reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Cześć laski! Wróciłam :D Kilka dni mnie nie było! Limonka gratuluję! :-D Mam nadzieję, że w tym miesiącu sporo dziewczyn dołączy do Ciebie, w tym ja! :)

Miłego dnia wiosenne staraczki!
 
reklama
Hej:) Narazie kicha i jedna kreska... ALe spoko jeszcze mam 3 dni do @, to może dlatego. Dalej czuje się nijak. jak bedzie dobrze to zrobie kolejny test w środe:) Doczytam was później:)
 
Ech, właśnie zauważyłam, że wylazło ze mnie dużo śluzu, wiecie, tak jakby czop odszedł;/ Szlak mnie chce trafić, jak sobie pomyśle, że nie mam na co czekać.. Ten cykl nie różni się niczym od poprzednich. NIech już ta @ przyjdzie:(
 
Dzien dobry Kochane :* Seeyou, to moja druga ciaza a testowalam we wtorek, zrobilam tez 2 razy bete:) ja jestem z pomorza:) Moniusia, powodzenia w pisaniu mgr:) temat ciekawy, bliski rowniez mojemu wykształceniu :) i pewnie, ze sie uda:) wyniki w normie, nastawienie optymistyczne, bedzie dobrze:*. Haruna, witaj raczku :) nie sugeruj sie za bardzo ta szyjka, jeśli jej wczesniej nie badalas, dopiero po paru cyklach mozna miec wprawe. Przed @ powinna byc nisko i przypominać w dotyku usta, otwarta ,w ciazy jest wysoko, twarda jak czubek nosa,zamknięta. Czekamy na jutrzejsze, dobre wieści:)) Diore, dziekuje:* nie ma innej opcji! :) Karola, jeszcze duzo czasu, ja mialam w jednej i drugiej ciazy objawy praktycznie na wszystko, kciuki ciagle zacisniete:) Miłej niedzieli Dziewczyny:) my jesteśmy z Młodym sami, K jak zwykle w pracy. Pewnie niedługo wyskoczymy na spacer do lasu:)
 
Hej dziewczyny!
Limonka gratuluje! Przyrost bety wg mnie jest jak najbardziej ok, ale to musi byc mega wczesna ciaza patrzac po wynikach;) Testowalas przed @? Bo mi test wyszedl juz 6 dni przed @ ale ja bety nie robilam;)
Teraz to mysle, ze po Limonce posypia wam sie same 2 kreseczki!:)

A co do picia i palenia....ja rzucilam fajki jak tylko zrobilam test, a jeszcze 3 dni przed zrobieniem testu bylam na imprezie na ktorej mi sie sporo wypilo:p ale na tak wczesnym etapie ciazy to podobno nie ma znaczenia, najwazniejsze to rzucic wszystkie swinstwa jak juz malenstwo zaczyna sie rozwijac i zaczyna sie etap organogenezy....tak mi powiedzial lekarz:) A z kwasem foliowym to ja bralam jeszcze przed ciaza i mysle ze to dobry pomysl:)

Kurcze dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie, badania juz przezylam a teraz druga wizyta u lekarza- we wtorek....modle sie zeby wszystko bylo ok!!!

Fluidki przesylam, lapcie wszystkie i milego dnia dziewczyny!:)
 
fruzka widzę, że jesteś nastawiona na tą córkę tak jak ja za pierwszym razem i innej opcji nie brałam pod uwagę :-)

Haruna
trzymam kciuki za pozytywny test.

SeeYou
masz bardzo podobną historię do mojej ! Ja testuję 02 maja. Moja córka 10 kwietnia skończyła 18 miesięcy. we wrześniu zaszłam w ciążę i poroniłam w 12 tyg.
Która z was testuje tak jak ja? I jeszcze jedno pytanko (wczesniej nei zwracałam tak na to uwagi) ale czy jak juz jestescie po owulce to uważacie np na alkohol, papierosy? unikacie tego? bo ja już popadam w małe paranoje i nawet jak mam ochote na szklaneczke piwa to boje sie, ze to moze zaszkodzić.... :/
Strasznie przeżyłam te poronienie, zwłaszcza, że na USG już było widać zalążki rączek i nóżek. Dlatego ja po owulacji nawet nie spojrzę w stronę alkoholu pomimo,że akurat w tedy najbardziej mam ochotę. To samo dotyczy tabletek przeciwbólowych... choćby nie wiem jak mnie głowa rypała za chiny nie wezmę.

karola
moja koleżanka od 2012 roku stara się o pierwsze dziecko i nic im nie wychodzi po mimo, że oboje są zdrowi i zdolni do stworzenia maleństwa.

Migduch powodzenia na wizycie i trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.

Wczoraj tak mocno bolała mnie głowa, że nawet nie miałam ochoty zaglądać do laptopa ;/ Mąż już 2 dni robi podchody do "robienia rodzeństwa dla Emilki" a ja jestem tak padnięta, że wolę iść spać. W końcu pojawił się śluz... ciekawe kiedy z białego przemieni się na przeźroczysty :confused2:

diore
też mam nadzieję, że wszystkie po kolei będziemy iść za limonką :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

dziewczyny trzymam kciuki za wadze testowanko;-) &&&&&&

Kamcia moze cisnienie takie kiepskie ze glowa bolala...

Ja dzis troszke w ogrodzie porobilam z M czesc tuji przygotowalam do podloza i weza kropelkowego;-) juz niebede latac z wezem po calej ogrodzie;-)
i tuje ponad 100szt to tylnirgo ogrodu zamowione;-)
Zaczynamy sie rozgladac za paletami by zrobic sobie kanapy w ogrodzie;-) mam nadzieje ze do czerwca lipca powstana;-)
 
Do góry