reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Karola ja tam też z tych pielgrzymkowych. Tylko ja na czestochowska (w sierpniu chyba to ta najważniejsza) nigdy nie mogłam iść bo zgody mamy nie miałam. Wiec mi tylko lokalne 3 dniowe zostawały.
Oj to byly czasy. Jak dla księdza się na sutannie wszystkie guziki kokardkami ozdabialo hihihi
Aliszia witaj
 
reklama
cytrynowa, ja 3 lata temu poszłam z nim. Przeszłam tylko ok40-50 km, bo były takie upały, że po dwóch dniach musieliśmy wracać. M dostał asfaltówke, miał tak poparzone łydki od asfaltu, że jechał na zastrzykach;/ Niby mogłam iść dalej sama, ale nie chciałam bez niego... Ale fajnie wspominam ten czas spędzony w drodze:) a pęcherze to miałam przeogromne;p
 
Jugoslawa ja już przyzwyczajona do zmian pogody.
Szkoci nawet mają przysłowie że jak nie podoba Ci się pogoda to poczekaj 10 minut. I faktycznie czasami rano zakładam kalosze bo patrzę przez okno leje a zanim dojadę na przystanek ( mam na przeciwko) to już słońce świeci i te kalosze mi tak potrzebne jak swini kokardka...

Karola no asfaltowka straszna jest. A pecherze to ja zawsze lubiłam przebijac u maltanczykow. Kiedys jeden mnie nawet do namiotu odnosil hihihi. Miło wspominam tamte czasy.
 
Postaram się często zaglądać, jak znajdę chwilę między pracą, szyciem a dokuczaniem mojemu heh :-)
Właśnie byłam na zakupach i zakupiłam sobie kwas foliowy, podbno jest to mus a i nie zaszkodzi jak będę go brała dłuższy czas.
 
Z tego co mi wiadomo to jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju płodu :-) ale może się mylę. Tak czy siak dobrze jest go zażywać.
 
hej Alisza witaj SeeYou.u mnie zimno wieje dopiero od tesciów wrócilismy a zaraza znajomi sie schodza.tak za mna dzis piwo chodzi ze chyba sie skusze a co tam :).pewnie zajrze z tel do was ale napisze jutro.kurde co z ta Lux sie dzieje????
 
Witam nowe forumowiczki ;-)

@ przylazła, 26 d.c. clo na pewno miał na to wpływ, równo w połowie cyklu - 13 d.c. miałam owu., więc chyba wszystko się zgadza.. ;)

Jugosława, oo proszę jaka aktywna, super :) :*

karola, to mój też gdzieś z 12 c.s. i też mam takie myśli... ale uda się przecież wszystkim ... :) a jak nie to są w tych czasach takie metody, że jak nienaturalnie to inaczej..

Ja wróciłam z ogródka, robię racuszki i mam nadzieję... wezmę się wreszcie za pracę mgr, brrr... buziaki ;-*
 
reklama
Do góry