reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

karola ja tez na produkcji pracuje i wiem cos na temat tych urlopow:/
Ja dostalam 2 ostatnie tygodnie czerwca:/ a corka caly sierpien w domu???!!! Wiec maz w sierpniu wezmie jakis urlop ja na l4 pojde...trzeba sobie radzic...

see you zaczelam starania ponad 2 lata temu, udalo sie ale niestety.... teraz juz leci 9 cykl odkad sie staramy...a dotychczas w 3 ciaze zaszlam za pierwszym razem!

Ja juz obiadek zjadlam mezu ugotowal;-)
 
reklama
Witam Was!
Można dołączyć? :-)
To mój pierwszy cykl starań, ale nie spinamy się z moim narzeczonym, idziemy na żywioł :-D
Bardzo marzy nam się maleństwo, będę czekać na dzień @ jak na szpilkach heh..
Okres (nie)oczekiwany 4 maja.
 
Anula no ladnie;-) hehe
ja jakos tym Mc Donaldem sie przejadlam ..zawsze staram sie kupowac gdzie indziej;-)

See You ktory to cykl staran?;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny,

limonka
: piękna beta ;D We wczesnej ciąży ona bardzo szybko rośnie, więc wszystko możliwe. Kiedy masz wizytę u lekarza?

fruzka: hihi na pewno! Żołnierze w świetnej formie ;D

anula: organizm potrafi zaskakiwać, więc wszystko możliwe :) W każdym razie śluz przed owu to dobry objaw :D To masz jeszcze 3 lata, żeby klinikę wybrać :D A może po ciąży ci zostanie większy :D Wszystko się może zdarzyć :D Widze, że czeka cię imprezowa sobota :D Odskocznia dobra sprawa. Jak malowanie włosów? Zadowolona jesteś?

moniusia: jak ma przyjść @ to niech przychodzi o czasie i szybko znika :) A tak jak piszesz, nowy cykl nowe możliwości :D Szkoda, że teść się tak na was uzwiął...Może mu przejdzie jak nie będziecie reagować :) A jak będzie okazja to dasz ripostę i po sprawie :D

haruna:
dobrze, że poniedziałek już blisko :) Mam nadzieję, że twoja @ zabłądzi na co najmniej 9 miesięcy :)

karola: dobrze, że się przymilił tym sprzątaniem :) Mam nadzieje, że dostaniesz wtedy kiedy chcesz. Poza tym, skoro u niego można się dogadać, to nie powinno być problemu, żeby wziął w lipcu jak będzie potrzeba :) Ale nie dziwię się, że się wkurzyłaś :) Te nasze chłopy kochane :) U mnie wiatr wieje, niech wam te @ wywieje dalekooooo! I niech nie przychodzą ;)

cytrynowa:
u mnie dzisiaj rano było beznadziejnie, mówię, że będzie brzydka sobota. Na szczęście się wypogodziło. Jest zimno, wieje, ale słonecznie :)

seeyou: witam nowa koleżankę :) Trzymam kciuki, żeby test był pozytywny :) A co do używek to ja nie palę, więc nie mam kłopotu. Jeśli o alkohol chodzi to jak mam ochotę to piję, ale w małych ilościach. Na początku to szansa, że zaszkodzi jest bardzo mała...

julia: dobry i jeden dzionek wolnego ;) U mnie niebo niebieskie, śliczne, ale tak zimno, że kurtka zimowa i czapka jak sie chce wyjsć :| Trochę się wam skomplikowało z urlopami :/ Na szczęście można sobie poradzić tym l4. Córcia będzie zadowolona, że tyle czasu będziecie z nią w domku :) Więc to plus :) Ooo mąż gotował dzisiaj? Miło :)

U mnie 10 dc i tempka poszła lekko w górę. Intensywnie dzisiaj, bo już zaliczyliśmy rowerek. Udało nam się wbić w pełne słonko i nie było wiatru, więc fajnie. Jak tylko dojechaliśmy pod blok to zaczęło okropnie wiać! Szczęście mieliśmy.
Już po obiadku, a teraz błogie lenistwo. Może wieczorem jeszcze na spacer pójdę, ale nie wiem czy będzie mi się chciało. Miałam do sklepu podjechać, ale jeszcze weny nie mam na zakupy...
 
Witaj SeeYou, fajny nick:) NIe martw i głowa do góry:) Połowa z nas to weteranki, ale ja wiem przynajmniej, że mam tutaj wsparcie w razie niepowodzenia, bo to co chciałabym Wam powiedzieć nie zawsze moge bliskim mi osobą:)

Anula, tak sobie pomyślałam, a pal licho i jutro rano zatestuje:) a co mi tam, zawsze sobie obiecuje, że poczekam do terminu @, ale ciekawość silniejsza. Szok z nami babami;p

Wiecie, co dla mnie jest najgorsze w tych staraniach, że to już 8cs, a tu nic, a że to dopiero pierwsze dziecko to nawet nie wiem czy wogóle możemy je mieć naturalnie... Głupia myśl, a powoduje, że człowiek ma wątpliwości;/ Oczywiście ja dzielnie walcze, nie ma zmiłuj;p

A jeśli chodzi o urlop M to on zawsze ministrant pełną gębą i nan pielgrzymki zawsze w sierpniu chodził to z góry zawsze na sierpień miał wolne. Na pielgrzymki przestał chodzić ale zawsze miał ten sierpień wolny i tak teraz chcieliśmy razem. Ale nie pykło... Trzeba bedzie coś pokombinować. Swoją drogą, jak dowiedziałam się co oni robili na tych pielgrzymkach to szkoda gadać.. Tu takie grzeczne ministranty, a na noclegach diabły wcielone;p
 
Ostatnia edycja:
Cześć Karola1507 :-) To nasz pierwszy cykl starań z moim narzeczonym, marzy nam się maleństwo już od jakiegoś czasu. Mam 24 lata więc myślę że to dobry czas aby rozpocząć staranka :-) Okres (nie)powinien pojawić się 4 maja.
Jak narazie idziemy na żywioł, nie spinamy się i zobaczymy co z tego będzie :-D
 
reklama
Do góry