reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
julia: coś bb wariuje ostatnio...wkurzające jak ucina posty :/ Dobrze mieć zaprzyjaźnionego fryzjera. Zazdroszczę :D Spokojnej nocy :)

Ja kończę winko i uciekam spać :)
Dobrej nocy laski, kolorowych snów :)
 
A mnie wogole wywalilo z bb i nie akceptuje hasla.Nie wiem o co chodzi :/ jedynie z tapatalka moge wejsc :)
 
Ostatnia edycja:
Hej:biggrin2:



Moniusia kochana uszka do góry, ja za Was trzymam ogromne kciuki, abyście odkryli problem i oby szybko wszystko się pięknie skonczylo i tak będzie, bo innej opcji nie przewiduje;-) ;)

Jugoslawa kochana ja tez wierze, z epogoda nas moze zaskoczyc, sniezek na swieta byc musi;-) ;)

Looo raju widze nowe forum i w ogole, tamto bylo fajniejsze, zywsze, no ale zmiany zmiany zmiany;-) ;) zobaczymy;-) ;):oo:

Milego dzionka :biggrin2:
 
Hej laski,

ojej mamy nowe forum...mam nadzieję, że jednak dopracują kolory, bo jakoś dziwnie i niekorzystnie czyta się jak tyle białego koloru jest. Trochę mi zajęło zanim się połapałam gdzie co jest :D

lux: ładnie brzmi ten karmelowy :) Już sobie wyobraziłam :)

jazza: u mnie dzisiaj pogodowo późna jesień :D Spociłam się w zimowej kurtce :/

Zaczęłam wiesiołek przyjmować. Może coś wniesie pozytywnego :)
 
reklama
Do góry