietrzu i nie trafiłam w podłogę autobusu i orła wywinęłam pod drzwiami! Normalnie momentalnie cały autobus na mnie a ja ni z gruszki ni z pietruszki zaczełam się śmiać jak opętana :D

edita: pewnie, że tak. Pamiętam swój pierwszy cykl starań :D Chyba ze trzy testy ciążowe przed @ zrobiłam i na betę latałam jak mi się lekko spóźniał @ :D Zawsze zakładamy optymistycznie - no i dobrze :) Ciężko pewnie tak całkowicie zapomnieć o staraniach, ale da się trochę umysł przewietrzyć i naładować pozytywną energią. Podoba mi się twój plan z majem :D

diore: słyszałam właśnie, że nabory do programu rządowego trwają bardzo krótko. Niektórzy szukają miejsc po całym kraju...trudno się dziwić, bo to trochę kasy kosztuje :/ Wydaje mi się, że mężczyzna może mieć powyżej 40.

lux: wreszcie! Smutno tu było bez ciebie :( Krótka ta twoja @ jakaś. Zawsze tak masz?

haruna: ojej :/ Współczuję :( Mam nadzieję, że jutro będzie lżej.

moniusia: oj :/ Może ciśnienie ci spadło? Mnie czasem leci krew z nosa, ale to zwykle po ciepłej kapieli.

aliszia: nieźle :D Mnie ostatnio na szczęście spanie odpuściło, bo też musiałam sobie drzemki ucinać :)

Mnie coś podbrzusze pobolewało dzisiaj...Są już wyniki moich podstawowych badań krwi i moczu. Wszystko w porządku. Cieszę się, bo cholesterol i trójglicerydy mi się obniżyły :) Nie widać, żeby mnie brała anemia, chociaż hemoglobiny mam tylko trochę powyżej minimalnej normy, wiec może dlatego jestem lekko osłabiona i włosy mi trochę lecą. No nic, podpytam internistę jak sobie to poprawić :) Ale to jakoś przy okazji, bo nie chce mi się specjalnie lecieć na wizytę.
 
jazza: ty przy wysiadaniu a ja mam epizod z wsiadaniem do autobusu...do tej pory nie wiem jak ja to zrobiłam, ale chyba musiałam postawić nogę w powietrzu i nie trafiłam w podłogę autobusu i orła wywinęłam pod drzwiami! Normalnie momentalnie cały autobus na mnie a ja ni z gruszki ni z pietruszki zaczełam się śmiać jak opętana :D

edita: pewnie, że tak. Pamiętam swój pierwszy cykl starań :D Chyba ze trzy testy ciążowe przed @ zrobiłam i na betę latałam jak mi się lekko spóźniał @ :D Zawsze zakładamy optymistycznie - no i dobrze :) Ciężko pewnie tak całkowicie zapomnieć o staraniach, ale da się trochę umysł przewietrzyć i naładować pozytywną energią. Podoba mi się twój plan z majem :D

diore: słyszałam właśnie, że nabory do programu rządowego trwają bardzo krótko. Niektórzy szukają miejsc po całym kraju...trudno się dziwić, bo to trochę kasy kosztuje :/ Wydaje mi się, że mężczyzna może mieć powyżej 40.

lux: wreszcie! Smutno tu było bez ciebie :( Krótka ta twoja @ jakaś. Zawsze tak masz?

haruna: ojej :/ Współczuję :( Mam nadzieję, że jutro będzie lżej.

moniusia: oj :/ Może ciśnienie ci spadło? Mnie czasem leci krew z nosa, ale to zwykle po ciepłej kapieli.

aliszia: nieźle :D Mnie ostatnio na szczęście spanie odpuściło, bo też musiałam sobie drzemki ucinać :)

Mnie coś podbrzusze pobolewało dzisiaj...Są już wyniki moich podstawowych badań krwi i moczu. Wszystko w porządku. Cieszę się, bo cholesterol i trójglicerydy mi się obniżyły :) Nie widać, żeby mnie brała anemia, chociaż hemoglobiny mam tylko trochę powyżej minimalnej normy, wiec może dlatego jestem lekko osłabiona i włosy mi trochę lecą. No nic, podpytam internistę jak sobie to poprawić :) Ale to jakoś przy okazji, bo nie chce mi się specjalnie lecieć na wizytę.
no walsnie, ze nie, zawsze mam dluzsze, nie wiem co tej @ odbilo
 
Lux wspolczuje @:/ podaj termin kolejnej @...kiedy bedziesz miec dostep do neta?

Haruna kochana podaj date kolejnej @...i ktory to cykl

Ja juz w autobusie w drodze do pracy, jeszcze 3 nocki! I wolne;-)
 
reklama
Do góry