reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Limonka myślę o pojsciu do ginekologa tylko w mojej pracy to wcale nie takie łatwe. Znam grafik tylko na tydzień i ciężko jest się tak umówić z dnia na dzień
 
Julia0903- po łyżeczkowaniu (6 stycznia) jest to nasz pierwszy cykl starań.
Jugoslawa- wiem wlasnie, ze bez przesady- sama tez raczej jestem typem luzaka, nauczylam sie brac zycie takim jakie jest i nie przesadzac w tym temacie, ale od czasu poronienia caly czas zastanawialam sie dlaczego i wydaje mi się, że u mnie przyczyną była grypa żołądkowa w 7 czy tam 8 t.ciąży. a teraz przeszlam ze skrajnosci w skrajność- boje sie o wszystko!

ale naskrobałyscie wszystkie,az ciezko nadrobic :) widze ze nie jestem jedyna,która zaczeła teraz w kwietniu pierwszy cykl starań.
z moją córeczka mozna pow.ze był to strzał w dziesiatke- po miesiacu prób 2 kreseczki.z druga ciążą podobnie. teraz tez mam nadzieje,ze tak bedzie i ze moja psychika mi tego nie popsuje (wiadomo im bardziej sie chce tym gorzej to wychodzi)

Skąd jestescie dziewczyny?? Jest ktos z podkarpackiego??

Limonka87- widzę, ze wczoraj testowalas?? gratulacje! to Twoja pierwsza ciąża?
 
Ostatnia edycja:
Limonka no mam nadzieje ze Nas nie opuscisz;-)

Moniusia przytulam:* podaj date kolejnej @.
A na monitoring chodzisz jak bierzesz @?

Seeyou trzeba patrzec optymistycznie, niemamy innego wyjscia... trzymam kciuki za Ciebie

Aliszia witamy i zapraszamy

Cytrynka szkoda ze tak tam lekarza podchodza do ciazy:/
No to naprawde masz przekichane jak grafik na tydzien masz ustawiony:/

Madziolina udanej imprezki;-)
 
Julia najgorzej jest że w niedziele się dowiaduje i wszystko muszę w poniedziałek ustawiać. A często jest tak ze mam wolne pon albo wtorek i np niedziele. I w pon bardzo ciężko jest złapać termin na już czy na wtorek. No a niedziela to wiadomo...
 
Limonka, nigdzie nie uciekaj! :) ja piszę pracę o wspieraniu rozwoju poznawczego dzieci w młodszym wieku szkolnym :)

Seeyou, obyś szybko zaciążyła i zdrową donosiła :*

julia, z tą @ ciężko powiedzieć, wpiszemy może później niż teraz przylazła ;-) ---> 15.05. ;**


Eh, drugi cykl z CLO, zwiększonym euthyroxem.
Oby się udało w końcu...

Mężuś powiedział, że już teraz mi obiecuje, że następna @ nie przylezie ;-)
Kurde... na wizytę u gina pójdę gdzieś w 18-20 d.c. :( wcześniej nie ma szans pewnie...
 
Ostatnia edycja:
Kochane raczki !! 18 lipca śle buziaki :* mnie dzisiaj boli głowa cały dzień , czy to pogoda czy na @ ...:( brzuch rwie od czasu do czasu ... Nie wiem o co chodzi jak piszecie z ta szyjka ze wysoko czy nisko jeszcze tego nie obadalam u siebie ale czuje ze mam tam tak luźniej niż zawsze ... Hmmm kochane bede w pon rano testować dam znać napewno !!!
 
reklama
Do góry