reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Nie przywitalam sie wiec sie witam troche mnie nie bylo ale juz postaram byc juz czesciej.U mnie cykl sie poprzestawial @ mialam miec 1.05 a dostalam 4 dni temu cykl trwal tylko 17 dni...to tak w skrocie co u mnie
 
oprogramowanie, on wiekowy byl i nawet wgrywanie nowych windowsow juz nie wchodzilo, mulil sie, bateria szybko siadala

Moj tez juz fiksuje i dlatego nie korzystam wole juz pomeczyc sie z tel chociaz ciezko mi sie pisze i jak chce odp na kilka postow w jednym to juz jest problem.Co do mojego antyku to musze go oddac do naprawy niech mi wgraja nowy system i zrobia co potrzeba
 
cytrynowa: właśnie tak czytałam, że odpowiednia dieta dobrze działa na hemoglobinę. Ja ostatnio wcinam dużo natki i teraz wiem, że potrzebuję, więc organizm sam się upomniał :D

julia: spokojnej pracy :)

lux: hmm to faktycznie dziwne. Może to jednorazowa sytuacja. Z jednej strony fajnie, bo krócej, a z drugiej się człowiek zastanawia o co chodzi :)

nusia: witaj :) Coś krótki ten ostatni cykl. Może to jakieś krwawienie międzymiesiączkowe?

Dobrej nocy dziewczyny, do jutra ;)
 
cytrynowa: właśnie tak czytałam, że odpowiednia dieta dobrze działa na hemoglobinę. Ja ostatnio wcinam dużo natki i teraz wiem, że potrzebuję, więc organizm sam się upomniał :D

julia: spokojnej pracy :)

lux: hmm to faktycznie dziwne. Może to jednorazowa sytuacja. Z jednej strony fajnie, bo krócej, a z drugiej się człowiek zastanawia o co chodzi :)

nusia: witaj :) Coś krótki ten ostatni cykl. Może to jakieś krwawienie międzymiesiączkowe?

Dobrej nocy dziewczyny, do jutra ;)
ja sie nie zastanawiam o co chodzilo mojej @ cieszylo mnie, ze tak szybko se poszla, papapaaaaa :)
 
część, jestem tu nowa, straciłam bliźnięta na początku kwietnia, teraz obecnie jestem na etapie spotkań u psychiatry, czyje się tak sobie ale on daje mi leki na depresję, konkretnie asertin 50mg. i tu moje pytanie: czy któraś z was miała doświadczenia z tym lekiem??? czy jeśli zacznę go brać , a np. za 3 mc. jak już będę mogła się zacząć starać to będzie to miało wpływ na moje ewentualne zajście w ciążę??? czy może lepiej go nie brać te parę mc i zacząć brać np. witaminy na energię, bo szczerze powiem że oprócz braku energii i senności smutku to raczej nie widzę u siebie pogłębiania się mojego stanu. proszę o pomoc. z góry dziękuję za każda opinię.
 
Jezu a czemu az taki krotki cykl?

No wlasnie nie wiem i juz tak mialam ze @ byla w prawidlowym terminie i nastepna w terminie ovulki testy ovu oczywiscie standardiwo ujemne.Wydaje mi sie ze przez wysoka prolaktyne moze tak byc bo jakis czas temu ok.miesiaca odstawilam malucha od cyca a mam jeszcze pokarm co oznaczalo by ze prolaktyna nie spadla i zaburza cykl...
 
lux: hihi pewnie miałabym tak samo :D Cieszyłabym się, że szybko poszła :)

nusia; możliwe, że przez prolaktynę. Zresztą, jeszcze burza hormonów pewnie u ciebie i będzie się dopiero normować wszystko :)

natka:
witaj. W kwestii leku nie pomogę, bo się na tym nie znam :/ Może ginekologa podpytaj? Zawsze to informacja z pierwszej ręki.
 
reklama
No wlasnie nie wiem i juz tak mialam ze @ byla w prawidlowym terminie i nastepna w terminie ovulki testy ovu oczywiscie standardiwo ujemne.Wydaje mi sie ze przez wysoka prolaktyne moze tak byc bo jakis czas temu ok.miesiaca odstawilam malucha od cyca a mam jeszcze pokarm co oznaczalo by ze prolaktyna nie spadla i zaburza cykl...
moja kuzynka wlasnie miala krotkie cykle, potem stawaly sie coraz krptsze i okazalo sie, ze ma za wysoka prl
 
Do góry