reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Cześć moniusia, powodzenia w dalszych staraniach, ja to dopiero zaczynam zabawę i ciekawa jestem jak to ze mną będzie ;-)
cytrynowa- miejmy nadzieję że się utrzyma ta pozytywna aura, aż "chce się chcieć " :-D :tak:
 
reklama
A u mnie zimno, pochmurnie i nie fajnie. Momentami w ciągu dnia padał śnieg i śnieg z deszczem:/ Ale jak to mówią kwiecień plecień;p

Nie ma co narzekać:) Coś mnie ćmi w podbrzuszu, och oby to nie było na @.. Jeszcze 4 dni wkońcu.. Ale tu spokojnie dzisiaj. Ja ciągle męcze się z przeziębieniem i leze plackiem. Raz czuje się dobrze, a za chwile mam wrażenie, że mam gorączke (na szczęście nie). Musze się wykurować, bo nie mam zamiaru iść narazie na L4. Grrr...
 
Hej, hej wieczorowa pora:)


Karola, a z ktorego lipca jestes? Bo ja z 2 :D


Moniusia, przykro mi z powodu @ :( tule. O czym piszesz mgr? :)


Seeyou & Aliszia, Witajcie i powodzenia:)


Cytrynowa, dziekuje :* Pisalas cos o wizycie u lekarza? Bo przeszukuje strony i nic nie znalazlam.


Anula, jak nowa fryzura? Jaki kolorek wybralas?:) utrzymuja sie jeszcze objawy owu?


Jugoslawa, u Was to zawsze takie aktywne weekendy, pozazdroscic :) kciukasy za jutrzejsze badania:)


Haruna, daj znac jak testowanie, kciuki!


K zasnal z Malym a Mielismy obejrzec jakis film, mam ochote na komedie, ale taka 'HAHAHA', bo te ostatnie jakie zaproponowal to takie 'haha' byly :D Az szkoda go budzic :)

moge jeszcze Was tutaj odwiedzac I dopingowac, czy mam sobie spadac?:zawstydzona/y:
 
Limonka nie ma o czym pisać. Nawet nie zapytał o prawdopodobienstwo ciazy. Stwierdził że do czerwca muszę czekać bo po tabletkach może być regulowany cykl. I tyle
 
Karola to testuj rano i oby cien sie pokazal! Daj oczywiscie znac!!!
Moniusia no trudno :-( kolejny cykl i jazda! :-*
Witajcie nowe dziewuchy!
Ja jutro bede mniej na forum, bo uro malemu wyprawiamy
 
reklama
Do góry